Sipaydi ye Yardım lütfen

kızlar ben geldim alıntı ypamdım kusura bakmayın

gamzecim biliyodum sıkıntısı olduğunu zaten biz aynı yerde çalışıyoruz birbirimizin herşeyini biliyoruz
bi yerden beklediği para vardı o gelicekti sıkıntı olmıcaktı hatta burda kızlara bile demiştim
adam aramış ay sonu gibi ancak verebilirim demiş
rakam da 3-5 lira olmadığı için kimseden bulamıyo ne yazık ki :1no2:

ben ona resti çektim nişan iptal olursa ben o yüzüğü parmağıma bir daha takmam herşey biter dedim

bi taraftan onun haline de üzülüyorum yani 1 ay önce belli olsaydı sorun olmazdı ama davetiyelerimiz bile dağıtıldı benim aileme
offffff offfffffff

off yaa yukarı tükürsen bıyık aşağ tükürsen sakall.. bi yanda ailen diğer yanda sevdiğin adam.. sevdiin adamın maddi problemi var ama ailenede çevrenede davetiyeler dağıtıldı yanii ortada kalmak diye buna derim ben iştee :gitme: ibonun ailesi destek çıksın yaa bi şekilde bulsun buluştursuun nebilim kredi çeksin ayyy ne:gitme:denirki bu durumdada yaaa..
Sende hemen yüzüğü çıkararım diyipte sinirlerimi zıplatma benimmm kolaymı geldiniz buzamana kadar siz bakimm?? bukadar kolay değil yüzük çıkarmak ece hanım biraz sakin olllll.... aslııı gizemm hadiii eceye destek verelim ve etraflıca bişiler düşünelim her kafadan bi ses çıkarsa belki bi ışık olur bi çözüm yolu olur bizim için hadi kızlar gün bugündür ecenin yanında olalım sakinleştirelim onuolumunekankayizsmile

gizem gelicek para 5000 liraydı
bütün programı ona göre yaptı

zaten adam bunu cumartesi aramış bu bikaç kişiye sormuş ama
kimseden çıkmamış
zaten herkesin durumu ortada
ailesi desen 2 abisi var onlardan birisi yeni araba aldı ona sorulmaz bile
diğeride ölüyom dese vermez cimri herif

ben iboya da dedim ya istemiyorum hiç bişey olsun bitsin zaten biçok şeyden vazgeçtik bugüne
kadar gelirken

bir daha ayrılmayı kaldırabilir miyim bilmiyorum ama
eğer çözüm üretilmezse ve ertelensin diye diretilirse başka bir çıkış olacağını ne yazık ki sanmıyorum
babam geldi az önce ona belli etmicem diye çok uğraştım
ağlamak bile rahatlatmıyo ya

ecemimmm yaaa ne olurr ayrılık deme bitanem yaa valla kolay değil ayrılık bak çok pişman olursun ayrılık çözüm değil.. bi ufak sendelemede hemen yıkılmayın ve düşmeyin aksine dahada kenetleninnn kredi çekemezmisiniz yaaa..

yerimsenibenanlıyorum ama sende inadına gitme işte bekle bakalım.
Oda ailesine söylese tamma ertele demezler ibo tek başına düşünüyor şuanda. yerimseniben
Bunun içine aile girdi mi ilgisiz bi aile olsa bile merak etme çözüm bulunur canım sen kendini üzdüğün ile kalırsın merak etme

bankalardan zor kurtulduk zaten
1 kere bulaşınca hiç çıkamıyoruz işin içinden

bilmiyorum yaa hiçbişey bilmiyorum içim daralıyo
çıkıyourm kızlar ben görüşürüz yarın

gizeme katılıyorum ibo tek taraflı kendince bi çıkış yolu bulmaya çalışıyo çözüm üretmeye çalışıyo.. bence bu akşam ailesiyle ufak çaplı bi toplantı yapsın aile büyükleri aile bireyleri toplansın ve konuşulsun.. ailesi uzaktan seyirci kalacak değil yaa sonuçta oğulları ve oğlunun mutluluğu bir kere yaşanıyor bu..
Ve sonuçta ibonun alacağı borç geçte olsa verilicek ve iboda ailesine geri dönüşte bulunur o borcu aldığında..

Ecee gün doğmadan neler doğarmış. Ben inanıyorum ki sende ibo da bunun üstesinden gelirsiniz. ıbo bi ailesine açsın durumu ailesi biyerden bulmaya çalışır.
Bizde mesela resimciye, kameramana falan paraları nişandan sonra verdik. belki sizde öle yaparsınız hiç olmazsa. Hani ertelenebilecek şeler nişandan sonraya ertelenir belki. hemen ayrılık falan düşünme o çocukta çaresiz kalmış o yüzden erteleyelim falan demiş. birbirinizi anlamaya çalışın canım... Allah evlenenlerin yuva kuranların yanındadır. bak görüceksin bi çıkar yol bulunucak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…