Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Napimmm datlummm hayat bana Sabri acı bir şekilde öğreti 😉

😂😂😂 Ayyy napim .. yurtdışındayim Türkiye'de olana çoktan gitmsitim.. iyi bir doktor bulayım istedim birşeyler bulduk bakalım adresini cozemedik eism yairm bakicak İnshaAllah 🥴
Bebişin cinsiyeti belli olucak sen doktora gidinceye kadar canım🙈hadi hayrlisi olsun hakkında

Aynen canım bu bahsettiğim 30 sene öncesi zaten annemin günü hiç şaşmazmış düzenliymiş bikaç gün geçince ebe muayene edip direkt hamilesin demiş internette araştırdım ama bulamadım bunla alakalı bişey sadece gebelerin yumuşak adet öncesinin sert olduğuna dair bi yazı vardı hastane sitesinde😬 Ay inşallah doğrudur ya çünkü benim geçen ay taş gibiydi alt karın 1 hafta önceden başlamıştı sertleşmeye ve ben araştırmadan sert olunca hamilelik anlamına geliyo sanıp sevinmiştim😅 bu ay pamuk gibi henüz bi sertleşme yok, göğüs hassasiyeti dedikleri bu galiba yürürken yatarken dokununca falan çok acıyo allahım inşallah yine boşa sevinmem vücudum benle oynamıyodur beklentim büyük😬😂
Canım normalde adet öncesi ağrıyor mu goguslerin ?

Ama 4 5 saat sonra cikti yani saatler icinde yavas yavaş cikti cunku idrar cok koydum galiba
Canım seninki kesinlikle bebiş ten benim testlerim de böyle saatler sonra tam koyulaşıyordu yarın kan vermelisin iki günde bir artışı takip et inşallah sağlıkla ilerler 😍

Yok canım şimdi iki tane doktor varya.. birtanesi benim binada ona 5 ay önce gittim diye şimdi diğerine gitmek istiyorum yeniymiş zaten.. ama iyimis oda öyle dediler .. birde ona gideyim dedim busefer nasılsa aynı şey .. eşim adreini tespit edemedi bir yarın bakicak randevu alicaz İnshaAllah..

Ama dün acayib sancilandim olmayan bebeği dogurcam sanki.. böyle iğneler battı.. rahmin söküldü yerinden ama beyaz akıntılar hala selaaam diyor bana 😅😅
Hahah noluyo sana yaa 😅😅😅 inşallah randevuyu yakın bir tarihe alabilirsin. Eşin ne diyor bu duruma 😅 iğne batmasını bilirim ben de bir kaç kez yaşadım ama tam olarak ne zamandı hatırlamıorum

Hayırlısıyla İnşAllah vardir canikom ama ben 1 hafta önce kan verdim test yaptım cikmadi hiç
Canım bir gün bile hcg yi etkiliyor bir hafta önce çıkmaması çok normal yeni yükselişe geçmiş bence bende iki gün önce silik çıkıp iki gün sonra koyu çıkmıştı 😍içini ferah tut canım

Canım bir gün bile hcg yi etkiliyor bir hafta önce çıkmaması çok normal yeni yükselişe geçmiş bence bende iki gün önce silik çıkıp iki gün sonra koyu çıkmıştı 😍içini ferah tut canım
İnşAllah tatlim ama gecen ay test yaptim saatler icinde 2. Cizgi kipkirmizi cikti aksam gittim test yaptirdim çıkmadı

X