Son 4 hafta...THE END

Tamamen pilavin sucu . :confused:

Ayyy ben bikmistim patatesten. Pisman degilim. :KK70:

Tarti resmini yukledi ama yazmadi.
Dönüp baktım ama göremedim bende demek ki menü yazmamış. Haksızlık olsun istemedim.

Ay pilav konusunda ben feci pişmanım. Bu arada dolabımda kurutulmuş sebze buldum yarından itibaren onlara başlayacağım. Annem geldiğinde getirmiş sanırım annem benim en büyük destekçim kilo konusunda memlekete gidince yazın akşamları yemek yemedi oda benimle destek olmak için yanımda olsa 2 haftada 55 olurum ben ama yok işte. Benim koca aklımı çekiyor yemek konusunda arada neyse ki p da diyette gıcık 2 kilo verdi bile

Dönüp baktım ama göremedim bende demek ki menü yazmamış. Haksızlık olsun istemedim.

Ay pilav konusunda ben feci pişmanım. Bu arada dolabımda kurutulmuş sebze buldum yarından itibaren onlara başlayacağım. Annem geldiğinde getirmiş sanırım annem benim en büyük destekçim kilo konusunda memlekete gidince yazın akşamları yemek yemedi oda benimle destek olmak için yanımda olsa 2 haftada 55 olurum ben ama yok işte. Benim koca aklımı çekiyor yemek konusunda arada neyse ki p da diyette gıcık 2 kilo verdi bile
Ben bu hafta cok patates yemedim kilo veremedim. Patatesten sasmam artik. :halay:Kenarinda sebze olabilir. :KK53:

Kimseye aldirmayalim cunku isin sonunda biz kilo aliyoruz. Buraya gelmek kolay olmadi, bir biraksak bir ayda hoppp bes kilo gelir. Hem de oyle bir gelir ki anlamayiz bile. Verdigim arayi hatirliyorsun sizden sonra 60 a dustum geri geldigimde 65.2 idim. :KK12:

Hic guzel bir duygu degil .

Bu erkeklerdeki metabolizmadan bende istiyorum, canları isteyince hemen kilo veriyolar ya ayrı sinir oluyorum hee
Abim de çok kolay kilo verir, türkiyeye gelmeden önce istediği kiloya düşer sonra buraya gelince gece gündüz yemek yer,annem yemek yapar tatlı yapar börek yapar , o da kiloyu alır gider, gidince de tekrar istediği kiloya düşüyo yaa şaşıp kalıyorum :KK43:
Bende burda 100 gramın hesabını yapıp dururum...

Bu erkeklerdeki metabolizmadan bende istiyorum, canları isteyince hemen kilo veriyolar ya ayrı sinir oluyorum hee
Abim de çok kolay kilo verir, türkiyeye gelmeden önce istediği kiloya düşer sonra buraya gelince gece gündüz yemek yer,annem yemek yapar tatlı yapar börek yapar , o da kiloyu alır gider, gidince de tekrar istediği kiloya düşüyo yaa şaşıp kalıyorum :KK43:
Sab . ben rezil ettim metabolizmami. 20 li yaslardayken 30 a kadar diyelim. Bu yemeyle haftada bes kilo verebiliyor iken simdi 100 gramlarla ugrasiyorum.

Insulin direnci gelistiyse zaten 100 gram vermemiz normal. Hatta ona gore iyi bile veriyoruz. Gercekten 100 gram veremeyip uzerine kilo alanlar var. Buna da sukur diyorum.

Regl oldum yavvv
2 aylik gecikmw ile
Bakalim nasil olacak
3 mu 10 mu
3 mu 10 derken pis bi espiri yapicam kacacaksiniz. :KK70:

Ben bu hafta cok patates yemedim kilo veremedim. Patatesten sasmam artik. :halay:Kenarinda sebze olabilir. :KK53:

Kimseye aldirmayalim cunku isin sonunda biz kilo aliyoruz. Buraya gelmek kolay olmadi, bir biraksak bir ayda hoppp bes kilo gelir. Hem de oyle bir gelir ki anlamayiz bile. Verdigim arayi hatirliyorsun sizden sonra 60 a dustum geri geldigimde 65.2 idim. :KK12:

Hic guzel bir duygu degil .
Evet hatırlıyorum ay bide dengeyi bozunca zor toparlıyor insan...

He ya sorma bide bana hava atıyor sen devam et ben sana yetişirim diye benim kadar dikkat etse haftada 5 kilo veriyor benim ki tövbeler olsun ne spor yapar be su içer hatta gece çalıştığı için gündüz uyur o halde bile patır patır gider kilosu neyse nazar değdireceğim adama maşallah diyeyim :KK70:

Çok şükür çocukların kıyafet işi de halloldu... Rabbim nazardan korusun herşey istediğim gibi ve sorunsuz gidiyor bir tek kendi kıyafetim ve davetiye işi kaldı dua edin kızlar onları da kolay sorunsuz halledebileyim.
Maaşaallah diyelim nazar değmesin canım:nazar::nazar: çoğu gitmiş azı kalmış umarım herşey gönlünce olur :KK68:
Yalnız senin mesajları okudukça bende burdan strese giriyorum yavaştan yavaştan, bizim düğün de yaklaşıyor :rolleyes:

Regl oldum yavvv
2 aylik gecikmw ile
Bakalim nasil olacak
3 mu 10 mu
3 ile 10 gün sayısını acaba benim 10 gün sürüyor tam bir eziyet geriye kalıyor 20 gün e her ay 3 gün erken oluyor kaldı mı 17 gün yani anlayacağınız 17 günde bir adet oluyorum ya ben yazın hiç çekilmiyor

Maaşaallah diyelim nazar değmesin canım:nazar::nazar: çoğu gitmiş azı kalmış umarım herşey gönlünce olur :KK68:
Yalnız senin mesajları okudukça bende burdan strese giriyorum yavaştan yavaştan, bizim düğün de yaklaşıyor :rolleyes:
Hahaha kız ben kurdeşen oldum ya kaşıntıdan. Kına yapsam mı yapmasam mi derken yapmamaya karar verdim hiiiç öyle heveslerim yoktur zaten birde onun telaşına giremem :))

Ya aslında çok takmam ben ama karışanım çok olurdu normalde ama çok şükür bunda öyle bişey olmuyor herşey benim isteğime göre kolay ve zevkli oluyor.

Kendi düğünümde nikah da giyeceğim elbiseyi alırken sokak ortasında hüngür hüngür ağlattılar. Ben ne seçtiysem tam zıttını aldılar. Seçtiğim gelinliği 100 lira fazla diye almadılar gelinliğimi diken terziyi kayınpeder seçti o derece yani o yüzden çok şaşkınım tuhaf geliyor bana :))

Hahaha kız ben kurdeşen oldum ya kaşıntıdan. Kına yapsam mı yapmasam mi derken yapmamaya karar verdim hiiiç öyle heveslerim yoktur zaten birde onun telaşına giremem :))

Ya aslında çok takmam ben ama katılanın çok olurdu normalde ama çok şükür bunda öyle bişey olmuyor herşey benim isteğime göre kolay ve zevkli oluyor.

Kendi düğünümde nikah da giyeceğim elbiseyi alırken sokak ortasında hüngür hüngür ağlattılar. Ben ne seçtiysem tam zıttını aldılar. Seçtiğim gelinliği 100 lira fazla diye almadılar gelinliğimi diken terziyi kayınpeder seçti o derece yani o yüzden çok şaşkınım tuhaf geliyor bana :))
Allah Allaaah insanın hayatının en önemli gününü bozmaktan zevk mi alıyor böyle insanlar anlayamıyorum :KK43:
Neyse aman nazar değmesin o zaman fatmoş, sonuna kadar dua edicem senin için. Allah yardımcın olsun canım..
Ben kına yapıcam galiba, kardeşlerden yoğun istek gelince kendi aramızda eğlenelim dedik, ama onunda stresi ayrı yaa, evde olsun istiyorum az kişi çağırayım diyorum, en yakınlarımızdan, bu sefer de ona söylemezsen küser, şuna söylemezsen alınır... orası da karışık ya bakalım hayırlısı, bekleyip görücez artık.

Evet hatırlıyorum ay bide dengeyi bozunca zor toparlıyor insan...
O ara bi suru yas pasta yedim. Kendilerine selamlarimi gonderiyorum. :KK70:

Fatmayi anladim sunnet dugunu de seninki ne dugunu sab. Yoksa evleniyor musun. :KK70:

Allah Allaaah insanın hayatının en önemli gününü bozmaktan zevk mi alıyor böyle insanlar anlayamıyorum :KK43:
Neyse aman nazar değmesin o zaman fatmoş, sonuna kadar dua edicem senin için. Allah yardımcın olsun canım..
Ben kına yapıcam galiba, kardeşlerden yoğun istek gelince kendi aramızda eğlenelim dedik, ama onunda stresi ayrı yaa, evde olsun istiyorum az kişi çağırayım diyorum, en yakınlarımızdan, bu sefer de ona söylemezsen küser, şuna söylemezsen alınır... orası da karışık ya bakalım hayırlısı, bekleyip görücez artık.
Sağol canım benim darısı seninkinin başına sıkıntısız gönlüne göre halledersin inşallah :))

Kına olayı ayrı bi telaşe o yüzden hiç girmeyeceğim benim ailede öyle bi istek yok bi kaç arkadaş yap dedi ama benim hevesim yok yani...

Yapacak olsam cafe tarzı bir yerde yapacaktım ama kurtuldum o dertten dediğin gibi çağırsan dert çağırmasan dert gelen düğüne gelsin :))

O ara bi suru yas pasta yedim. Kendilerine selamlarimi gonderiyorum. :KK70:

Fatmayi anladim sunnet dugunu de seninki ne dugunu sab. Yoksa evleniyor musun. :KK70:
Aman şekerim yok :KK70:evleneli 10 sene oldu zaten:confused:
Benim de oğlanın sünnet düğünü var, kurban bayramının 4. Günü inşaallah.

X