Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
tabiki de canım bende hep eşimden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama tek sorun o değilmiş detaylı baktırıyoruz
bende de sorunlar çıktı
bir an önce ikinizde sağlığınıza kavuşunda bebişinizi kucağınıza alın..
ah bu ülkede insan olmak zor anacım...
baştan sona baksalar en başından.. insanlar bööyle heder olmaz aylarca yıllarca

bir an önce ikinizde sağlığınıza kavuşunda bebişinizi kucağınıza alın..
ah bu ülkede insan olmak zor anacım...
baştan sona baksalar en başından.. insanlar bööyle heder olmaz aylarca yıllarca
Öyle valla haklısın hiç halim kalmadı çok yoruldum
Allah herkese nasip etsin inşallah

Bize ilaç değil GNC nin selenyum , çinko ve antioksidan desteğini verdi. Asla başka markayı kabul etmedi. 6 ay düzenli kullanılacak dedi. Yeni başladık 1 ay oldu. İlaçları Amerika’dan getirttik hatta bir tanıdığımız vasıtası ile artık Türkiye’de olmadığı için. İnşallah iyi gelir.

kız yarıyacaksa tmm ama sayfada okuduğm kadarıyla adamın paylaştkları olumlu.. ama bu sitede kullanan kimse olumlu sonuıç almamış
Aynen canim zaten siparis vermeden cvp dahi vermiyolar baska birsey icin fiyat sormustum hc cvp gelmedi

1 ay kullandik instagramda 1 ayda bile cok iddialilardi evet cok pahali maalesef 2. Ay alamadm iki tanesi 15 gunde bitti 1 tanesi 1 ay anca yetti 15 gnde bir o kdr parayi nasil.verecegim ??? Degil mi zaten varikosel seti adi altinda satiyorlar
2.asilamam canim amin insallah ❤❤
Merhaba canım, yanlış hatırlamıyorsam bugün aşılaman yapılacaktı, oldumu?

Merhaba canım, yanlış hatırlamıyorsam bugün aşılaman yapılacaktı, oldumu?
Cok kotu canim cok morelim bozuk gecen seferkinin yarisi kadar ckti ustelik o kdr sey kullanmamizabragmen dusmus. Yikamada gecen asilamada55 mly cikan sperm bu sefer 26 mly ckti ve full ilac kullandkk artsin diye hiz da dusmus bugun bitiğim ve cok morelim bozuk

Ne diyeceğimi bilemedim canım Rabbim yardımcın olsun ferahlık versin İnşALLAH umudunu yitirme, bugün bi arabamla konuştum komşusunun 7yıl çocuğu olmamış doktorlar tüp bebek tavsiye etmişler o da bi ihtimal olur demişler, kadın durmadan fındık kavurmuş kocasına yedirmiş hem sprem sayısı artırmış hemde hareteklilik sonra iki tane kızı olmuş, bende bugün başladım fındık kavurmaya 3aylık ilaç tedavisi yanında bide onu vericem sende dene canım inşALLAH faydasını görürüz

Ilacin bu kdr ters tepmesi beni yikti nerde yanlis yaptk şok gecirdim atlatamiyorum hala daha cok uzgun ve umutsuzum findiktan zarar gelmez herhalde

Ilacin bu kdr ters tepmesi beni yikti nerde yanlis yaptk şok gecirdim atlatamiyorum hala daha cok uzgun ve umutsuzum findiktan zarar gelmez herhalde
Canım benim sen üzülüp ağladıkça bu defa senin hormonlar zarar görür, eşin sigara kullanıyorumu? Sigara ve stres en büyük faktör bende sigarayı bıraktırmaya çalışıyorum, fındığın neden zararı olsun ki fındık badem fıstık muz kivi bol bol yedir şifa olur inşALLAH

Gnde 5 tane falan iciyorum diyo ama yalan ben biliyorum bi ilac alcam sigarayi birakmak icin dedi o da yalan bence insalah canim gonlumuzce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…