Siz eşinizin annesini kaç günde bir arıyorsunuz

Normalde benim aram fazla yoktu ama kötü bir hastalık taşıyor o yüzden hergün arıyorum Allah korusun bişey olsa içim rahat etmez. Sonuçta ölümlü dünya yaptıkları da kendisinden kaynaklı olmadığını bildiğim için , içim rahat. Amq bazı kaynanalar gerçekten hiç çekilmiyor .. siz neden sordunuz sizi rahatsız edici şeyler yapıyorsa mesafenizi koruyabilirsiniz ..
Arkadaşlar oradaki kelime ama olucaktı yanlış anlaşılma olmasın otomatik klavyenin gazabina uğradım 😩

Normalde benim aram fazla yoktu ama kötü bir hastalık taşıyor o yüzden hergün arıyorum Allah korusun bişey olsa içim rahat etmez. Sonuçta ölümlü dünya yaptıkları da kendisinden kaynaklı olmadığını bildiğim için , içim rahat. Amq bazı kaynanalar gerçekten hiç çekilmiyor .. siz neden sordunuz sizi rahatsız edici şeyler yapıyorsa mesafenizi koruyabilirsiniz ..
Ben hergün aramıyorum bi sorun yaşamadık aramız gayet iyi çok şükür ama eşim benden hergün aramami bekliyor kendi ailemle nasıl konusuyorsam kaynanamla da öyle olmamı istiyor ama o ne kadar iyi olsa da "kaynana" dimi 😊

Bende kendi ailemle hergün konuşuyorum ama kaynanamla ara sıra konuşuyorum eşimle bu yüzden çok tartışma yaşadık ve ben artık çok sıkıldım bu konudan ne yapaym 🙂↕️
Herkes kendi anasını arasın deyin.
Benim öyle bir kinim tartışmam yok ama aramıyorum eşim bunu hiç sorgulamadı.O da beni ailemi aramaz. Biz bu konuda hiç sorun etmedik ama bilmiyorum. Niye sizin aramanızı bekliyor ki? O arıyor mu?

Ben hergün aramıyorum bi sorun yaşamadık aramız gayet iyi çok şükür ama eşim benden hergün aramami bekliyor kendi ailemle nasıl konusuyorsam kaynanamla da öyle olmamı istiyor ama o ne kadar iyi olsa da "kaynana" dimi 😊
Eşiniz kendi arasın çok meraklıysa. Evliliğin ilk zamanlarında mısınız

Bende kendi ailemle hergün konuşuyorum ama kaynanamla ara sıra konuşuyorum eşimle bu yüzden çok tartışma yaşadık ve ben artık çok sıkıldım bu konudan ne yapaym 🙂↕️
Eşiniz sizin ailenizi ne sıklıkla arıyor?

Kaldı ki sık arasa bile kendi tercihi, aynısını sizden bekleyemez. Herkesin ilişkisi farklı sonuçta. İstemiyorsa o da aramasın.

Bazı erkeklerin eşlerinden beklentileri çok komik ya. Kendi annenizle bir mi tutacakmışsınız?

Herkes kendi anasını arasın deyin.
Benim öyle bir kinim tartışmam yok ama aramıyorum eşim bunu hiç sorgulamadı.O da beni ailemi aramaz. Biz bu konuda hiç sorun etmedik ama bilmiyorum. Niye sizin aramanızı bekliyor ki? O arıyor mu?
Hayır eşim benim ailemi aramıyor ama benden onun annesini hergün aramami bekliyor 🙄 ben onların geliniymişim aramam lazımmış ama kendisi damat ya aramak zorunda değilmiş öyle diyor

Hadi hadi içindeki kaynana sevgisini görmüş olduk 😂😂
Yalan değil 7 yıl içimde biriktirdim yaptıklarını sonra ne olduysa affettim kendi kendime gönlüme yük oldu kaldıramadım bana yük oldu yani kendi kendimi yiyip bitirmek sadece bana zarar verdi :) eskisi gibi sevmem mümkün değil imkansız yalanı sever çünkü buna tahammülüm yok mesela :) ama o kelime yanlışlıkla oldu 🤣 ama bakıyorum kızlar hoşunuza gitti ha 😂😂😂

Hayır eşim benim ailemi aramıyor ama benden onun annesini hergün aramami bekliyor 🙄 ben onların geliniymişim aramam lazımmış ama kendisi damat ya aramak zorunda değilmiş öyle diyor
Eşiniz boşuna konuşuyor. Kadını erkeği fark etmez. Kendi yapmadığı hiç bir şeye sizi zorlayamaz. Bu tarz konuşmasına müsaade bile etmeyin.

Ayrıca diğer konunuzu da gördüm. Görümcenizin hamileliği 2-3 ay değil tam 9 ay sizden saklanmış. Bebek doğunca saklayamamışlardır tabi. Eşinize ailevi haberlerin bile saklandığı, yabancı olarak görüldüğünüz bu ailenin sizin ailenizin yerini asla tutmayacağını ve onlara hiç bir şey borçlu olmadığınızı söyleyin. Hala ne cesaret yorum yapıyor anlamadım. Kardeşi adına size karşı mahcup olması gerekirdi.

X