Siz eşinizin annesini kaç günde bir arıyorsunuz

Bizim aramız iyidir şükür ama bir sebep olmadıkça aramam pek 😅 esimde haftada bir filan arar, gerekince konu olunca arar. Yaş farkı çok aramızda. O yüzden konuscak birşey de bulamıyorum ki 😅 çok askla şevkle de arayamiyorum o yüzden. Ama iyiyizdir severim. Çok öz verili bir anne. Allah canına saglik versin 🥰

Uzak şehirlerdeyiz, senede bir ya da iki kez anca görüyorum. Aramız da iyidir, etliye sütlüye karışmaz, can sıkmaz, bulaşmaz, kendi halimizdeyiz, severim de kendisini sağ olsun.

Ben konuşurken sıkılsam da yoklamak için arıyorum haftada birkaç kez. Çünkü canı sıkılıyor belli, çok gidip geldiği bir yer de yok, arandığı zaman düşünüldüğünü hissedip mutlu oluyor ve bunu da yansıtıyor bize. O yüzden eşim her ne kadar gerek yok dese de ben arıyorum.

Ben her gün Max 2 günde bir bi 10 dk arıyorum. Hem kırılsınlar istemiyorum hem sohbetimiz baya iyidir, eğleniyorum da konuşurken. Kendi annemi de günde 4 kez falan arıyordumdur günde. Telefonla konuşmayı sevip sevmemenizle falan ilgili.

Ben nişanlıyım. Genelde 3-4 günde bir arıyorum sevdiğim için. Bazen 2 gün üst üste konuşuyoruz bazen haftada 1. Mesela görümcem iyi biri olsa bile hoşlanmadığım, bana çok ters gelen/düşüncesiz davranışı var. Sinir olmamak için, canımı sıkmamak için hiç aramıyorum. Çok çok nadir ayda 1 falan mesaj yazıyorum.

Böyle şeyler içten gelerek olmalı triple serzenişle kimseye bir şey yaptıramazsın. Evli değilim ama nişanlıyım zaten haftada 2 kez gidiyorum evlerine. Bazen beni nişanlımın annesi arıyor ve hiç aramıyorsun bizi unuttun diyor 🤣 yav ben kendi ailemle bu kadar çok görüşmüyorum(aynı şehirde değiliz) yat kalk evine gelmeme şükret. Böyle laf sokarak onu aramamı sağlayamayacak...

İlk evlendigim yıllar her hafta arardım o asla aramazdi.simdi hastalık falan yoksa aramıyorum çünkü ben ölsem de bı kere aramaz eşimi arar.

Durduk yerde hiçkimseyi aramam. 😀 Kayınvalidemi de 73737373737 yıldır tanırım daha bir kez nasılsın demek için aramadım çünkü benim tarzım değil. Ha bi mevzu varsa 1 saatte 2 kere de arar insan orası ayrı bir konu. Biz aynı binadayız ayda 1 de yemeğe alır bizi sağolsun döktürür; sonra evli evine köylü köyüne. Tamamdır işte bu kadar. 😀

hastalık, sıkıntılı durumlar haricinde sohbet için aramam. eşim haftada bir kaç kez arar. 15-20 günde bir gideriz. aramızda hiç bir problem yok. ilişkimiz mesafeli kuruldu, mesafeli devam ediyor. kendi annemi her gün ararım

Merhaba siz kaynananızı hergün arıyor musunuz yoksa mesafeli misiniz ?
ben beraber de yaşadım ama şimdi evine bile nadir çıkarım

aramam, yemek gonderırım, annemler falan gelınce cagırırım, hep bırlıkte pıknık falan olur

ya da bayram sabahı bıze cagırırım , ustumde oturuyor ama aramam.

cok ıc ıce olduk, cok sorunlar yasadık, kendı aılemı bıle sık sık aramazken; onu neden arayım ki yani. oglu 7/24 arıyor soruyor duyuyorum.

eskı kayınvalıdem baska sehırdeydı, severdım de , haftada bır arardım mesela

yanı aslında kısıye baglı, ılıskının sevıyesıne baglı, kısının kendı aılesı ıle olan ıletısım alıskanlıgına falan da baglı, esın aılesı ıle kurulan hem telefon hem yuzyuze ıletısım yanı

bır kuralı ya da duzenı yok, zorlama asla olmamalı ama bız kadınlar maalesef bu konuda da zorda kalan, mecburıyetlıkler hıssettırılen taraf oluyoruz evlenınce.

Herhangi bir konu varsa sormak için yazarım cvp verir oda arada torunu sormak için yazar o kadar uzak mesafe ilişkisi en iyisi ama oğlu ile her gün konuşur hasta filan olduğumuzu duyarsa öyle arar konuşuruz kapatır

Farklı şehirlerdeyiz. Valla canım ne zaman isterse o zaman arıyorum 😂 diyelim o aradı üstünden 10-12 gün geçti aramamışım birdaha o arıyor bazen 😂 laf arasında yoğunum falan deyip geçiştiriyorum arayı çok açtıysam da. Zırt pırt konuşacak bir şey yok ki.. Nasılsın nasıl gidiyo akşam ne yemek yapcan, çocuklar nasıl hava nasıl iyi selam söyle vs bitti😂😂😂
Dipnot:Mecburi aramalardan nefret ediyorum 🥲

Bende kendi ailemle hergün konuşuyorum ama kaynanamla ara sıra konuşuyorum eşimle bu yüzden çok tartışma yaşadık ve ben artık çok sıkıldım bu konudan ne yapaym 🙂↕️
diyin herkes kendi ailesini.. konuşup durma

o arıyor mu ailenizi hergün? aramasında zaten ne gerek var

haftada bir ararım kv mi oda hiç sitem etmez sağolsun öyle bir kadın değildir zaten:nazar:

Ben hergün aramıyorum bi sorun yaşamadık aramız gayet iyi çok şükür ama eşim benden hergün aramami bekliyor kendi ailemle nasıl konusuyorsam kaynanamla da öyle olmamı istiyor ama o ne kadar iyi olsa da "kaynana" dimi 😊
Ben mesela hergün nefes aldırmadan arıyordum birden kendini çok değerli hissetmişti zamanında bende düşürdüm arama aralığını çünkü baktım beni arayan soran yok hal hatır soran da yok çektim elimi.. benim eşimde hep bana öyle yapardı halbuki o hiç aramıyor mesela benim ailemi mecbur değil ama aynı değeri görmezsem yapmam bende mesela normal olanı bu olur. Değer karşılıklı bir şey ve herkesin bir değeri var bence .. kimse kimseden üstün değil mecbur değilsin hergün aramaya kendisi arayabilir ailesi sonuçta istediği zaman konuşsun sen engel olma ama sana da baskı yapmasın. Saçma şeyler bunlar

Hiç aramıyorum çünkü telefon kullanmıyor eşimde ayda 2 defa kendi gider bazen bayramlarda vs gideriz eşim soğuk zaten bana da ara vs demez

X