Son 4 hafta...THE END

Ama yemedim birşey, Muttapa7555 menüm canım,
Sabah; 2 yumurtayla sebzeli omlet
4 zeytin domates salatalik ve çay

Öğlen 1 kase salata 1 bardak ayran bol su

Akşam 1 kase bamya çorbası 2 kaşık fırında patates ve salata 2 dilim de karpuz
Şimdi de tarçınlı yeşil çay içiyorum

Leslie de yapabilirsin evde. Uçak. Menüsü yiyorsun ondan :)) dolunay a yaklaştık sonra kilo verirsin.
Hay ben bu dolunayın tribini seveyim :))) kendi dolu diye bizi niye dolduruyor yahu... leslie yada eliptik dönüşümlü yapayım yada 1er gün arayla bişeyler yapayım. Uçak menüsü doyuruyor beni ya aç olmuyorum ki daha mı çok yesem acaba :)

Cok iyi valla

Zeyna nin kilosuna dakikalar kaldi.

Bizimkilere borek yaptim kiymali vs
Kendime kabakli yogurt
Allaaam yareppiimmmmm noolacak bu halimizzz
Ya cidden bize aciyorum bazen abur cuburu cips , kola , biskuviyi, keki , pastayi anlarim ama bi dilim borekten ne cikar, bir tabak pirinc pilavindan ne cikar. Ne olacagizzz bizzzz.

Ustune soguk su ic dedikleri bu olsa gerek.

Iyi yaptin bosver yeseydin simdi pisman olacaktin, o kurabiye de sana yag olarak geri donecekti.

Ya canim sanirim bende latteye baslasam senin gibi icerdim mutemadiyen
Adam gibi uc ogun yesem azalirdi. Ogun yerine geciriyorum onu.

Bir yerden su grubu olanlar bugunlerde yemese dahi siser . Test edin gorun. Aydede iste.

Mide kuculmusken genisletme. Fazladan salata , yogurt , badem eklesen yeter.

Ya bak ne zamandir berabwriz
O kadar protein diyeti spor va kicim catladi.
Enn ufak bir sey attigimda agzima
Kg olarak donuyor.
9 gundur kabak yogurt sebze haalama yumurta yiyerek yola gelmeye basladim
Ara verecegim en fazla 10 gun
Sonra tekrar devam
Yoksa olmuyor gitmiyorrrr

Adam gibi uc ogun yesem azalirdi. Ogun yerine geciriyorum onu.

Bir yerden su grubu olanlar bugunlerde yemese dahi siser . Test edin gorun. Aydede iste.

Mide kuculmusken genisletme. Fazladan salata , yogurt , badem eklesen yeter.
Ya badem yiyemiyorum hastayken midemi bulandırdı ondan sonra adını bile duyunca midem ağzıma geliyor ıyyyy bilemedim ama yogurt ve salata ölü 3 kaşık yoğurt 1 kase salata :)))

Oh Oh devamı gelir inşallah darısı başıma :)))

Kabaga devam o zaman canim
Ogle aralarinda arada et vs eklerim
Kas kaybi yasamamak icin
kabak ve yogurdu severek yiyorum.
Yani hayatta aklima gelmezdi yaaa cig kabak yemek
Ve pul biber nane vs ile guzel olacagi.
Kabagi yaparken annem kavur sunu yag sogan ile boyle.yenmez bu diyordu
Seviyom.ben boyle.sana da veriim bi kasik didimmm

Senin sorunun baskaydi zeyna . Yillardir kotu beslenmemizin sonucu bu. Kilo verme doneminde zararlari olur da, koruma doneminde bir borek dilimin, bir tabak pirinc pilavinin zarari olmaz. Hedef kilonun 3 kilo altina duseceksin ama...

Yarin alkali /asidik menulere baslayacagiz. Her yazana +1 puan.

Ya badem yiyemiyorum hastayken midemi bulandırdı ondan sonra adını bile duyunca midem ağzıma geliyor ıyyyy bilemedim ama yogurt ve salata ölü 3 kaşık yoğurt 1 kase salata :)))
Tamam herkese badem fatmaya yok.

Kabak olsun patates olsun insan bir ay yedi mi bikiyor. Su an kabagin altin donemi , ne kadar kilo verirsen kardir.

Bende çok severim kabağı özellikle de çiğ :) Ben sebzeleri çiğ daha çok seviyorum bamya ve patatesin çiğ hali dışında her sebzeyi çiğ haliyle çok seviyorum. Bamyanın hiç bir halini sevmem o ayrı... patlıcan taze fasulye mantar bile çiğ tüketirim bana lezzetli geliyor:) Biraz ilginç bi huy ama yapacak bişey yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…