Sizce ben mi abartiyorum?

Kim ben mi yaa adam memur ben de oyle ben y.lisans yapiyorum onla enstitude tanistim yani lazim olur diye numarasini aldim almaz olaydim artik kimsenin numarasini almayacagim
Sürekli bir yerlerde çalışan birilerinin lazım olur diye numarasını almak ve sonrasında adamları rehin almak.

Tanıştığınız herkes size mi aşık? Sevmeyi sevilmeyi herkes ister. Ama sizin burdaki yazım tarzınızdan bile saplantılı ve görüşecek erkek arayan biri olduğunuz anlaşılıyor. Muhtemelen gerçek hayatınızdakiler de anlıyor ve kaçıyorlar. Biraz değişin.
Ayrıca yüksek lisansınızı ne üzerine yapıyorsunuz?

Peki sizin 39 yaşında böyle muhabbetlerle uğraşmanız normal mi ?

İkiniz de ergen gibisiniz. Niye gereksiz muhabbete giriyorsunuz enstitü çalışanıyla? Adam evli olabilir
Evli degilim yalniz yasiyorum dedi ama bilmiyorum o mesaj yazdi ben de numarasini telefon olmadigi icin almistim iyi de iki insan bekarsa enstitu su bu calisani onemli mi asil sorun bu kisi normal degil yazarsa bir daha cevap yazmayacagim zaten

Y
hayir o mesaj yazdi o konusmaya calisiyor ben neden sarkayim yahu ben konusmuyorum mesaj yaziyor nasilsin vs diye begendim seni deyip duruyor ben mi sarkiyorum bu durumda

HOcam beni arayip ima etti durumu dersane hocam,yuxugume baksn adamin ilgidi oldugunu yakin is arkadasim ima etti akademiyen hocaya gelirsek onun da karakteri muamma begenmiyorum en son kobustugum da duygularini dile getirdi ama normal degil ben takintili degilim karsimdakiler normal degil ne hissettiysem cikti yalniz

Degilim sadece neden bu tarz insanlar beni buluyor diye dusunuyorum
Sizi bulmuyorlar sadece sizin radarlar açık olduğundan hepsi ilgi alanınıza girmiş. Kafanıza takmazsanız laubali hareketlere izin vermezseniz sorun olmaktan çıkarlar. Ama hepsiyle ilgili obsesif düşünceleriniz olmuş bence, hoşlandı mı baktı mı niye yazdı falan. Siz de yaşınızın gerektirdiği olgunlukta değilsiniz asla. Bunlar lise dönemi saplantıları. Adamın evli olma ihtimalini bile kaç kişi dile getirdi hala konduramıyorsunuz

Kısacık birsey soyleyecegim, erkekler duz varlıklardir, birini beğenirlerse soylerler, bundan sonrasi için aklinizda olsun.

Kusura bakmayin ama sizle dalga geçiyorlar gibi okudum yazdiklarinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…