Sipaydi ye Yardım lütfen

Şimdilik güzel gidiyorr cicim aylarııı malumm:roflol: Şaka maka yemek yapıyorum evim işleriyle uğraşıyorum biryandan izinim de bitti işe başladım akannehir mirmirmirmir zor valla evlilik:1closedeyes: bekarlığın tadını çıkar sempatiksalakcinni

anammm sen ne marifetli hatunsun öyle :nazar::nazar::nazar:
yap tabi iyi bak adama sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
Dur naan daha erken değil mi bekarlığn tadını bilin demek için :roflol:

Nişan kıyafetime sizce ne renk oje olmalı çok kararsız kaldım. french mi yoksa toz pembe tonları mı bilmiyorum.. Tabi makyaj tonlarımda belli değil

1396.bmp

mafoldumben
çok canım sıkkın kızlar ya
ibo geldi
ya ben çok sıkıştım
nişanı iptal edelim
ileri tarihe düğün günü alalım diyo ya
var mı böyle salakça bişey
eğer bu nişanı iptal ederse
bende birde ne yüzüne bakarım onun
ne de başka bişey ya

bencede saçmalık
bende onu diyorum ya
hayır niye son gün söylüyo onu anlamıyamıyorum
sanki düğün yapmak çok kolay

neyse ben çıkıyorum gelirim sonra

bence ibo nişan telaşından şaşırmış... o kadar hazırlıktan sonra iptal etmek olurmu?
borç alabilir birilerinden nişandan sonra öder. Bizde öle yaptık.

bence ibo dayak istiyoo .... nedemek sıkışmak yaaa?? ece daha önceden bunun sinyallerini vermişmiydi ibo yani sence cidden sıkışıkmı???

pandomim hoşgeldin yeniden tatlım :))

yeşil yeni gelin hoşgeldinnnn diyorum ve kocamaaaaan mutluluklar diliyorummmmm

gizemim aşkım frenc diyorum bitanemmmmm ve öpüyorum seniiiiiii nasılsınnnnnnnn??

Son düzenleme:
gizem sus aman sakın diyorummmm ve geciktirici al eğer öle bişi söz konusuysa diyorum...
bak ben senin nişanda öyle birşey söz konusu olabilir die beyaz elbise giyemiceğimi anlayınca dün gittim adil ışıktan başka bir elbise aldım nu giyicem tatlım :)))

bu aradaaaa gizemimmmmm bende senden çok heyecan var yaa hem senin nişan hem seni görücem hemde cengizle gelicem ayyy bi karman çormanımmmmm ee taktiklerimide uygulicamm hani sen ben ve ecemin konuştuğumuz taktikk "çokmu beklettim" :))

heehhh tamam güzelimmmm kullan ilacıı. buarada bişeye ihtiyacın varmı bişi istiyomusun benden gizemim??? off ece nerde bu arada yaaaaa aklım şimdi onda kaldı :KK43:(

heehhh tamam güzelimmmm kullan ilacıı. buarada bişeye ihtiyacın varmı bişi istiyomusun benden gizemim??? off ece nerde bu arada yaaaaa aklım şimdi onda kaldı :KK43:(

Benimde umarım bi an önce çözerler ama kötü düşünmemesi lazım onca şey halloldu para gitti iptal edilse hepsi de yanacak..

Hiç bişeye ihtiyacm yok canım teşekkür ederim gelirken ıce tea şeftali al yeter :mymeka:-tatlicadiarzu-

X