Son 4 hafta...THE END

Sena616 Sena616 simdi guzellik uykusunda.:halay: Biz aksamlari cikiyoruz ortaya . Sabah yalniz kaliyor kiz. :KK53:
Kurt adamız biz :KK70:
Oda ne yapsın kuzum okul tatil gündüz eli boş buralarda geziyor, ben birtek telefon çalınca elime alabiliyorum gündüzleri:işsiz:

Sab. balkon konusmasi yapiyor kizlar. :KK70:

img_5a0c267de92d0_1510745725.jpg
Erken başlamış yazıık:KK70:

Sevgili A AklinYolu1
Uzun zamandir siteye uyeyim arada sifremi va unutup farkli nickler ile girdim.
12 yil once dogumla birlikte aldigim kilolar bir gitti bir geldi.
Bir iki yarismaya katildim. Bazi topiklere katildim.
Biri haric digerlerinden bana uymadigi icin geri kactim

Senin topigine girebilir miyim diye sordugumda cvp gelmemisti bir sure cunku kapali demistin sayfanin en basinda.
Ne kadar sure sonra hatirlamiyorum cagirdin beni.

Cok tartismalar oldu kusenler kizanlar ayrilanlar
Fakat sen o kadar olumsuzluklara ragmen bizleri birakmadin.

Ve bize son bir sans verdin.
Iyi ki gitmemissin
Seni anlamayanlar zaman zaman gerginliklerini bu kadar insanlar ugrasmanin sorumlulugun me oldugunu o ugrasilarini vs kiymetini bilmeyenlere onerim bir topik acip nasil.gidiyor takip etsinler insanlarla ugrasmanin ne oldugunu anlasinlar.

Cok uzun yazdim ama daha cook soylecek sey var.

Evet 12 yil sonra ilk kez bu kiloya inebildim.
Benim icin coooook onemli bir gun cok onemli bir an.
Sizlerle olmak cok guzel desteginiz icin cook tesekkurler

Yasasin A AklinYolu1 Muttapa7555 Muttapa7555
M e g g M e g g kokulusabun kokulusabun tulipa tulipa Sena616 Sena616

Hed
20180627_093810.jpg

Hedefim 61.5 idi Gecen hafta 62 idim.Gelecek hafta hedefim 60.7yi korumak

Dun 61 .3muydum neydim bugun bu kadar fark oldu.Gece nöbette cok koşturdum onun etkisi belki.
Dün menümü yazamadım cunku cok az oturdum.Biraz oturduğunda da yorgunluktan aklima gelmedi.Yazdimmi onu bile hatırlamıyorum.
Dün neskafe aksam nobet yemeği tavuk yarim kase çorba baska hatırlamıyorum nöbette kırk tilki vardi başımda.Sonra 04.30da isim bitimce az ekmek bir dilim kadar kasar , meyve suyu iki bardak, bir koca dilim keki nasil yediğimi bilmiyorum enerji ihtiyacından.Az da su ictim.Su içemedim yoğunlukta yoksa yaninda limon zencefil tarcın karanfil getirmiştim kısmet olmadi.Evde limon harici yapiyorum bunu ama az içiyorum.Bazen bir bir buçuk lt oluyor.Cogu zaman olmuyor.

COKKK YORGUNUM.BU MESLEK COK YORUCU YIPRATICI STRESLI .Işleri yetiştirmek bazen cok zor ve stresli.Yanimdaki arkadas da yeni ve cok yavaş bir arkadaş.Yuk bendeydi.Ki izinsiz calisiyoruz.
Of hayat çok zor.

HedEki Görüntüle 2162133
Hedefim 61.5 idi Gecen hafta 62 idim.Gelecek hafta hedefim 60.7yi korumak

Dun 61 .3muydum neydim bugun bu kadar fark oldu.Gece nöbette cok koşturdum onun etkisi belki.
Dün menümü yazamadım cunku cok az oturdum.Biraz oturduğunda da yorgunluktan aklima gelmedi.Yazdimmi onu bile hatırlamıyorum.
Dün neskafe aksam nobet yemeği tavuk yarim kase çorba baska hatırlamıyorum nöbette kırk tilki vardi başımda.Sonra 04.30da isim bitimce az ekmek bir dilim kadar kasar , meyve suyu iki bardak, bir koca dilim keki nasil yediğimi bilmiyorum enerji ihtiyacından.Az da su ictim.Su içemedim yoğunlukta yoksa yaninda limon zencefil tarcın karanfil getirmiştim kısmet olmadi.Evde limon harici yapiyorum bunu ama az içiyorum.Bazen bir bir buçuk lt oluyor.Cogu zaman olmuyor.

COKKK YORGUNUM.BU MESLEK COK YORUCU YIPRATICI STRESLI .Işleri yetiştirmek bazen cok zor ve stresli.Yanimdaki arkadas da yeni ve cok yavaş bir arkadaş.Yuk bendeydi.Ki izinsiz calisiyoruz.
Of hayat çok zor.
Allah yardımcın olsun canım, yönetimden 1 personel daha isteseniz keşke başka servisden çekerler belki ,sana da yazık.

Allah yardımcın olsun canım, yönetimden 1 personel daha isteseniz keşke başka servisden çekerler belki ,sana da yazık.
Biliyorlar.Sorumlunun basının etini yiyoruz.Hatta kavga bile etmişler. Diğer 1 ve 3 e fazla verilmiş bize verilmemiş diye.Biraz daha gerilirsek bashemsirede soluğu alabiliriz.Biraz da sorumluyu sikayet gibi olacak cunku baska tarafa bizden fazla vermis kendisi .Ki hic muhatab olmak istemeyiz.Ki sonucsuz kalacak biliyoruz yuzgoz oldugumuzla kalacaz.Gelecek diyorlar hep.Sorusturmada diyorlar. Geldi diyorlar biz gormuyoruz.Bu gidişle birbirimizin boğazına yapisacaz galiba.Allahtan yine son zamanlar birligiz biraz.Dun sorumluyla ben de konustum
Beğenmiyorsanız gidin dedi.
Temmuz agustos ;iki haftalık yıllık izin istiyor kızlar bir de; bir hafta isteseler neyse.Ben bir hafta kullanacam.Dusunun nasil calisirim.Ki servis bazen cok yogun.

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar .

Ben maalesef artidayim ama bu motivasyonumu bozamaz. Inisler cikislar olur. Nasil ciktigimi haftaya goreceksiniz.

Bu hafta kendi beslenme duzenimden kaydim patatesi az tukettim. Sanirim bu hafta sadece bir kez patatiz tukettim... Artik patates zamani. :KK70:

Birazdan resmimi yukleyecegim, sarjin biraz dolmasini bekliyorum. :cool:

X