Sipaydi ye Yardım lütfen

a.s. Baştan okudum tüm yazıları taa 2009da başlamışsınız artık biraz atlayarak baktım bendee.. Şimdi o güzel güne yaklaşmışsınız.. Çok sevindim.. Mutluluklar..

aslım şuan için toplu para takı için lazım ee onu da nişandan sonraya bırakma gibi bi şansı yok
takmasalar o da onun içine sinmiyo
fotocuya sonra verilcek zaten

nişanda bizde çok fazla takı vb olmaz
olanlarda bizim salon işte ikramlar falan kafa kafaya gelir diye düşünüyorum
çünkü bu nişanı yaparken benim ailemde çok sıkıştı

offff yani
başka bişey diyemiyorum oooffffffffffffff

Ece canım sen bence kendini sıkma bu kadar bekle aileler duruma ne diyecek...

Nurrose arada gel yaz madem yaw oku oku olmaz birazda bilgi paylaş :roflol:

ohh ohhh serzenişimm işe yaradı sanırımmm :))))

eceem sakın yalnız kalma evet biraz kafa dinlemek düşünmek isteyeblirsin ama yanlış kararlar verebilirsin bitanem üzme kendiniii ..

kız siz hep burdasınız ben çok gelmiorum tmm gelince yazayım::)
Ben de elbise kuaför o bu hallettim herşeyi işte cuma olsun bakak nolcak:)Artık yollarda karşılaşırız senle:)Okudun pierre lotiye fln gideriz diodun orda buluşalım cuam günü hehehehehee::)

gitti sanırımm aslı canım sen gelebilecek misin?? yasinle konuştun mu?

aslııııı gel gel gel gell ne oluurrrr gelllll bak bendeee gidiyorummmmmm ne olurrrr gellllll :)

Tabikide geliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz....
Yasinle konuştum ama yazdım ya sabahta ben Pazar zannediyodum niyeyse. Cuma da olsa sorun yok. İş çıkışında yasin beni alır geliriz trafiğe takılmazsak. Allahtan Yasin de gündüzcü. Akşamcı olsaydı o gelemezdi. Valla kendi nişanım gibi heycanlanıyorum va Gizem sizin dans müziğinden sonra ikinci dans müzigi de olucak dimi. Ya ben kendi nişanımda dans edemedim sizinkinde edeyim bari.

Ya gamze cengiz diye bahsettin sankim ama anlamadım kim o :kedi:

::)öle bi planımız yok şimdilik canım ama boş vakit kalırsa resim çekildikten snra ,eve gitmzsek belki gider biyerlerde otururuz..Sen ne alemdesin hazır mı herşey?Elbiselerinizi fln hiç göremedim eklemediniz mi?

Canım biz ilk dansımızı yapıcaz sonra ne olucak bilmiyorum.
Adam dediki bize 2. dans parçası büyük ihtimalle takı töreninden hemen sonra olur.
Onu siz düşünmeyin dedi cnaım edin tabi ben senin nişanda resim çekmekten oynamadım. :sm_confused:

yok canum yaw elbisemin resmi vardı aslında ama eksik halde vardı onu da sildim sırnaşık şeysırnaşık şey

Benim tüm herşey hazır biz öğlen 2*3 gibi gideriz işimiz bittikten sonra yani delikafaduldendelikafadulden

offff gelsin artık a.s.a.s.a.s.

kızlar az önce ki çıkmamın sebebi nişan muhabbeti değildi
müşteriye tamamen yanlış takım yollamışım
onu çözmeye uğraştım çözdüm sayılır neyse artık

ibo bi şekil uydurmaya çalışcak
yarın gelişmeleri anlatırım size

sağol valla birsürü resim çekmiştin. bu arada pierloti konusu var. nişandan sonra gidiceksiniz sanırım. biz nereye gittik biliyonuzmu =))

Pangaltında kokoreç yemeye sırnaşık şeysırnaşık şeydelikafaduldendelikafadulden:dance:
ordan sonrada dolmabahçede çay içmeye geçtik =)) Yasin Ben, Arda Arzu = Yeni evli çiftlerle yani. =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…