Sizce tehlikeli bir durum var mı? Kv.

Mesafe mesafe mesafe !!!
Aman üzülürler diye bayramını kutlarsanız bir de bakmışsınız ki başınızda emzirme taktikleri verirken bulursunuz.

Torun için gelmek istiyor bu çok net.
Kesinlikle lohusalığınızda gelmesin size bakması söz konusu bile olamaz.

Kendiniz çok daha iyi bakarsınız, olmadı parasıyla yardımcı tutun. Temizlik ve yemek aradan çıksa yeter.

Buzlar kraliçesi gibi davranın, bu noktadan sonra ilişkiniz ancak bitkisel hayatta devam edebilir. Samimi olmadığını biliyorsunuz, yumuşak davrandığınız anda saldırıya geçer.

Çok daha kötü olursunuz.
Eşiniz yanınızda değilken sakın ama sakın görüşmeyin.

Kavga etmemenizin yolu önceden bakım meselesini çözüp kvye açık kapı bırakmamak.

M
Eşini tebrik ettim öncelikle! ailesine uyup seni dışlamamış sana tavsiyem eşinle hep iyi ol ailesinede iyi ama seviyeli ol, çocuğunu sevmelerine izin ver ama karışmalarına izin verme. Allah yüzüne gülmüşki bu devirde az bulunur bir erkeğe denk gelmişsin bebeğinizi sağlıkla kucağına almaya bak ve herzaman dik dur ağlak olma

Cok ıyı anlıyorum senı bazı anlayyıgın huylar benım kvdede var ama benımkı bıraz korkıyor yuvalarını yıkarım dıye pek sesını cıkatamıyor cunku ben katlanamıyorum cıkıp gıdıyorum. Kapıya gelen tabıkı kovulmaz ozman gelmesın dıye esın soylesın bayramınızı kutluuor dıye hem sen muhattap olmak zorunda kalmazsın hemde o acaba gercekten kutladımı oglum mu oyle soyluyor dıye dusunsun dursun. Esınede bısey denmezkı oda sonucta evlatlık vazıfesını yapıyor yazık adam arada kalmıs. Allah ıslah etsın boyle aılelerı ne dıyelım cocuklarını mutsuz edıyorlar. Elbet sorulur hesabı

Çocuğuma dokunduğu düşünmeye bile katlanamıyorum kvnin. Nasıl sabredeceğim bilmiyorum.

Çocuğuma dokunduğu düşünmeye bile katlanamıyorum kvnin. Nasıl sabredeceğim bilmiyorum.
Sen bebişini düşün onu stressiz büyüt hayat bu kuzum belli mi olur belki ölüp gidecekler belki başka şehre gidecekler.. iyi düşün birde iyice düşün biz kadınlar akıllı olmak zorundayız. Onlar akıllarını kötüye yorsun dursun sen haddini bildirirsin kendine güven kocacığınla iyi ol gerisini halledersin

Büyük konuşmak istemiyorum ama ben bir daha görüşmem,kinci biiryim ve bu ozelligimi seviyorum,çünkü insanı koruyor.Oglu çok istiyorsa gider konuşur.Benim yanımda onun ,onun yanında benim muhabbetimi yapma derim.Birde telefonda konuşuyorsa bile uzakta konuşsun,sinirine dokunur ,duymek istemem hicbirsey .Bu kadar olandan sonra görüşüp,bir sonraki hamlesini beklemek bana saflik geliyor.

Aramadım ben. Yani konuşmadım bayram için. Eşim aradı kendisi bayramlarını kutlayıp kapattı. Şimdi arkamdan ne beddualar ne dedikodular dönüyordur ama umrumda değil. Eşim hiç konuşsan mı bile demedi. Selam da söylemedi benden.

Beddualara takilma. Beddua doner dolaşır sahibini bulurmus.

Kapına gelse mesela eve almam giremezsin diyebilir misin. Ne eşim ne de ben diyemeyiz çünkü. Bayram olmasına rağmen aramadım. Eşim aradı anneni babasını bayramlarını kutlayıp kapattı. Eskiden olsa böyle birşey yapabileceğim de asla aklıma gelmezdi. Selam filan da söylemedim. Geçen bayram kv yok yere kavga çıkarmasına rağmen ayağına girmiştik elini öpmüştüm de akşamına bize kalmaya gelip ertesi sabah ortalığı yıkmıştı. Bazen ne yaptım ben bunları hakedecek diyorum. İnan benim kadar yumuşak huylu yumuşak yüzlü birisini bulamazlardı.

Ayy tuylerim diken diken ayni benim kayinvalide bizde bebek bekliyoruz yarin valla basimiza dikilmese zebellak gibi

Seni hatırladım. Hatta eşin annesiyle arası düzelince sana baskı yapmaya çalışmıştı. O yüzden rengini baştan belli et. Telefonlarını açma. Bebekle ilgili sorulara da cevap verme. Beddua ettiğin bebeğin nesini soruyorsun de. Eğer sana bir şeyler diretmeye kalkarsa eşin evladını da alıp gideceğini, evladın için harcaman gereken enerjiyi annesine harcamayacağını gerekirse onu da süreceğini söyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…