Siz eşinizin annesini kaç günde bir arıyorsunuz

Merhaba siz kaynananızı hergün arıyor musunuz yoksa mesafeli misiniz ?
Evlendigim ilk 1bucuk sene kadar abartısız her gün konuşurduk arardım öyle istiyordu. Sürekli beraberdik zaten evimiz araba ile 15dk mesafede olmasına rağmen Sonra yarandimmi tabiki hayır 10 senelik evliyim 7 senedir hiç aramıyorum isim dustugunde yada onlar sitem ettiğinde gidiyorum ama aramam eşimde bişey demiyor neden aramiyorsun demez yani suanlik tabi kayınvalidem fitne sokarsa araya bu konuyla alakalı bilemem ama kim ne derse desin içimden gelmiyorsa asla yapmam bu hayat bana bunu öğretti. Hiç bişey yapmak zorunda değilsin.

İlk evlendiğim zamanlar her cuma arardım, ama artık aklıma geldikçe. 2 haftada 1 falan. Kendi annemi de her gün aramam.

Bende kendi ailemle hergün konuşuyorum ama kaynanamla ara sıra konuşuyorum eşimle bu yüzden çok tartışma yaşadık ve ben artık çok sıkıldım bu konudan ne yapaym
Çok basit sende benim ailemi her gün arayacaksın diyeceksin ve konu kapanacak zaten her gün ne konuşulabilir ki eşinin ailesi ile bende çok aramam özel bir durum olmadığı sürece eşim ararsa ordan iletişime geçerim veya kendi arar kv’de bir kaç kere eşime şikayet etmiş aramıyor diye eşimde söyledi bende iyice gicik oldum dedim sen benim annemi her gün ara o zaman böylelikle konu kapandı herkes kendi evladıyla konuşsun yahuu benimde 5 aylık oğlum var düşünüyorum da ilerde gelinle ne kadar ve ne konuşabilirim

Ben hiç aramam cadıyı. Kendisi sağ olsun 2 günde bir arar beni yani "kızını" sonra da arkamdan kim bilir nasıl dedikodular yapıyor

Ben hiç aramam cadıyı. Kendisi sağ olsun 2 günde bir arar beni yani "kızını" sonra da arkamdan kim bilir nasıl dedikodular yapıyor

Bu arada oğluṣuyla konuṣunca illa benimde orda olmamı istiyor. Çok seviyor beni (numaracı).
Kendisi sağ olsun bizi evlendiğimizden beri yalnız bırakmıyor.
HIç unutmuyorum evleneli 3 gün olmuṣtu daha gerdeğe bile giremeden whatsapp'tan görüntülü aramıṣtı.

Merhaba siz kaynananızı hergün arıyor musunuz yoksa mesafeli misiniz ?
Hiç sorma ya annemle günde bir defa konuşurum bazen 2 günde bir oluyor ama kaynanam günde en az 4 5 kez arar aramadığı zamanlar bilinki dakikası bitmiş ne konusuyorsunuz deseniz de aynı şeyi 4 5 kere söyler işte bı kötülüğü yok ama ben o kadar çok konuşmayı sevmiyorum yani ne var o kadar arıyorsun ilk zamanlar aramiyordum kendisi arayınca lafını Çakardı ama eksik kalmazlar o yönden bı de yetmezmis gibi esimin halalari da aynı şekil ararlar sen oldun mu ne oldu aramiyorsun ay yine sinir geldi bak

Haftada bir 4lü görüntülü görüşmemiz var. Ilk aylarda haftada bir degil en az 2 aramamizi istiyorlardi biz de aldırış etmedik baktilar laf söyledikce daha az ariyoruz. Haftada 1 e sabitledik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…