Son 4 hafta...THE END

Menüm
09.00
1 yumurtadan omlet, 8 zeytin ,1 kk peynir ,2 yk yoğurt ,1 dl tam b.,şekersiz çay, 1 tutam yeşillik
15.00
Bol salata, 1 kase yoğurt ,ızgara tavuk döş, 1 dl tb ekmek
17.40
2 gün kurusu , 1 br.bitki çayı
Günü kapattım canoooolar artık çay vs. sıvı tüketirim
Su 2 lt, spor 1,5 saat
Muttapa7555 Muttapa7555

Kızlar varya sabah ,öğlen doyana kadar yeyince bir de şu ara öğünü yapınca cıss istemedi canım, gün kurusunun üzerine tarçın serpiştirdim bugün hoca da öyle dedi tatlı isteğini kesiyormuş cidden kesti beee .

harikasin kuzumm
Zumba yapmi

Harimaain kuzumm
Sakin gelmesin yemek aklina
En cok senin kilonu merak ediyorum:)

Kızlaaar nasıl gidiyoor bugün hiiiç saldırasım yok bir şeylere .Sabah ve öğleni baya iyi yedim o yüzden sanırım :KK200:
Ben de tam tersi ne kadar gec baslarsam o kadar iyi. Saat 6 dan sonra acıkıyorum. Sabah yedigimde 4 öğün yemis oluyorum.

images (3).jpeg

Acaba ara öğün mü yapsan artık bir de yürüyüş eklesen aklıma bunlar geldi
Yürüyüş yapma şansım yok canım küçük oğlumu bırakamam evde 3 yaşında daha abisi kalır ama o kalamaz eşim de gece çalışıyor o yüzden gelince uyuyor çocuğa hayatta bakmaz :KK43:

Yarın bi plan yapacağım artık kendime

Yürüyüş yapma şansım yok canım küçük oğlumu bırakamam evde 3 yaşında daha abisi kalır ama o kalamaz eşim de gece çalışıyor o yüzden gelince uyuyor çocuğa hayatta bakmaz :KK43:

Yarın bi plan yapacağım artık kendime
Leslie de yapabilirsin evde. Uçak. Menüsü yiyorsun ondan :)) dolunay a yaklaştık sonra kilo verirsin.

Menüm
09.00
1 yumurtadan omlet, 8 zeytin ,1 kk peynir ,2 yk yoğurt ,1 dl tam b.,şekersiz çay, 1 tutam yeşillik
15.00
Bol salata, 1 kase yoğurt ,ızgara tavuk döş, 1 dl tb ekmek
17.40
2 gün kurusu , 1 br.bitki çayı
Günü kapattım canoooolar artık çay vs. sıvı tüketirim
Su 2 lt, spor 1,5 saat
Muttapa7555 Muttapa7555
Misss gibi menu

Bu mesaji sak diye yapistiririm yarin. Soz ucar yazi kalir. :KK70:

Sali gunleri misafirlige gitmeyin resmen iskence. :silah:

Porsiyonu azalt, yeme suresini arttir, sivi seylere agirlik ver. Corba olur , ayran olur. Hadi bakalim. :KK19:

Hee haftaya salı da annemde misafir varmış
Maaasuscuktan yapıyolar valla yaa
Bugün her elmalı kurabiye almak istediğimde 1 büyük bardak su içtim bee
Adetimin ilk günü birde bugün, 3 4 tanesini affetmezdim normalde :)))

X