Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben elendim sanırım kızlar . Ovulasyonda çizgi açılmaya başladı baksanıza. Gebelik olsaydı açılmazdı diye düşünüyorum

Eklentiler

• C809EC4D-63A1-4E9A-9A65-F51B7849C951.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 53
Biz 1 yıldır demiyoruz olmadı Balıkesirde oldugumuzdan hep burdaki doktorlara gittik daha da düştüğünü öğrendik sonra ben iyi bi arastırmayla buldum baktım ki online tedavisi da varmıs hemen gönderdim bakalım bir ayımız bitti cok sukur esim sigara icen biri değil. Ben daha önce doktora gittim ama sadece usg baktı herhangi bir tahlil yapmadı hersey yolunda gözüküyor dedi. beslenmeye beraber dikkat etmeye çalışıyoruz bakalım Rabbim hepimizi müjdelendirsin inşaAllah bebişlerle dolsun kucaklarımız

Ben elendim sanırım kızlar . Ovulasyonda çizgi açılmaya başladı baksanıza. Gebelik olsaydı açılmazdı diye düşünüyorum
Bat ne zaman? Açılması gerekiyor aslında, daha sonra yani regl tarihine yakın tekrar koyulaşıyor eper hamilelik varsa. Ama hamilelik olursa hep koyu olacak diye bir şey hiç duymadım..

Bat ne zaman? Açılması gerekiyor aslında, daha sonra yani regl tarihine yakın tekrar koyulaşıyor eper hamilelik varsa. Ama hamilelik olursa hep koyu olacak diye bir şey hiç duymadım..
Adete 6 gün kaldı. Perşembeden beri çok koyuydu

Fiyat ogrenebilir miyim cnm. Bu ay ben de almayi dusunuyorum. Bir marka daha vardi boyle serit tipi. Hangisi makul acaba, karsilastirayim
30 tanesini 120 ye aldım canım 2 tanede gebelik testi geliyor strip test olarak da var aynı kişide ama ben bunu tercih ediyorum bana bu kolay geliyor kimisine de strip test kolay geliyor birgebeningünlüğü Instagram sayfası
İkisinin de fiyatı aynı bu arada ikisi de aynı ama herkesin kullanım seyi farklı sanırım ondan böyle iki çeşit

Görev olarak görmüyor demekki bak en güzeli

Canım az önce paylastım hic bir sorun yokken olmuyorsa bi doktor sperm dna hasarı baktırın diyor istiyorsan aklında bulunsun en basından beri mi olmuyor

Ben duydum bacım bazılarında olduğunu.. geciktinmi peki test yaptnmi ?

iyi akşamlar kızlar nasılsınız? comfort erken gebelik testi yaptım akşam üzeri, bu testler en az kaç hcg değerini algılar bilginiz var mı? bata 5 gün var çok çok silik bir çizgi çıkmış bilemedim hiç olmasa çıkar mıydı ?

Canım kutularından yazar kac değer olctukleri ona bi bak yarın sabah ilk idrarla dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…