Bölgesel İncelme squat inceltirmi kalınlaştırımı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
baslarda setler halınde yapabılırsın sonrasında alısıyosun zaten

12 tane yaptım nefes nefese kaldım ya umarım bunu da yarım bırakmam :)

Kolay gelsin sana da canım kaç yapıyorsun bilmiyorum ama düzeni yapıyorsun sanırım helal valla :)

12 tane yaptım nefes nefese kaldım ya umarım bunu da yarım bırakmam :)

Kolay gelsin sana da canım kaç yapıyorsun bilmiyorum ama düzeni yapıyorsun sanırım helal valla :)

bende yenı basladım 80 yapıcam bugun hamsan dıkkat et cunku ertesı gun bacaklar acayıp agrıyo

bende yenı basladım 80 yapıcam bugun hamsan dıkkat et cunku ertesı gun bacaklar acayıp agrıyo

Hamim canim yavas yavas baslarim 12 de bacaklarim agridi 50yi hemen yatarsam pert olurum sanirim :)
Bahar geldi yuruyuslerime de baslarim sıkı giricem bu yaza inşallah :))))

böyle sıkıcı hareketleri kesinlikle yapamıyorum bi yerden sonra bırakıyorum istikrar olmuyo... tek çarem dans valla hem belim inceldi hem kalçam bacaklarım süper oldu yaklaşık 5 aydır oyrantel yapıyorum hiç bukardar ince belim oldugunu göremedim zayıftım aynı kilodaydım ama belim ince degildi... bacaklarım inceldi selülit falan kalmadı hemde zevkli sıkılmıyorum... yoksa hayatta yürüyüş yapabilen koşu bandında koşabilen saatlerce öyle biri olamadım sıkıcı geliyo bana... herkes dans la zayıflasın vucud nasıl kadınsı görünüme ulaşıyo aklınız şaşar....

Şimdi bi program buldum telefonlar için. Level level ayırmış periyotlar halinde yapiyorsun inip kalktikca sayıyor yaptıklarını. Gün gün kaydedip grafikte gösteriyor kızlar. Mesela ben level 1le başladım easy normal ve hard seviyeleri var her level için. Yapacağın miktarı ona göre secebiliyorsun.

Ben level 1 easy yaptım 5 3 3 3 5 olarak 60 sn dinlenme süreleri veriyor aralarında 15 sn yetti benim için. Hoşuma gitti uygulama söyleyeyim dedim belki ilginizi ceker diye :))

canım onu nerden indirdin?link atarmısın?

Canım squats yazınca marketine google playe çıkıyo bende onı kullanoyorım güzel olıyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım squats yazınca marketine google playe çıkıyo bende onı kullanoyorım güzel olıyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim google play den squat yazinda buldum siyah yeşil bi logosu var squat pro diyo. Android benim telefonum gayet güzel bence bi dene.

ebru şallı skiny jeans de düşmüş youtuba izlemek ve yapmak ısteyenler ıcın yukluyorum
[video=youtube;KWVR3cb9RYc]http://www.youtube.com/watch?v=KWVR3cb9RYc[/video]

kilon nasıl cok kılolumusun yoksa sadece sıkılaşmak içinmi yapıyosun?

aşırı klolu değilim ama var biraz topiğime bakabilirsin canım orada fotoğraflarım kilom flan var zayıflama topiği açtım 2 kilo gitti şimdilik 3. haftamdayım diyette çok kaçamak yaptığımdan çok da yavaş veriyorum daha vermek istediğim 6 kilo var

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…