Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Öncelikle hayırlı olsun acaba sizin şuan kaç ileri hareketlilik duzeltikten ne kadar sonra hamile kaldınız
Teşekkürler ederim ❤️ şuan %20 lerdr falan o ay hemen hamile kaldım hsg de çektirmiştim o da işe yaradı ama sonra kimyasal olduğunu öğrendim sonra üstüne geri kaldım hamile

Teşekkürler ederim ❤️ şuan %20 lerdr falan o ay hemen hamile kaldım hsg de çektirmiştim o da işe yaradı ama sonra kimyasal olduğunu öğrendim sonra üstüne geri kaldım hamile
Bizim ileri hareket yüzde 30 ama olmadı hala sigarayoda bıraktı dahada yükselmiştir nasıl olacak bende bilmiyorum bizim 😭

Teşekkürler ederim ❤ şuan %20 lerdr falan o ay hemen hamile kaldım hsg de çektirmiştim o da işe yaradı ama sonra kimyasal olduğunu öğrendim sonra üstüne geri kaldım hamile
hacamat ve vitamin yapmşsınız başkada birşey yapmamışsıız... MAŞALLAH diyelim nazar değmesin.. hastanedemi yaptırdınız acaba ?

Hsg çektim tupelrim açıkti hormanlari falan hepsi düzenli bı kerede hamile kaldım ama kalp atışı olmadığından kürtaj oldum kürtajdan sonra 1 yıllı geçti hala olmadı
Nasip canım Rabbim en kısa zamanda nasip eder inşAllah 🥰 ben hamile kalana kadar çok çektim çok zor Allah kimseyi böyle sınamasın

X