Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebişin cinsiyeti belli olucak sen doktora gidinceye kadar canımhadi hayrlisi olsun hakkında

Canım normalde adet öncesi ağrıyor mu goguslerin ?

Ama 4 5 saat sonra cikti yani saatler icinde yavas yavaş cikti cunku idrar cok koydum galiba
Canım seninki kesinlikle bebiş ten benim testlerim de böyle saatler sonra tam koyulaşıyordu yarın kan vermelisin iki günde bir artışı takip et inşallah sağlıkla ilerler

Hahah noluyo sana yaa inşallah randevuyu yakın bir tarihe alabilirsin. Eşin ne diyor bu duruma iğne batmasını bilirim ben de bir kaç kez yaşadım ama tam olarak ne zamandı hatırlamıorum

Hayırlısıyla İnşAllah vardir canikom ama ben 1 hafta önce kan verdim test yaptım cikmadi hiç
Canım bir gün bile hcg yi etkiliyor bir hafta önce çıkmaması çok normal yeni yükselişe geçmiş bence bende iki gün önce silik çıkıp iki gün sonra koyu çıkmıştı içini ferah tut canım

İnşAllah tatlim ama gecen ay test yaptim saatler icinde 2. Cizgi kipkirmizi cikti aksam gittim test yaptirdim çıkmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…