Sipaydi ye Yardım lütfen

Evin Yolu
Adam karısının kedisinden o kadar nefret ediyormuş ki, ne yapıp yapıp ondan kurtulmanın yollarını düşünüyormuş. Sonunda bir sabah kediyi arabaya attığı gibi evlerinin 20 blok ötesinde bir sokağa götürmüş, onu orda bırakıp doğru işe gitmiş... Aynı akşam işten eve gelmiş, bir bakmış kedi evin bahçesinde karısıyla oynuyor. Kadın neşe içinde "Ayy bütün gün onu aradım" demiş. "ama akşamüstü bir baktım gelivermiş, evin yolunu nasıl da bulurmuş benim akıllı kedim" Adam tabi çok bozulmuş ama belli etmemiş.
Ertesi sabah yine kediyi arabasına atmış, bu sefer evin 40 blok ötesinde bir sokağa götürüp bırakmış yine işe gitmiş, akşam işten eve gelmiş bir de ne görsün, kedi salonda yine karısıyla yerlerde yuvarlanıyor.
Ertesi gün adam kediyi 60 blok öteye bırakmış, akşam gelmiş yine kedi evde. Sonraki gün 70 blok öteye bırakmış, akşam kedi yine evde.
Adam artık ertesi sabah kediyi arabaya koymuş, 90 blok öteye gitmiş, oradan köprü yoluna girmiş, ilk çıkıştan sağa dönmüş, oradan tekrar sağa dönmüş, 20 blok daha uzağa gitmiş, sola dönmüş, biraz daha gitmiş ve kediyi orda arabadan atmış...
Saatler sonra evin telefonu çalmış, adam karışını arıyor:
"Hayatım, kedi orda mı?"
"Evet... Neden sordun?"
"Şunu telefona bir çağırsana... KAYBOLDUM..!"

aaa kızlar ya gerçekten ben şimdi hatırladım
istemeye geldiklerinde etek giydim yaa
tanışmaya geldiklerinde pantalon beyaz boğazlı kazak üzerine pembe süeter giydim
istemede de füme etek beyaz gömlek giydim :lepi:

sırnaşık şey

vereliniortak iyi hatırlıyosun :)

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 10.04.2010 Cumartesi Chance21 SON 4 GÜN :teytey:
:teytey: 11.04.2010 Pazar Laydy :teytey:
:teytey: 18.04.2010 Pazar Clementine212 :teytey:
:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:
:teytey: 29.06.2010 Salı Hiloss :teytey:
:teytey: 17.07.2010 Cumartesi Lirean :teytey:

isteme, tanışma vs. günü giyeceğimiz elbiseyi biz alıyoruz di mi kızlar? annem onu da "sevgilin alsın" diyo da kaydirigubbakcemile3

ben de dizde bi elbise alıcam o gün için.

istemede giyeceğini sn alıyosun kimi yerde söz kıyafetini karşı taraf alıyo
ben söz kıyafetimi kendim aldım diye
onlar söz bohçasına bir takım kıyafet ayakkabı falan almışlardı

anladım şekerler, en iyisi ağzımı açmayayım o hususta. anneme de tembihleyeyim de, müstakbel kaynana tekrar arayınca bi şey çıtlatmasın :)))

Tanışmada filan sen alyıorsun ama söz de erkek tarafı alıyor. Ben kendim alıcam ama. Geçen kayınvalidem sen istediğini beğendiğini al ben sana parasını veririm dedi. Almıcam bende. Gerek yok dedim =)

kızlar zaman daralıyor guclubacismile

damra pırlantanın sitesine girmeye çalışıyorum akşamdan beri, vitrin kısmı. üye olmadan tüm modelleri göstermiyo. şirin sevgilim sürpriz yapmayı beceremez, "sen de bak da beğenine uygun olsun" didi. atasay'a falan da bakıcak ama. ayyy 3 mail adresiyle denedim yok beceremedim. keşke birinizin üyeliği olsaydı?

adamlara mail döşedim o da gitmedi mi? ayyy benim çocuk(sevgilim yane kaydirigubbakcemile3) pes oynuyo kankasıyla, ben burda fıttırdım resmen! öpücükler hepinize...

:teytey: 10.04.2010 Cumartesi Chance21- SON 3 GÜN :teytey:
:teytey: 11.04.2010 Pazar Laydy- SON 4 GÜN :teytey:

:teytey: 10.04.2010 Cumartesi Chance21- SON 3 GÜN :teytey:
:teytey: 11.04.2010 Pazar Laydy- SON 4 GÜN :teytey:

Bugün Yasin bıraktı beni işe. Limonata, pasta, kuruyemiş işini konuştuk. Nede servis yapıcaz nasıl alalım falan diye. =) Elbise kumaşını yarın akşam gidip seçicez rengini falan. 750 ye diktiriyorum. Modeli değiştiği için. Kuaför işini konuştuk. Bunları konuştukça insan daha bi heycanlanıyo =)) Bi an önce nişan günü gelsin istiyorum =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…