Sipaydi ye Yardım lütfen

Hımmmm hadi hayırlı olsun canım.. eeee model hangisi ben 850 Satılık almıştım herşeyi dahil. Sende öyle yapsaydın işine yaramaz sonra ama yine de evinde dururu. hihoyyyt

Hımmmm hadi hayırlı olsun canım.. eeee model hangisi ben 850 Satılık almıştım herşeyi dahil. Sende öyle yapsaydın işine yaramaz sonra ama yine de evinde dururu. hihoyyyt

Benimkide satılık 750. Tarlatanı vericeklermi vermiceklermi hiç sormadım. Vermezlersede 50 tl ye filan alınıyomuş Arkadaşım almış alırım. Taç bulursam şık kibar bi taç takıcam. Zaten el çiçeği istemiyorum nişanda. Canım sıkıldıkça evde giyerim bende artık =)))))

kızla günaydın ben kaçıyorum arada uğrarım yine
haberiniz olsun istedim görüşürüz

anladım canım ben kiralık zannetmiştim ozaman daha iyi.
tarlatanı vermek zorunda benim aldığım yerde mesela denerken öylesine giydiriyorlar.
ama bana verirken poşetinde verdiler dikkat et sende diycem ama zaten sizin tanıdık bayanssulusmile

günaydın kuzularımmmmm opuyorumnanaktan bayanssulusmile

günaydın nasılsın kuzucummmm
eceee naan ne bu iş böyle guclubacismileguclubacismile

benim kini 2 prova da diktiler canım ama ben 3 defa gittim birinde yoldan geçerken uğradım bakmak için işte.
Seninde o kadar sürer en fazla 2 hafta da bitiyor işte.

tekrardan günaydın kuzularımm ben gayet iim sadece biraz uykusuz ve yorgunum :bbo:
siz nasılsınız bakiim ece pırlanta aslı spedyyyyy a.s.

tekrardan günaydın kuzularımm ben gayet iim sadece biraz uykusuz ve yorgunum :bbo:
siz nasılsınız bakiim ece pırlanta aslı spedyyyyy a.s.

İyiyim canım teşekkür ederim. Burda dün akşamdan beri yağmur yağıyor. içim o yüzden biraz sıkkın. günlük güneşlik olsa hava keşke. sen nasılsın.

iyiyiz işte ne olsun dün akşam hakanla dolaştık biraz tophaneye gittik nargile içtim bi güzel :jeyyar: özlemişim. bu haftasonumuzda felç olucak yine malesef..

ohhhhh yaaa ne güzel spedyimmmm afiyet olsun yarasın canımmmm :içelim:
pırlantacıım yaaaa hiç sorma ank.da da dün akşam baya yağmur yağdı yaaaa
ben yağmurdan nefret ediorum birse bu kış ank.da paso yağmur yağdı bugünde
hava kapalı off yaa kapalı hava insanın içini sıkıyor zaten :uhm:

aman canım inşallah nişandan sonra da seninle beraber içeriz: D

bu arada ana sayfa da vimjo diye bi alışveriş sitesi var baktınız mı hiç

işallah canımmmmm bende sen dince baktımda gittigidiyordan felan pek farkı yok canm ama opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…