Son 4 hafta...THE END

Sağol canım benim darısı seninkinin başına sıkıntısız gönlüne göre halledersin inşallah :))

Kına olayı ayrı bi telaşe o yüzden hiç girmeyeceğim benim ailede öyle bi istek yok bi kaç arkadaş yap dedi ama benim hevesim yok yani...

Yapacak olsam cafe tarzı bir yerde yapacaktım ama kurtuldum o dertten dediğin gibi çağırsan dert çağırmasan dert gelen düğüne gelsin :))
Amin canım, sağol.
En iyisini yapmışsın, gelen düğüne gelsin, hepsi ayrı bir telaş zaten:KK51:

Senin kizlarin var biliyordum. Eee fatmayla seninki de hayirli olsun insallah. :nazar::nazar::nazar:

Buna gore cok guzel bir espirim var.

Genclerin onunu kesmeyin. :KK70:
:KK70: beğendim espriyi, (burda buton da var ama birde sözcükle ifade edeyim dedim)

Benim bir kız bir oğlan ikizlerim, birde 1 yaş küçük kızım var canım, 3 taneler uşaklar :KK56:

:KK70::KK70: Benimkiler sünnet olalı çok oldu kaçtı o tren :KK70:
Kurtulmussunuz eglencesi kalmis. :KK53:

:KK70: beğendim espriyi, (burda buton da var ama birde sözcükle ifade edeyim dedim)

Benim bir kız bir oğlan ikizlerim, birde 1 yaş küçük kızım var canım, 3 taneler uşaklar :KK56:

sab . bunu begendi. :KK70:
Allah bagislasin , ohh ne guzel ben de bir tane yok.Bos kume :confused:

Kurtulmussunuz eglencesi kalmis. :KK53:

sab . bunu begendi. :KK70:
Allah bagislasin , ohh ne guzel ben de bir tane yok.Bos kume :confused:
Sağol canım,
Muttapa7555 Muttapa7555 bizim düğünlerden sonra şu kızı da evlendirsek mi hayrımıza kıız ne dersin:KK70:

Sağol canım,
Muttapa7555 Muttapa7555 bizim düğünlerden sonra şu kızı da evlendirsek mi hayrımıza kıız ne dersin:KK70:
Anam çok uzakda türkiye ye dönse neden olmasın çöpçatanlık yapardık var mı sağında solunda münasip biri... Ben bursalı tavsiye etmem :KK20: bekar kalsın daha iyi:KK70:

Sizi ciddiyete davet ediyorum. Ohom ohom. :KK70:

1 kilo =7000 kalori ise yarim =3500 kalori.

Bir tabak pirinc pilavi 330 kalori civarlarinda.

Bir dilim peynirli borek 260 kalori

Yani bu alinan kilolar gercekci degil. Yani nasil olsa kilo aldim o zaman yiyeyim dememiz icin vucudumuz bize kumpas kuruyor. :confused:

Anam çok uzakda türkiye ye dönse neden olmasın çöpçatanlık yapardık var mı sağında solunda münasip biri... Ben bursalı tavsiye etmem :KK20: bekar kalsın daha iyi:KK70:
Yok anacım burda da, şimdi birini bulsam irdeler durur bu kız, yok burcu neydi, onu beğenmez ay burcunu sorar, oda olmadı güneş burcu der, sonraa dolunaydı hilaldii.. :eek: vazgeçtim, bekar kalsın:KK70::KK70:

Konya'lidan baskasina :KK70:

Ay bende akşama kadar aç bekleyeyim de kilolar gitsin diyordum neyse bakayım nasıl olacak :confused:
Yarin gece 12 de burada bulusuyoruz o zaman. :KK70:

Sizi ciddiye davet ediyorum. Ohom ohom. :KK70:

1 kilo =7000 kalori ise yarim =3500 kalori.

Bir tabak pirinc pilavi 330 kalori civarlarinda.

Bir dilim peynirli borek 260 kalori

Yani bu alinan kilolar gercekci degil. Yani nasil olsa kilo aldim o zaman yiyeyim dememiz icin vucudumuz bize kumpas kuruyor.
Onu farkettim zaten,
Ben düşürmeye çalışıyorum o çıkarmaya çalışıyor, kim daha inatçıymış görürüz :KK8:

Onu farkettim zaten,
Ben düşürmeye çalışıyorum o çıkarmaya çalışıyor, kim daha inatçıymış görürüz :KK8:
Sab. balkon konusmasi yapiyor kizlar. :KK70:

img_5a0c267de92d0_1510745725.jpg

X