SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Tebrik ederim umarım sonsuza kadar devam eder :) Ben de sigara alkol hiç olmadı ama anneme bıraktırmak için çok uğraştım bırakmıyordu ben mi sigara mı dediğimde sigara derdi :KK70: O derece çok içerdi ama sürekli tıkanma problemi vardı hem sigara hem kilodan dolayı bi gün gece çok kötü öksürdü tıkandı baya ölümden döndü yani biraz da tiksinmiş tabi o gün bugündür içmiyor 3 sene oldu herhalde yani tiksindirecek bi şeyler lazım aslında çünkü arkadaş ortamında veya başka bi yerde içen birini gördün mü canın istiyor başlıyorsun annem bundan önce kendi isteğiyle bırakmıştı ama arkadaşları hep içtiği için tekrar başlamıştı illa ki hasta olması gerekiyormuş :KK70:
Teşekkür ederim canım annene geçmiş olsun . Her şey beyinde nasıl şartlarsan öyle oluyor. Tabi çoğu insan hastalık vesilesiyle bırakıyor.

Teşekkür ederim 😊 ben senelerce çok severek içtim sigarayı , hala kötü hatırlamam 😂 bırakmak için doktora gittim ilaç kullandım vs ama hiçbiri işe yaramadı. En son eşim söz vermemi istedi, o gün bugündür içmiyorum. Zaten sonra hamile kaldım, Doğum emzirme derken hala içmiyorum
Ben kokusundan nefret ede ede içerdim daha önceden de denedim fakat hüsran oldu bu defa birden içmiyorum dedim ve bıraktım elimden inşallah baslamam

Çok afedersin klozet mi kullanıyorsun? Bir kaç kez normal tuvalete gitmeyi dene sonra düzelirsin:) senle aynı sorunları yaşamıştım sigarayı bırakınca. Bu sekilde kendi kendine düzeldi sonra.
Aaa teşekkür ederim onunda denerim nette okuyorum kimisi 1 hafta sürmüş kiminde 1 ay bazıları hiç olmamış keşke o olmayanlar arasında olsa idim 😂

selam kızlar ben de sigarayı hamile olduğumu öğrendiğim gün bıraktım 2,5 ay olacak neredeyse bırakalı.
ama benim çok kolay oldu bırakmam.
öğrendiğim dkdan sonra hiç sürmedim ağzıma.
nedense bu aralar ara ara istiyor aklıma düşüyor hep.
sizi kötü etkilemek hiç istemem ama çocuğu doğurur doğurmaz inşallah tekrar başlamam diye düşündüğüm günler oluyor :)

selam kızlar ben de sigarayı hamile olduğumu öğrendiğim gün bıraktım 2,5 ay olacak neredeyse bırakalı.
ama benim çok kolay oldu bırakmam.
öğrendiğim dkdan sonra hiç sürmedim ağzıma.
nedense bu aralar ara ara istiyor aklıma düşüyor hep.
sizi kötü etkilemek hiç istemem ama çocuğu doğurur doğurmaz inşallah tekrar başlamam diye düşündüğüm günler oluyor :)
İnşallah birdaha başlamazsın ne güzel bırakmışsın ...

• Beğen
Reactions: kdv
İlk 1 ay çok zorlu geçti... kriz şeklindeydi.. 2. Ay ara ara aklıma geldi.. ataklar şeklinde... 3. Ay unutmaya başladım. Aklıma bile gelmiyordu...
9 ay oldu... artık hiç aklıma gelmiyor :) sigara içtiğimi bile unuttum..

Kritik nokta, ilk bir ay sabretmelisin geçecek

İlk 1 ay çok zorlu geçti... kriz şeklindeydi.. 2. Ay ara ara aklıma geldi.. ataklar şeklinde... 3. Ay unutmaya başladım. Aklıma bile gelmiyordu...
9 ay oldu... artık hiç aklıma gelmiyor :) sigara içtiğimi bile unuttum..

Kritik nokta, ilk bir ay sabretmelisin geçecek
Hadi bakalım bazıları 10 yıl geçse de canım çekiyor falan diyor . Motivem düşüyor.

Benim rekor 21 😂 ama tecrübeliyim 21 den sonra 1kere dene yak duygusu geldi an hadi ordan dirim 😂😂
Ben tövbe ettim 2 ay bıraktığım süreçte nasıl olsa bıraktım bir tane içeyim dedim ertesi gün paket aldım günde 3 4 tane içerim dedim bir şey olmaz o kadar da nikotin girsin vücuda dedim günde 1 paketle devam ettim ama bu sefer kararlıyım sigaradan tiksindim .

Ben tövbe ettim 2 ay bıraktığım süreçte nasıl olsa bıraktım bir tane içeyim dedim ertesi gün paket aldım günde 3 4 tane içerim dedim bir şey olmaz o kadar da nikotin girsin vücuda dedim günde 1 paketle devam ettim ama bu sefer kararlıyım sigaradan tiksindim .
Malesef bende öyle oldu nasılsa istesem bırakıyorum dedim ama çok zor oldu tekrar bırakmam

X