Sipaydi ye Yardım lütfen

off hakkaten ya ne alsak ki
seçil canım çok güzel kurabiyeler
aslım bence basit ama hoş bişey alman yeterli olur şöyle en sevdiğin resminizi koy kalpli bi çerçeveye sonra onu bi güzel süsle al sana hediyee çünkü sen bi sürü şey almışsın ve alacaksında

kaban alana mı takım 100 tl yoksa kaban alma zorunluluğu yokmu kuzu?
kaban almıycam babama ya ayakkabı alıcam siz ayakkabıda aldınızmı enişteye?
crispino nerde tam olarak?
bide mecidiyeköy meydanda bi yer var mode di centone midir nedir öyle bi yer ordan almıştık biz babama daha önce takım hem uygun hem kaliteli

gömlekte montta var canım yaww... hasana olmadı dar kesim bi gömlek alırım yaa..varmı bildiğiniz ucuz gömlek satan bi yer kızlar ? spedi senin vardır kız bildğn :jeyyar: osmanbeyde falan.. şöyle ince çizgili kenarında arması olan gömlekler moda bu aralar hasan geçen görmüştü bi yerde çok beyenmşti öyle bşeymi alsam bide koyu füme olabilir parlak kumaş... yada siyah .. yada beyaz üzerine ince gri çizgili yada beyaz üzerine ince mavi çizgili.. yada tek renk açık mavi.. bilmiyorumkismile

hımmm eee düşünelim ozaman ona alacağın eşortman ne kadar

50 tl canım alt üst takım

canım sevmem ben erkege cerceve almayı falan ya kaydirigubbakcemile3

aslı amma soru sormuşşsn haaa :smiley-cool::teytey:
Şimdi Crispino nerede kalıyor mecidiyeköye giderken okmeydanından sonraki durakta
bide ay yıldız var mecidiyeköy metro durağının hemen orada ikisine de bakabilirsin.sositososito

Biz oradan hakana Takım aldık 99 YTL canım çokta güzel modelleri falan filanç
Sonra Kendine kaban almaya gitti kuzum işte ozaman da 190 YTL kaban+Takım aldı.
Ayakkabı da aldık yeşil kundura dan orada da ucuz bak bakabilirsin :sm_cool:
Başka bi soru yoktu galiba canım.
Eşortman modeli nasıl bakıyım merak ettim :1hug::1hug:
Bende böyle ikiz modelleri severim ama malesef işi dolayısı ile Hakan Spor giyinemiyor :sinifsinif:

HASANDA İŞYERINDE SPOR YASAK AMA HAFTASONLARI BIZ ARTIK UYUMLU GEZIYORUZ O NE GIYERSE BENDE ONDAN..GEÇEN GITMIS BNM KOTUMUN AYNISINDAN BULMUŞ ALMIŞ.BN KIRMIZI KAZAK ALDIM ODA ALMIŞ.ŞMDİDE AYNI YERDEN AYNI RENK AYNI MODEL EŞOFMAN TAKIMI ALCAZ BIRBIRIMIZE kaydirigubbakcemile3 MODELININ RESMI YOK BENDE BULURSAM KOYARM CNM ESOFMANIN .. OLMADI ALINCA ÇEKER KOYARM kaydirigubbakcemile3 YESILDE AYAKKABIYI NE KDARA ALDINZ CNM? SON SORUM WALLA SÖZ kaydirigubbakcemile3

hımm anladım bende genelde haftasonları kesinlikle hatta eşortman giyerim en kötü ihtimalle alıyım zorla giysin olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
Ayakkabı canım değişiyor fiyatları 50*60*70 arasında biizmkisini tam hatırlamıyorum aşkım
ona internetten bak hayatım beğen.

AY COK IYI OLUR YA BABACIGIMA 50-60 GIBI BISEY BULABILRSEM
100 TL YE ALMISTIK BIZ HASANINKINI AMA RUGAN DI O
SIZINKIDEMI RUGANDI ? 50-60 IYIYMIS WALLA YA DUR BEN BI BAKIYM YESILIN SITESINE
EŞOFMAN HAKKINDADA BILGI SAHIBI YAPARM SENI CANIM...
EŞOFMANDA ALABILRSN ENİŞTEYE.. AMA AVCILARDA BAKMIŞTIK BİZ EŞOFMANA bilmiyorumkismile

Bizimkisi de Rugan gayette güzel canım yeşilde ama topkapı-cevizlibağdan alın
Orası fabrikaları onun için de uygun olabilir mesela üst katı var outlet tarzında daha uygun fiyata ayak numarası bulabilirse orada da var kaydirigubbakcemile
Eşortman bende istiyorum şöyle unısex bişeyler ama Hakan giymeyebilir alsanaalsanasmile

ayyyy pöff öfffff tırıs mırısssssssssss çok sıkıldım yaaaaaaaaaa bilmiyorumkismile

kızlar hediyelerimden birini buldum siparişini vericemde sizede sorayım dedim
kristal anahtarlık yaptırcam resimli nasıl olur sizce ?

tamam canım mutlaka bakacağım teşekkür ediyorum kaydirigubbakcemile5
bak yeşilin sitesnde bunları buldum babam için....

bu 65,01 TL

buda 59,00 TL

kızlar hediyelerimden birini buldum siparişini vericemde sizede sorayım dedim
kristal anahtarlık yaptırcam resimli nasıl olur sizce ?

olabilir canım benim model olarak hoşuna gittiyse
güzel olur ama kırılmaz dimi dayanıklı yane fiyat ne kadar

tamam canım mutlaka bakacağım teşekkür ediyorum kaydirigubbakcemile5
bak yeşilin sitesnde bunları buldum babam için....

bu 65,01 TL

buda 59,00 TL

Canım gayet güzeller git kesinlikle bak canım
Hem dayanıklı oluyorlar hemde güzel modeller var -tatlicadiarzu-

bunu hep yanında taşır yanına da colıns te geçen bi hırka gördük onu alıcam
tamamdır :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…