Sizce tehlikeli bir durum var mı? Kv.

Bumuduur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Mart 2020
132
93
34
Merhaba. Daha önce defalarca bahsettim aslında ama son günlerde değişiklik olduğu için yazma ve fikir alma gereği duyuyorum.

Eşimin annesiyle çok kötü kavga ettik aylar önce. Tek sebebi görümcemle bir olup kıskançlık yapmalarıydı. Ortada hiçbirşey yokken ama gerçekten bir sebep yokken kv beni azarladı telefonda eşim yokken. Gerekçesi de o bize sabahın dokuzunda geldiğinde surat yapmammış. Yapmamıştım ama yapılmayı haketmesine rağmen yapmamıştım. Geleceğinden haberim bile yoktu. Eşime anlattım annesine tavır aldı anlam veremdi yaptıklarına. Bana da bi garip davranıyor dedi. Kv eşimin tavrını görünce iyice delirdi. Bir hafta sonra bayramdı. Büyüklük bizde kalsın dedik kalktık elini öpmeye gittik. Görümcem de ordaydı. Herkes beş karış surat oturdu bayram günü. Eşim hadi kalk gidelim dedi. Görümcemin çocuğu oh be gidiyorlar sonunda dedi. Normalde o kadar iyiydi ki ilişkimiz. Artık çocuğun yanında ne konuşmuşlarsa.

Aynı günün akşamına kv bize geldi sizde kalacağım diye. Ben artık haklı olarak tavırlıydım. Ortada hiçbirşey yokken huzurumu bozmaya çalışmıştı. Ertesi sabah size yerleşeceğim dedi kahvaltıda. İpler koptu iyice uzun uzun anlatırım ama özet geçiyim biraz. Beni azarlamaya başladı yine. Sus sen konuşma diye bağırdı. Eşime beni gezdireceksin peşinden ayrılmayacağım senin demeye başladı. Eşim ben şok olduk. Eşim anne sen böyle değildin ne oldu sana dedi. Artık böyleyim dedi. Beni de konuşturmuyor bağırıyor bu arada. Dedim ki neden beni hayvan gibi azarlıyorsun. Ortalığı yıktı karın bana hayvan dedi diye. Kastettiğim o değil oğluna insan gibi davranıyorsun bana hayvan gibi. Hayvan yerine koyduğum sen değilsin benim dedim. Ama işine gelmediği için tuttu ordan meseleyi sürdürdü. Ne hakaretler ne beddualar. Çocuk sahibi olmayı çok istediğimizi bildiği halde Allah size çocuk vermesin gün yüzü görmeyin dedi. Eşime boşa bunu karı gibi karı al. Bin tane karı bulunur bi tane anne bulunmaz dedi. Benim üzerime yürüyüp banyoya geldi. Ben şimdi kızıma ne mesajlar attırcam gör bak evlilik kalıyor mu ortada boşayacağım sizi dedi. Eşim git artık evimizden senin gibi annem yok benim dedi. Küfür beddua ederek giyinip çıktı kv evden. Apartmanda bağırmaya devam etti. Bir dk sonra çaldı kapıyı ölcem ben çok kötüyüm gidemem eve beni hastaneye götür diye. Kalktık arabayla evine bıraktık. Bunların hepsi bayram günü oldu bu arada. Ordan da babama gittik kurban kesecektik ama ben nasıl ağlıyorum artık kaldıramadım yapılanları. Babama farkettirmemeye çalışıyorum bir taraftan da. O ara görümcem mesaj attı bana da eşime de. O da bana hakaret ediyor. Beni tehdit etti dertleştiğimiz konuları eşime aileme anlatmakla. Bire bin katıp eşime de anlattı. Pikniğe gidip fotoğraf paylaştılar ama görümcem eşime annemi acile kaldırdık hastanedeyiz diye yalan söyledi. Görümcemi heryerden engelledi eşim benim hesaplarımdan da engelledi hatta. Ama görümcem normal mesaj attı eşime. Ruh hastası pislik karın beni engellemiş senin hesaplarından da diye. İki gün sonra kp tehdit etmeye başladı bu sefer de. Olayları öğrenmiş. Bizden para koparmaya çalıştı. Ölüme bile gelme düğününüzde taktıklarımı geri ver diye. Vermezsen gelinin babasından isteyeceğim dedi. Eşim cevap vermeyip telefonlarını açmayınca hakikaten kp babama mesaj atmış. Olaylar iyice sarpa sardı. Babam orta yolu bulmaya çalıştı filan. Bu arada kv kp birbirlerinden nefret ederler. Çıkar söz konusu olunca sırt sırta verdiler.
Uzun bir süre görüşmedik. Kv ara ara eşimi arayıp bana karşı doldurmaya çalıştı. Mesajlar attı. Buluşmak istedi. Aylar sonra hamile olduğumu öğrendim. Eşimin babası ikimizle görüşmek istedi. Özür diledi bizden arayı düzeltmeye çalıştı. Evlerine davet etti hatta çok ısrar etti. Eşim de birşey olursa vicdan azabı çekmeyelim diye gidelim dedi. Eşimle evlerine gittik. Eşin söyledi bebek beklediğimizi. O günden sonra iki üç kere daha gitmişizdir o kadar. Sonra zaten corona filan eve kapandık. Kv eşimi iki güne bir arar oldu. Özellikle son zamanlarda. Bebeği bahane ediyor gününü soruyor. İki dklik konuşmalar hepsi ama korkuyorum. Sizce korkmakta haklı mıyım. Annem canım nasıl samimi konuşuyor kv. Eşim doğumgününde de aramadı anneler gününde de. Sadece kandil olursa arıyor o kadar. Ama öyle şeytan bir kadın ki korkuyorum. Siz yerimde olsanız ne yaparsınız. Daha da ilişkiyi düzeltip içimize girer mi yeniden. Bu arada bu olaylardan önce eşim resmen annesine tapardı. Melekti eşimin gözümde. Ben insanların arasını bozmak istemiyorum ama bana yapılanları unutamıyorum sindiremiyorum. Çocuğumu nasıl koruyacağım bu kötülükten.

O değil de böyle bir aileden eşiniz gibi bir evlat nasıl çıkmış şaşırdım. Şükredin yani.
Şanslısınız, burada neler okuyoruz.

Boşverin eşiniz sizin yanınızda, ailesinin ne olduğunu da biliyor. Endişelenecek bir şey yok.

Allah islah etsin ne igrenc insanlarmış. Görümcenin yanında insan kendisi ile ilgili asla bişey soylememeli aklinda bulunsun.
Doğum zamani gelip sizin eve çökmek istiyor kaynanan besbelli gelip lohusaligina kara bulut gibi çökecek çektirmeye geliyor. Ne konus ne muhattap ol bu konuda cazgir ol valla eşine asla onu istemediğini belirt. Bela geliyorm diyor

Çok iyi anlıyorum seni, aşağı yukarı aynı şeyleri yaşamışık hakaretler huzur bozmalar. Bende yaklaşık 3 aydır görüşmüyorum sildim tamamen. Bu yüzden çocukta düşünmüyorum. Açıkçası benim kapımda yatsa ne o eve girerim ne barışırım. Bu arada benim kaynana da eşimi arayıp nasılsın oğlum demiyor da beni kötülüyor :) 2 günde bir hiç utanmadan bunca şeye rağmen, en son o... dedi ki bana eşim çıldırdı küfürler etti. Ben hiç müdahil olmak isteniyorum, 30 yaşında adamsın bana soracak değilsin diyorum, anası babası atsa atılmaz satsa satılmaz illa ki görüşüp konuşacaklar bi ömür küs kalmayacaklar. Sen net ol yeter

Eşinizin ailesiyle muhatap olmayın sık görüşmeyin merhaba merhaba takılın eşinizle gidip gelin ,kaynana baktı olmuyor oğlunu elinde tutmak için bir olup melek olma pesindeler sakın tartışmaya girme eşinle ailesi konusunda,gözünü açık tut bence Allah kolaylık versin

Bu aile gercekmi inanıyorum hasta bunlar kopmusken bırakacaktınız hiç görüşmicektiniz sakın bir daha hataya düşmeyin

Eşinizi hakikaten tebrik ediyorum haklının yanında durmuş. Sizde ve eşinizde hiçbir sorun göremedim ben. Kv ve görümce net kıskanıyor hem de deli gibi !
Bunun başka bir açıklaması olamaz. Terbiyesizlik resmen yaptıkları. Şu an gelinen nokta içinse yine eşiniz ve siz olgun davranmışsınız şans vermişsiniz en azından
Bu saatten sonra da temkinli olun siz yine de. Çok cıvık olmayın ama sonuç olarak da torunları olacak bir şans daha verip konuşarak doğru yapmışsınız bence.

Bune ya insan evladına böyle yapar mi Allah rızası için insanlar o kadar korkunçlar ki sakin ama sakin konuşma eşine de söyle görüşmek istemiyorum yaptıklarını unutma diye belirt hele o görümce ne ya hakaret ne iğrençler hiçbiriyle görüşme bırak insanlık sende falan kalmasın ne yaparlarsa yapsınlar esin arkanda duruyor bebegin esin hayırlısıyla yaşayıp gidin bunlarla sakin görüşme nedir ya oğlunun yuvasını bozuyor

Ben eşim yalnız kalmasın diye eşlik ettin ona sadece ailesinin evine giderken. Kardeşiyle eşim de görüşmüyor ben de. Annesiyle de ben konuşmuyorum. Merhaba merhaba sadece yüz yüze gelirsek. Bu virüs olayı yeni patlak versiği zaman eşimi aradı kv. Beni istemiş telefona. İnsan sevdiğine kırılır ben seni seviyorum. Sen benim canımın canısın torunumun annesisin dedi. Tamam dedim. İyi günler deyip kapattım. Tekrar istenedi beni. Muhattap olmasını istemiyorum benimle. Eşimle de muhattap olmasa keşke. Aklını çelecek kendini masum madur gösterecek diye korkuyorum. Öyle bir şeytan ki inanamazsınız. Yıllarca babanızdan çekiyorum diye çocuklarını babalarıyla düşman etti. Babanızdan boşanırsam size bela olur sizin için halen onunla evliyim dedi. Bizimle arası bozulur bozulmaz kp yi üzerimize saldı.

O kadar rezilliğin üstüne nasıl evlerine gidersiniz? Ölüyorlarsa ölsün siz de ölebilirsiniz onlar kırgınlık mı düşünmüş? Eşiniz gidiyorsa gitsin hata etmişsiniz yumuşayarak.

AL BENDEN DE AYNISINI ! Aynı düşünmüşüz maalesef .

EŞİNLE AÇIK AÇIK KONUŞ LOGUSALIĞINDAA EVİMDE İSTEMİYORUM DE BAŞKA DA YAPACAK BİR ŞEY YOK GİBİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…