Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bizim de sayımız 10 milyondu. Eşim klomen ve vitamin desteği kullandı evicap çinko vs. Bir de keçiboynuzu özü. 3 ayın sonunda 100 milyon oldu.
Ne kadar süredir ilaç desteği alıyorsunuz? Değerlerin artması biraz zaman alıyor
merhaba canım 8 ay önce ameliyat oldu hemen ardından vitamin neofortilll verildi sonrasında hormonları bozuktu klmen verildi ardından test yapıldı şubatta baktık ggelişme gösteriyor iyi gidiyor dedik doktorda en geç altı aydan sonra sonuç alırsınız dedi bekledik mayıs ayında testlerimiz yapıldı sadece 10 milyon olan toplamda 12 milyon olmuştu o kadar doktor hemen iğne dedi iğneye başladık baktık fayda etmemiş bir ay sonra iğneyi bıraktık şimdi temmuz da doğal seylere başladık daha yeni başladık hadi dedik ilaçlarla etkileşime girip bişey olmasın dedik

Bizim de sayımız 10 milyondu. Eşim klomen ve vitamin desteği kullandı evicap çinko vs. Bir de keçiboynuzu özü. 3 ayın sonunda 100 milyon oldu.
Ne kadar süredir ilaç desteği alıyorsunuz? Değerlerin artması biraz zaman alıyor
sizin ne zamandır ilaç alıyorsunuz varikosel ameliyatı oldu mu ? eşiniz ..

Hiç inanma söylenenlere bende çok umutsuzdum eşime kullandırma ya devam ettim 3 ay içinde düzeldi çok şükür şimdi hamile kalmayı bekliyorum tüm sorunları çözdük ileri hız düzeliyor yüzde yüz canım hiç umutsuz olma güzel haberlerini sende yaz inşallah başkalarına da umut olur
canım çok sevindim detaylı olarak ne uyguladın yazar mısın ?

merhaba canım 8 ay önce ameliyat oldu hemen ardından vitamin neofortilll verildi sonrasında hormonları bozuktu klmen verildi ardından test yapıldı şubatta baktık ggelişme gösteriyor iyi gidiyor dedik doktorda en geç altı aydan sonra sonuç alırsınız dedi bekledik mayıs ayında testlerimiz yapıldı sadece 10 milyon olan toplamda 12 milyon olmuştu o kadar doktor hemen iğne dedi iğneye başladık baktık fayda etmemiş bir ay sonra iğneyi bıraktık şimdi temmuz da doğal seylere başladık daha yeni başladık hadi dedik ilaçlarla etkileşime girip bişey olmasın dedik

sizin ne zamandır ilaç alıyorsunuz varikosel ameliyatı oldu mu ? eşiniz ..
Canım varikosel ameliyatı olmadı birinci derecede olduğu için. Klomeni kaç ay kullandınız? Bizim gittiğimiz her doktor klomeni önerdi. Ben de açıkçası vitaminlerden çok klomenin işe yaradığını düşünüyorum.

Y yasemin773 ileri hız %20 idi %46 oldu bizim artmaz demelerine aldırış etme canım benim her bünye aynı değil her ilaç herkeste aynı etkiyi oluşturmuyor. İnanarak tedavi olun, olumsuz düşünürseniz zaten olmaz

Y yasemin773 ileri hız %20 idi %46 oldu bizim artmaz demelerine aldırış etme canım benim her bünye aynı değil her ilaç herkeste aynı etkiyi oluşturmuyor. İnanarak tedavi olun, olumsuz düşünürseniz zaten olmaz
haklısın herkeste aynı etkiyi yapmıyor bizde klomeni 3 ay kadar kullandık ondan önce test yaptırmıştık hormonlarımızı düzeltti ama sayımız artmadı aynı kaldı ben neofortil kullandığında ve klomen kullandıgında hiç doğal yolla bişey yapmadım şimdi daha yeni yapıyoruz ne kadar etkisi olur bilmiyorum

haklısın herkeste aynı etkiyi yapmıyor bizde klomeni 3 ay kadar kullandık ondan önce test yaptırmıştık hormonlarımızı düzeltti ama sayımız artmadı aynı kaldı ben neofortil kullandığında ve klomen kullandıgında hiç doğal yolla bişey yapmadım şimdi daha yeni yapıyoruz ne kadar etkisi olur bilmiyorum
Canım ameliyat durumu olduğu için geç etki edebilir. Zor bir süreç evet ama mümkün olduğunca sabırlı olmaya çalışın ve pozitif düşünün moral bozmayın. Şifa niyetiyle kullanın ilaçları kürleri ki şifa Allah'tandır. Badem, ceviz, çekirdek bol bol tüketin ve keçiboynuzu. Rabbim yardımcınız olsun güzel haberlerle gel :KK200:

Canım varikosel ameliyatı olmadı birinci derecede olduğu için. Klomeni kaç ay kullandınız? Bizim gittiğimiz her doktor klomeni önerdi. Ben de açıkçası vitaminlerden çok klomenin işe yaradığını düşünüyorum.
eşiniz klomeni günde 1 defa mi kullandı ? Keçiboynuzu özü aldik bizde hünnap, ama çinko dediniz bununda mi faydası olur ?

eşiniz klomeni günde 1 defa mi kullandı ? Keçiboynuzu özü aldik bizde hünnap, ama çinko dediniz bununda mi faydası olur ?
Evet canım günde bir defa. Çinko harekete iyi geliyor zaten bu takviye ilaçlarının içeriği hemen hemen aynı dikkat ederseniz içeriğinde mutlaka çinko bulunuyor

Bak canım promen k içeriğini ekledim. Biz kullanmadık ama örnek olsun. Hemen hemen hepsinin içeriği aynı sadece miktarlar farklı. Burdaki Çinko, E vitamini, L karnitin, Koenzim Q10 bunlar önemli

Eklentiler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    43,4 KB · Görüntüleme: 46
Herkes bize
Opstravent denen ilacı düzenli kullandi yanında keçi boynuzu kaynatıp verdim çakşır suyunun verdim şuan 210 milyon sperm ileri hareket yüzde 32 halada keçi boynuzu kullanıyoruz şuan ne kadar bilmiyorum dahada artmıştır
Morfolojisi nasıl peki iyileşme var mı?

bize dr wm evolution diye ilaç verdi.. 300 tl... yeni piyasada kullanılmaya başlamış ve aşırı etkiliymiş... görecez bakalım 3 ay sonunda.. doğrumu yalanmı... valla aşırı etkili olmazsa.. benim yumruklar aşırı etkili olcak onun beyninde :sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:
Insallah hepimize sifa olsun 😕 bu yil olmazsa baslarim devlette tup bebege 😔

X