Sizce ben mi abartiyorum?

Ay bu adam hala aynı adam mı. Hani mesaj yazmış sana silmiş. Zorla sana aşık diyelim diye yazdığın adam dimi. Yaşlardan tanıdım olmaz bu adamdan ceren olmaz. İkinizde ergen gibi davranıyorsunuz

Tek yasiyorum dedi evli adam gecenin

Ne bileyim ablacim yaa bir tane duzgun normal insan bana denk gelmiyorr cok sey mi istiyorum acaba
Ablacım yazını okuyunca zaten yaş aralığını tahmin ettim karşına çıkan normal biri değilmiş ama sende normal davranmamışsın Gerçi konuyu çok karışık yazmışsın tam anlamadım

Nasil bir iletisim seviyem var
Yok ki kendinizi ifade edemiyorsunuz. Konuyu anlamak için üç kez okudum. Yine tam anlamış sayılmam.

Ben 39 yasindayim neden ki ne yapayim mesajlasirken doveyim mi insanlari lafimla
İnsanları dövmeden de iletişim kurabilirsiniz. Ama şu yazdığınız konu 18-19 yaş zihninden çıkmış gibi.

Bunlar 2020-2022 arasi iki mesajiniz, sadece yuzugunuze garip bi sekilde bakti diye bir is arkadasinizin size asik olduğunu dusunmussunuz.

Bu yil mart ve haziran ayinda bir hocanizin ve bu konudaki idari personel hakkinda benzer mesajlar var, yok yazdi sildi, neden yazdı, diye sorgulamissiniz.

Baska bir konunuzda evli kadin is arkadaslarinizin cocuklarini kullanarak sizden fazla hakka sahip oldugunu, evli olduklari ve sorumluluklari oldugu icin sizi kiskandigini yazmissiniz.

Baska bir konuda kapali bir alanda parfum sıkmıs, ortaligi kokutmus, insanlar rahatsiz olunca da tartismissiniz.

Kpss dershanesine giderken, size doğru bakarak (bu bir ders anlatma teknigidir) ders anlatiyor diye hocanizin kendinize aşık oldugunuzu dusunmussunuz ve garip bi sekilde siz duygularınızı acik ettiginizde adam kaybolmuş.

Eski mesajlariniza soyle bir goz atinca sizde obsesif bir durum var gibi suphe duydum. Zira sadece yuzugunuze bakip sasirdi diye (?) bir adamin 3 sene size gelmesini beklemek cok ilginc, ya da insanlarin nefes alma hakkini elinden alip karsi ataga gecmek veya hocanizin odasinda guzel sohbet edildi diye hoslandigini dusunmek, idari personel biraz bana da ya**ak geldi ama diğerleri sandiginiz gibi olmayabilir.

Kendinizi objektif olarak yorumlayabiliyorsaniz, sizin eski konulariniza dair fikirleriniz nedir?

nasil konusayim arkadasim oldugu gibi anlatmata calistim

Bilmiyorum dogru insani bulamiyorum hocanin odasindaki konusmalar normal mi sizce o yuzuk dediginiz adamin da ilgisi vardi ama bana dogru insan denk gelmiyor whatsappi kapatmak istiyorum artik aslindan kapatmak degil de paylasim yapmiycam kurum yazismalarini takip edecegim sadece

Soyle yuzeysel olarak baktim, dogru insani arama çabanız asagi yukari 2013'e dek gidiyor, oncesini okumadim varsa da.

Bu kadar uzun zamandir dogru insani aramaniz...

Sinyali yanlis kişilerden aliyorsunuz bana kalirsa, aslinda sizle hic ilgisi olmayan muhtemelen sizin dusundugunuz gibi "hoslanma belirtileri" gostermeyen erkeklere dogru cekiliyorsunuz gibi geldi bana.

Belki biraz aramayi birakmak gerekir, hem dusuncelerinizde de bazi kopukluklar yakaladim, evli insanlarin bekar insanlari kiskandigini dusunuyorsunuz (ben eve gelip ayaklarimi uzatıyorum diye kiskaniyorlar yazmissiniz) hem de dogru kisi arayisindasiniz senelerdir.

Evlenme fikrine soguksaniz neden dogru kisiyi arıyorsunuz ki? Ideal es olamayacak ama cok guzel tatli tatli flort edilecek bir suru erkek vardir eminim

Evlenmek istiyor musunuz?

Siz niye bu kadar içli dışlı oluyorsunuz ki? Siz adama sarkıyorsunuz da size yüz vermediği için bozulmuşsunuz gibi izlenim veriyorsunuz.

Ne seminermiş! Kaç yıllık eğitim hayatımda bölüm sekreteriyle bu kadar muhabbet etmemişimdir.

İkiniz de ergen gibisiniz. Niye gereksiz muhabbete giriyorsunuz enstitü çalışanıyla? Adam evli olabilir

Yaa hanım abla bırak şu kendinden yaşça küçük uşaklarla takılmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…