Sipaydi ye Yardım lütfen

inşşş
hani desem ki biz kışın evlenelim herkes bayram eder o kadar yani
ama ben kışın istemiyorum

aynen canım ya
ben kışın genel olarak hasta geçiririm soğuğu hiö sevmem hala daha boğazlı kazak giyiyorum ki hasta olmıyım
sonra kışın olcak hiçbişeyden keyif alamıcvam
herkese gelip gitmek iskence gibi gelicek

mesela okumuşsundur silikonlu dudaklar için erkekler
buzluktan çıkardığın bişeyi öpmek gibi bi duygu diyolarmış

ayy çok kötü o silikon olayları
nasıl yaptırıyolar hiç anlamıyorum

bilmiyorum bide resimlemişler berbat yaw alsanaalsanasmile

mesela okumuşsundur silikonlu dudaklar için erkekler
buzluktan çıkardığın bişeyi öpmek gibi bi duygu diyolarmış

Herhalde yaw çok kötü bişeydir yazık yaw aklinialirimsmile

spdyimmm valla öyle bir ekonomik krize girdimki sorma hala elbise alamdım maalesef hem mangırlarım tükendi hemde kafama göre bir elbise bulamadım hala maalesef bu haftasonu bizim burada bir outlet alışveriş merkezi var oraya gidip bakıcam işallah boshayallersmile

anladım canım ya bulursun herhalde öyle bedenine göre gönlüne göre bi model.
Bulamazsan veririrm ben sana haziran da geldiğinde bedenlerimiz de olur zaten.
Evde bi süür modelim var benimde için rahat olsun kasma kendini.
ama ne olursa olsun canım fiziğin güzel ne giysen olur..

Yemeğimi yedim. Metrocitye gittim. Mağazalara bakındım geldim. İstemeye geldiklerinde ne giyicem diye düşünüyorum. Şimdiden gezmeye başladım. Hoşuma giden bişi olduğunda hemen alcam. =)

Ben istemeye geldiklerinde altıma siyah kumaş pantalon giydim ince beyaz çizgili ama belli belirsiz çizgili kemer kısmı saten taşlı
üstüne beyaz-yeşil ve siyahlı tülden bi gömlek giydim. saçlarımı ise çıtçıt taktırdım be at kuyruğu yaptırdım. makyajımda hafif yeşil idi.

sağol canım benim yaaa zaten bended bisürü elbise varda ben yeni bişiler alıp yeni yeni cici giymek istediim için almak istiodum yaa bakalım yaaaa şu babaişkomdan biraz mangır aliim alıcam ama elbsie kafama koydum boshayallersmile

bende istemede beyaz gömlekle gri kumaş pantalon giymiştim
tam emin değilim ama gömleğin üzerine pembe suveter giymiş olabilirim
hiç resmim yok o gün çekilen telaştan unutmuşuz =(
saçlarıma da dalgalı fön çektirmiştim

Benim istemeye geldikleri gün sözde olucak sayılır. Güler teyze bi bilezik takıcak sanırım. Çünkü yasin tek taş doğum günümde hediye etmişti. Diz hizasında filan bi elbise düşünüyorum. Kotonda beğendiğim bi kaç taneyi müsait bi zamanda denicem hoşuma giderse alıcam. Bide taksimi gezim.

Nişandaki elbise kabarık tüllü müllü olucak. ıstemeye geldiklerinde de sade diz hizasında olsun diyorum. Zaten onlar beni normalde hep pantolonlu görüyolar. Etekli, elbiseli görmemişlerdir.

X