Sizce ben mi abartiyorum?

Ay bu adam hala aynı adam mı. Hani mesaj yazmış sana silmiş. Zorla sana aşık diyelim diye yazdığın adam dimi. Yaşlardan tanıdım 🤦‍♀️ olmaz bu adamdan ceren olmaz. İkinizde ergen gibi davranıyorsunuz

Tek yasiyorum dedi evli adam gecenin

Ne bileyim ablacim yaa bir tane duzgun normal insan bana denk gelmiyorr cok sey mi istiyorum acaba
Ablacım yazını okuyunca zaten yaş aralığını tahmin ettim karşına çıkan normal biri değilmiş ama sende normal davranmamışsın Gerçi konuyu çok karışık yazmışsın tam anlamadım

Ay bu adam hala aynı adam mı. Hani mesaj yazmış sana silmiş. Zorla sana aşık diyelim diye yazdığın adam dimi. Yaşlardan tanıdım 🤦‍♀️ olmaz bu adamdan ceren olmaz. İkinizde ergen gibi davranıyorsunuz
Bu o adam degil o adamin yazdigi mesaji ogrendim

Nasil bir iletisim seviyem var
Yok ki 🙄 kendinizi ifade edemiyorsunuz. Konuyu anlamak için üç kez okudum. Yine tam anlamış sayılmam.

Ben 39 yasindayim neden ki ne yapayim mesajlasirken doveyim mi insanlari lafimla
İnsanları dövmeden de iletişim kurabilirsiniz. Ama şu yazdığınız konu 18-19 yaş zihninden çıkmış gibi.

egosunu mu tatmin ediyor bir kere de prmağımda yüzük vardı yüzüğü görür görmezz çok dikkatli baktı süreli parmağıma bakıp durdu nişanlandığmı felan düşündü ben ona bakmıyorken onun bana baktığını hissetim parmağıma bakıp karşıma geçip yüzüme baktı fakat bu yemek olayından dolayı kendisinden uzaklaştım bana gurur yapıyorsun dedi kim olsa gurur yapmaz mı amacı ne yanlış yaptıysa içinde tutsaydı ona buna söylemenin beni rencide etmenin anlamı neydi haksız mıym ve iş akadaşım üstelik uzak da duramıyorum ne kadar uzaklaşsam da slmı da kestim normal de davranamıyorum sadece bakıyor o kadar

işe ilk girdiğim zamanlar is yerindeki arkadaşlarla disarda takiliyorduk eski bir çalışan olan arkadaşim erkek oluyor kahve içmiştim falıma bakti işte sana kısmet var biraz yakın çevrene bakarsın vs etrafına bakarsan görürsün diyordu yaşlarımız yaklaşık aynı gibi bu çocuğun da yaşından dolayı artık evlilik arayışı içinde olduğunu birilerinden duydum ;sonrasında diger arkadaşlarla is konusunda tartıştık bu da onlara uyup benimle is konusunda tartıştı ve wp dan engelledi sonrasında fark ettim bunu kusura bakma vs deyip alıp yemeğe çıkardı gerek yok affettim seni desem de gittik yemeğe yemekte kaç çocuk istediğini vs söyledi ailemi felan sordu genel sohbet havasında geçti yemek oncesinde yakın erkek is arkadaşıma işte beni nasıl affeder onu yemeğe mi çıkarayım vs ne yapayım demiş bana da o kişiye beni nasıl tavlayabilecegini sorduğunu söyledi espri mi gerçek mi söyledi anlamadım yemekten sonra şu diger arkadasim benim ağzımı yokladı işte sen bu çocuğu seviyor musun diye etkilendim vs dedim o da aramızda kalsın dedi senin için sordum sen bu kızı yemeğe çıkardın seni yanlış anlar demiş bu hoşlandığım çocuk da istemiyorum yanlis yaptım demiş bunu duyunca bu çocuktan uzaklastim aynı birime gelip hiç bir şey olmamış gibi gecen geldim buraya seni göremedim vs dedi soğuk davrandım buna. oncesinde kılık kiyafetimle ilgili sen çok açık giyinmiyorsun buradakiler gibi değilsin demişti ben de ne çok açık ne çok kapalı ortası demiştim o da bak kavga ettik orta yolu bulduk demişti ama bana ilgisiz davranıyordu ağzımı arayıp herkesin içinde kızı meşgul etmeyin belki sevgilisiyle gorusuyordur vs dedi sırf sevgilim olup olmadığını öğrenmek için yok dedim vs.her neyse yine arkadaş ortamında beni kastederek buranın kızları da da hep böyle ben özgürüm diyor feministim diyor; o ordan bu burdan gelip carpisiyorlar dedi benimle bu konuda zitlasigini ima ediyorsanız yemekte de erkek kadın eşitliğinin vs bahsetmiştim. İşle ilgili tartıştık sonrasında sizinle ugrasamam deyince bende ipler koptu wpdan engeli bastım 1 sene engelli kaldı beni her gördüğünde bakıyor konuşurken dudaklarıma bakip kılık kiyafetimi suzuyor bu çocuğun amacını anlamadım açıkçası yaklaşık 3,5 sene oldu gelip de duygusunu soylemedi ben de uzaklastim ugrasamam deyince unutmaya çalıştım onu neticede kendi kendime gelin güvey olduğumu düşündüm seven insan şimdiye kadar söylerdi diye düşünüyorum sizce benim durum nedir
Bunlar 2020-2022 arasi iki mesajiniz, sadece yuzugunuze garip bi sekilde bakti diye bir is arkadasinizin size asik olduğunu dusunmussunuz.

Bu yil mart ve haziran ayinda bir hocanizin ve bu konudaki idari personel hakkinda benzer mesajlar var, yok yazdi sildi, neden yazdı, diye sorgulamissiniz.

Baska bir konunuzda evli kadin is arkadaslarinizin cocuklarini kullanarak sizden fazla hakka sahip oldugunu, evli olduklari ve sorumluluklari oldugu icin sizi kiskandigini yazmissiniz.

Baska bir konuda kapali bir alanda parfum sıkmıs, ortaligi kokutmus, insanlar rahatsiz olunca da tartismissiniz.

Kpss dershanesine giderken, size doğru bakarak (bu bir ders anlatma teknigidir) ders anlatiyor diye hocanizin kendinize aşık oldugunuzu dusunmussunuz ve garip bi sekilde siz duygularınızı acik ettiginizde adam kaybolmuş.

Eski mesajlariniza soyle bir goz atinca sizde obsesif bir durum var gibi suphe duydum. Zira sadece yuzugunuze bakip sasirdi diye (?) bir adamin 3 sene size gelmesini beklemek cok ilginc, ya da insanlarin nefes alma hakkini elinden alip karsi ataga gecmek veya hocanizin odasinda guzel sohbet edildi diye hoslandigini dusunmek, idari personel biraz bana da ya**ak geldi ama diğerleri sandiginiz gibi olmayabilir.

Kendinizi objektif olarak yorumlayabiliyorsaniz, sizin eski konulariniza dair fikirleriniz nedir?

Bunlar 2020-2022 arasi iki mesajiniz, sadece yuzugunuze garip bi sekilde bakti diye bir is arkadasinizin size asik olduğunu dusunmussunuz.

Bu yil mart ve haziran ayinda bir hocanizin ve bu konudaki idari personel hakkinda benzer mesajlar var, yok yazdi sildi, neden yazdı, diye sorgulamissiniz.

Baska bir konunuzda evli kadin is arkadaslarinizin cocuklarini kullanarak sizden fazla hakka sahip oldugunu, evli olduklari ve sorumluluklari oldugu icin sizi kiskandigini yazmissiniz.

Baska bir konuda kapali bir alanda parfum sıkmıs, ortaligi kokutmus, insanlar rahatsiz olunca da tartismissiniz.

Kpss dershanesine giderken, size doğru bakarak (bu bir ders anlatma teknigidir) ders anlatiyor diye hocanizin kendinize aşık oldugunuzu dusunmussunuz ve garip bi sekilde siz duygularınızı acik ettiginizde adam kaybolmuş.

Eski mesajlariniza soyle bir goz atinca sizde obsesif bir durum var gibi suphe duydum. Zira sadece yuzugunuze bakip sasirdi diye (?) bir adamin 3 sene size gelmesini beklemek cok ilginc, ya da insanlarin nefes alma hakkini elinden alip karsi ataga gecmek veya hocanizin odasinda guzel sohbet edildi diye hoslandigini dusunmek, idari personel biraz bana da ya**ak geldi ama diğerleri sandiginiz gibi olmayabilir.

Kendinizi objektif olarak yorumlayabiliyorsaniz, sizin eski konulariniza dair fikirleriniz nedir?
Bilmiyorum dogru insani bulamiyorum hocanin odasindaki konusmalar normal mi sizce o yuzuk dediginiz adamin da ilgisi vardi ama bana dogru insan denk gelmiyor whatsappi kapatmak istiyorum artik aslindan kapatmak degil de paylasim yapmiycam kurum yazismalarini takip edecegim sadece

Bilmiyorum dogru insani bulamiyorum hocanin odasindaki konusmalar normal mi sizce o yuzuk dediginiz adamin da ilgisi vardi ama bana dogru insan denk gelmiyor whatsappi kapatmak istiyorum artik aslindan kapatmak degil de paylasim yapmiycam kurum yazismalarini takip edecegim sadece
Soyle yuzeysel olarak baktim, dogru insani arama çabanız asagi yukari 2013'e dek gidiyor, oncesini okumadim varsa da.

Bu kadar uzun zamandir dogru insani aramaniz...

Sinyali yanlis kişilerden aliyorsunuz bana kalirsa, aslinda sizle hic ilgisi olmayan muhtemelen sizin dusundugunuz gibi "hoslanma belirtileri" gostermeyen erkeklere dogru cekiliyorsunuz gibi geldi bana.

Belki biraz aramayi birakmak gerekir, hem dusuncelerinizde de bazi kopukluklar yakaladim, evli insanlarin bekar insanlari kiskandigini dusunuyorsunuz (ben eve gelip ayaklarimi uzatıyorum diye kiskaniyorlar yazmissiniz) hem de dogru kisi arayisindasiniz senelerdir.

Evlenme fikrine soguksaniz neden dogru kisiyi arıyorsunuz ki? Ideal es olamayacak ama cok guzel tatli tatli flort edilecek bir suru erkek vardir eminim

Evlenmek istiyor musunuz?

Soyledim neden böyle davraniyorsun diye dedigi sen cok abartiyorsun ne var saka yaptim manen yakin hissediyorun bir lackalik yok kasim gozun mu oynuyor sana yanlis bir davranisim mi oldu dedi ne bileyim 2 gundur konusmuyorum ben bu tarz konusmalardan hoslanmiyorum yapma dedim olgun davran agirbasli ol dedim.
Siz niye bu kadar içli dışlı oluyorsunuz ki? Siz adama sarkıyorsunuz da size yüz vermediği için bozulmuşsunuz gibi izlenim veriyorsunuz.

Ne seminermiş! Kaç yıllık eğitim hayatımda bölüm sekreteriyle bu kadar muhabbet etmemişimdir.

Bir cocukla tanistim yikseklisans yapiyorum.Enstitude memur olarak calisiyor cocugu numarasini aldim enstituye ulasamadigim icin.Bu cocuk bana merhaba diye mesaj yazdi sohbet ordan acildi 1 -2 gun konustuk sonra bu whatsappini kapatti ben de engelledi sandim .Konustugumuzda cok yoruluyorum vs diyordu is yerindekilerle de sorun yasiyor is sebebinden kapattim dedi ama henm duz mesaj yazmama ragmen bu cocuk bana cevap vermedi.2 gun sonra whatsappini acti kusura bakma mesajini sonradan gordum deyip enstituyle ilgili bazi konularda bilgi verdi arada konusuyordum cocuk bir var bir yok .Sorunlari oldugunu zaten soyledi.Ama seminerimi teslim edecem bunun whatsappi kapali mesaj yaziyorum cevap yok ariyorum cevap yok .Her neyse bana yardim felan etmedi yani yazim kurallarinda hata vardi ilgilenmedi o kadar konusmamiza ragmen.Arkadasim hasta dedi. İlgilenen kisi icin bakilmazsa yarin bakarim o gelmezse yogunum SU AN vs dedi.ben de kendim enstituye gittim bunun arkadasindan yardim istedim ertesi gun biraz ilgilendi vs teslim ettim .Sonra aksaminda benim mesajima cevap veriyor sana ulasamiyorum BEN deyince gordum aramani ama gec dedi BANA .Ben de aradim ulasamadim deyince gece 11 de mi donus yapayim SANA dedi.Beni aradi ben de universiteye geldigimi arkadasinin yanina gittigimi soyleyince geldin ama yanima ugramadin oyle mi ne giciksin biliyorsun degil mi dedi.Ben de aradim acmadin mesaj yazdim cevap vermedin neden geleyim yanina ugrayayim dedim.Alinganlik yapilacak bir durum yok ben geldim gorustum arkadasin da yogundu dedim vay efendim onun yogun oldugunu nerden biliyirsun deyip sanki biraz kiskandi gibi.Sohbet edince profil resmin cok guzel degistirme bunu olur mu dedi.iki de bir cok tatlisin deyince bunlar klise laflar ben bunlari yemem dedim o da ben sana seksisin demiyorum ki tatlisin diyorum ne var dedi .Ben de konusmalarina dikkat et deyince silmis yaziyi.Sonra beni begendigini itiraf etti . seksisin lafina sinirlendim abartiyorsun ben sana oyle bir sey demek istemedim dedi tatlisin dedim.Sonra orda lafi kestim sonrasinda da laf arasinda ben uyuyacam dedim gece olmus 3 o da uyu da ben de ruyana girip korkutayim da altina işersin deyince cok sinirlendim agirbasli olgun davran bunlar nasil konuamalar dedim 2 gundur de yazmiyorum ne var sakasina soyledim diyor bu cocuk 35 yasinda ben den 4 yas kucuk ben mi abartiyorum yoksa ergen mi bu
İkiniz de ergen gibisiniz. Niye gereksiz muhabbete giriyorsunuz enstitü çalışanıyla? Adam evli olabilir

Bir cocukla tanistim yikseklisans yapiyorum.Enstitude memur olarak calisiyor cocugu numarasini aldim enstituye ulasamadigim icin.Bu cocuk bana merhaba diye mesaj yazdi sohbet ordan acildi 1 -2 gun konustuk sonra bu whatsappini kapatti ben de engelledi sandim .Konustugumuzda cok yoruluyorum vs diyordu is yerindekilerle de sorun yasiyor is sebebinden kapattim dedi ama henm duz mesaj yazmama ragmen bu cocuk bana cevap vermedi.2 gun sonra whatsappini acti kusura bakma mesajini sonradan gordum deyip enstituyle ilgili bazi konularda bilgi verdi arada konusuyordum cocuk bir var bir yok .Sorunlari oldugunu zaten soyledi.Ama seminerimi teslim edecem bunun whatsappi kapali mesaj yaziyorum cevap yok ariyorum cevap yok .Her neyse bana yardim felan etmedi yani yazim kurallarinda hata vardi ilgilenmedi o kadar konusmamiza ragmen.Arkadasim hasta dedi. İlgilenen kisi icin bakilmazsa yarin bakarim o gelmezse yogunum SU AN vs dedi.ben de kendim enstituye gittim bunun arkadasindan yardim istedim ertesi gun biraz ilgilendi vs teslim ettim .Sonra aksaminda benim mesajima cevap veriyor sana ulasamiyorum BEN deyince gordum aramani ama gec dedi BANA .Ben de aradim ulasamadim deyince gece 11 de mi donus yapayim SANA dedi.Beni aradi ben de universiteye geldigimi arkadasinin yanina gittigimi soyleyince geldin ama yanima ugramadin oyle mi ne giciksin biliyorsun degil mi dedi.Ben de aradim acmadin mesaj yazdim cevap vermedin neden geleyim yanina ugrayayim dedim.Alinganlik yapilacak bir durum yok ben geldim gorustum arkadasin da yogundu dedim vay efendim onun yogun oldugunu nerden biliyirsun deyip sanki biraz kiskandi gibi.Sohbet edince profil resmin cok guzel degistirme bunu olur mu dedi.iki de bir cok tatlisin deyince bunlar klise laflar ben bunlari yemem dedim o da ben sana seksisin demiyorum ki tatlisin diyorum ne var dedi .Ben de konusmalarina dikkat et deyince silmis yaziyi.Sonra beni begendigini itiraf etti . seksisin lafina sinirlendim abartiyorsun ben sana oyle bir sey demek istemedim dedi tatlisin dedim.Sonra orda lafi kestim sonrasinda da laf arasinda ben uyuyacam dedim gece olmus 3 o da uyu da ben de ruyana girip korkutayim da altina işersin deyince cok sinirlendim agirbasli olgun davran bunlar nasil konuamalar dedim 2 gundur de yazmiyorum ne var sakasina soyledim diyor bu cocuk 35 yasinda ben den 4 yas kucuk ben mi abartiyorum yoksa ergen mi bu
Yaa hanım abla bırak şu kendinden yaşça küçük uşaklarla takılmayı 🤦‍♀️

X