Bölgesel İncelme squat inceltirmi kalınlaştırımı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

evet sımdı gordum guzel zayıflamıssın tebrıkler:13::13:
ben dıyet yapmıyorum aksıne spordan once ekmegın ustune tereyagı ve sarelle surup yıyorum

evet sımdı gordum guzel zayıflamıssın tebrıkler:13::13:
ben dıyet yapmıyorum aksıne spordan once ekmegın ustune tereyagı ve sarelle surup yıyorum

amaann yapılır mı hiç bu boşuna yorarsın kendini valla ben de spora başladıktan iki hafta sonra diyete başladım ilk iki hafta hem yiyip hem diyet yaptım peki fark ne kocaman bir sıfır kendimi yorduğumla kaldım valla diyete başladıktan sonraki farkı da sen gördün zaten

benım kılom cok degıl zaten 160 boy 48 kılo ben sadece sıkılasmak ıstıyorum

Tolin buldun mu programı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dün 12 bir, 20 bir yaptim. Çokta zorlamadim aslında kendimi şimdi adım atamiyorum neredeyse agridan. Ara versem mi bugün? Ama daha dün başladım:/

Dün 12 bir, 20 bir yaptim. Çokta zorlamadim aslında kendimi şimdi adım atamiyorum neredeyse agridan. Ara versem mi bugün? Ama daha dün başladım:/

O herkeste oluyor yapa yapa alışıyorsun,ben dün aralıksız 50 yaptım mesela 5. gündeyim.Devamını dinlendikten sonra yaptım.Devam et bence.

LG-P710 Tapatalk

Tum ağrıya rağmen devam edeyim dimi? Kac günde alismis olurum?

Bir kaç güne alışırsın.Squattan önce de bacaklarında bi problem yoksa sorun olmaz.Ben yüzüstü uyumayı sevdiğimden uyuyamıyodum bile 3. günde bi ağrı kalmadı.

LG-P710 Tapatalk

Bir kaç güne alışırsın.Squattan önce de bacaklarında bi problem yoksa sorun olmaz.Ben yüzüstü uyumayı sevdiğimden uyuyamıyodum bile 3. günde bi ağrı kalmadı.

LG-P710 Tapatalk

Yok bi problem cok şükür. Tamam sagol hiz kesmeden devam o zaman :)

Ben ilk başladığımda adım atamamıştım ara verip kas gevşetici krem kullandım. Okulda merdiven bile çıkamıyordım. Ama şimdi bişi olmado şükür

kızlar spordan sonra ne tür besınler yemelıyızkı yağa değil kasa dönüşsün bılen varmı?:44:

Ben ilk başladığımda adım atamamıştım ara verip kas gevşetici krem kullandım. Okulda merdiven bile çıkamıyordım. Ama şimdi bişi olmado şükür

Oturup kalkarken yardim alıyorum bi yerden hala. Aksama denicem yapabildigimi yaparim artik napalim:/

Dün yatmıştım kalktım 1 de 55 squat yaptım programla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…