Son 4 hafta...THE END

Kizlar bugun 38 beden kot giydim. Bol geldi. Bugun zayıfladığımi hissettim. Hicbir no no yiyecege degmez bu his:)

O yuzden bu 4 hafta grupca en az 1 beden zayıflamış olalim. Bir beden yaklasik=5 kilo.

Ayrica 5 kilo esittir 5 litre su. Ne kadar verildiğini tahmin edersiniz :)

5 kilo esittir 20 kilo margarin :))

Son düzenleme:
Kızlar acil sipariş geldi 2 tane pazartesiye yetişecek ben yine ara ara gelcem menüleri mutlaka kontrol edeceğim nerelerdesiniz hani menüler gözümden kaçan varda hatırlatsın şuana kadar
Lucy zeyna sena kokulu sabun ve ben menü paylaştık

Kizlar bugun 38 beden kot giydim. Bol geldi. Bugun zayıfladığımi hissettim. Hicbir no no yiyecege degmez bu his:)

O yuzden bu 4 hafta grupca en az 1 beden zayıflamış olalim. Bir beden yaklasik=5 kilo.

Oooo şahane bi haber çok sevindim canım :)))

Bence de :)
kokulusabun kokulusabun yıllarca patatesi kotu anlattılar bize. Sefan olsun.

O biiir vitamin c deposu. O bir insülin dengeleyici, o birr depresyon önleyici. Serotonin yukselmesine sebep olduğunu biliyor musunuz. Patates ye prozac kullanma diye bir kitap var:)
Valla şekerim ben haftada 1 de olsa yiyorum patatesi, pilav-makarna kadar zararını görmedim. Ayrıca fırında yağsız ve de köfteli olunca çok zararı olacağını sanmıyorum. Kızartma olmadığı sürece sorun yok bence..

Ooo ne guzel ne güzeel
5 lt su şişesini üstünden atmakta ayri bir mutluluk olur hee :))
Ben 48' den önce 46'ya sonra da 44' e indim. Nasipse 42 oluciiim günleri bekliyorum bakalım..

Kızlar acil sipariş geldi 2 tane pazartesiye yetişecek ben yine ara ara gelcem menüleri mutlaka kontrol edeceğim nerelerdesiniz hani menüler gözümden kaçan varda hatırlatsın şuana kadar
Lucy zeyna sena kokulu sabun ve ben menü paylaştık
Kolay gelsin canım, bol siparişlerin olsun inşaallah..

tulipa tulipa M e g g M e g g kızlar menüleri hatırlatmak istedim :))
Dur tulipa gibi yazcam:-)
Sabah: 1 poğaça yedim karnım ağrıyordu çünkü
Sonra kahve içtim
Akşam da karnıyarık ve makarna yedim
Makarna iki çatal
Başım ağrıyordu çünkü (cidden) :-)

X