SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Arkadaslar durumunuz nedir Ben Bildirim gelince hatırlıyorum artık iyice çıktı aklımdan istek fazlası ile bitti artık rahatsız olma durumları başladı içenlerin yanında duramıyorum kokusu çok fazla rahatsız ediyor başardım artık dumansız yaşıyorum

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-02-17-06-28.png
    109,6 KB · Görüntüleme: 53
Önceki yazdığıma ekleme yapmak istemiyorum çünkü giren herkesin bunu okumasını istiyorum.
Bugün 33.günüm, iş arkadaşımın babasını bugün toprağa verdik.
Çok uzun yıllardır içtiği sigaranın verdiği ciğer hasarı, akciğer kanseri teşhisi, ciğerleri artık oksijen üretemez hale geldi. Kanser tedavisi bile olamadı sadece teşhis koyuldu.
Ben senelerce sigara içtim, önceki girdimde okuyabilirsiniz neler yaptım.
Bir daha bu lanet sigaraya bulaşmak istemiyorum. Bir ciğer nefessiz kaldığında yaşanılanları birebir gördüm. İnsan boğuluyor gibi oluyor ama boğulmuyor.
Şu anda kuruyemiş, kek, bisküvi vs ne aklıma gelirse yiyorum. Asla kısıtlamadım, kilo aldım zerre umurumda değil kilo almışım, pantolonlarım üzerime olmuyormuş vs. İnanın buna zerre umurumda değil.
Burayı okuyan sen biliyorum bırakmak istiyorsun. Ama ya kilo alırsam ama ya canım çekerse diyorsun.
Bak arkadaşım, kilo dediğin verilir. Canın çekerse at ağzına badem ceviz kaju fıstık ne seviyorsan acıma parana al en iyi kuruyemişi.
Bugün benim 33.günüm. Ben ciğerleri artık oksijen üretmiyor bu yüzden bu kişiyi entübe etmemiz lazım diye doktorların başımda karar almasını istemiyorum. Nice 33333.günlere olsun.

Tam olarak bırakmış sayılır mıyım bilmiyorum ama sadece sadece kahve yanında içiyorum.
Ayda 2-3 kere falan yani en fazla.
Tamamen keyif için,istediğimde hiç içmeden duyabiliyorum yani.
3 yıldır içiyordum.
Günde 1.5 paket falan bitiriyordum.
Yılbaşından sonra zam geleceğini duyunca bir anda kestim.
Bence büyük başarı

Süpersiniz maşallah vallahi ben eşi içtiği halde bırakanlar ayrı alkışlıyor tebrik ediyorum benim eşimde bıraktı,sigarayı içen tanıdıklarımla görüşmüyorum yada kesinlikşe yanıma sigarasız gelmelerini rica ediyorum.. benim 51 gün oldu hala canım çekiyor,kilo aldım çikolataya sardım şimdi çikolata tatlıyı bırakmaya çalışıyorum Hala sigara alığ yakıcam içicem diye korkuyorumBende durumlar bu inşallah daha iyi günler görürüm,görürüz

Kesinlikle büyük başarı tebrikler.. ama ayda 2 3 kere içmenin elbet devamı gelşr tekrar 1,5 pakete dönermi bilmem sizce?

Darısı başıma içenlerin yanında korkusuz bulunmak ıyyy kokusu rahatsız ediyor diyebilmeklkmkkkk amin inşallahhh

Onada söylüyotum bırakacak aslında iş ortamları gergin kendisi daha meyilliydi bırakma yönünden.
Denk gelirse yanımda içmiş olanların o kokusunu bile alıyorum demek ki bizde böyleydğk şimdi daha net anlıyorum.
Bende arada oluyor o içme düşüncesi kovalıyorum sonra git diye,umarım başlamam bir daha böyle br sakinlik dinginlik geldi bana belkide içtiğim o ilaçın faydası olabilir.Ben birde diyetteyim yaklaiık 5,5 kilo verdim bu döenmdede..

Kesinlikle büyük başarı tebrikler.. ama ayda 2 3 kere içmenin elbet devamı gelşr tekrar 1,5 pakete dönermi bilmem sizce?
Ya zannetmiyorum çünkü tamamen kendi isteğim doğrultusunda içiyorum.
İstemediğimde haftalarca içmeden duyabiliyorum.
Heralde böyle gider diye düşünüyorum.
Zaten bir paket 23 tl olmuş kolay kolay dönmem
Benim en büyük motivasyonum o oldu

Ooo harika olmuş sizin için hem sigarayı bırakmak hemde 5,5 kilo vermek yeniden doğmuş gibi ne güzel işte bende sıkıntı varhala sigara içme arzusuu ve sigara dumanın kokusunun iğrenç gelmemesi

Ooo harika olmuş sizin için hem sigarayı bırakmak hemde 5,5 kilo vermek yeniden doğmuş gibi ne güzel işte bende sıkıntı varhala sigara içme arzusuu ve sigara dumanın kokusunun iğrenç gelmemesi
Çok fazla kilomda yoktu zaten,menopoz sonrası alınan kilolar bendeki,66 kilodan düştüm.
Belki dediğim gibi ilacınds faydası oldu tavsiye ederim için isterseniz welbutrin diye ismi dr reçete yazdı 61 lira filandı fiatı .
Herhalde ssizde biraz zaman alacak gibi bu durum umarım en kolay şekilde atlatırsınız bunu.

Çok teşekkür ederim ilaç içinBakalım zaman ne göstericek..

Kızlar selaamm sigara bırakma fikri bana biraz uzaktı aslında. İstiyorum ama bırakamam diye denemiyordum bile. Şimdi rastgele yazı başlığını gördüm bir okudum ki 15 sene içenler bile bırakmış. 3gün zor sonra kolaymış. Dedim bende denemeliyim uygulamayı indirdim son sigaramı kendimi tiksindirerek içtim. Akşama yada yarına bırakmadım vazgeçerim diye hemen şuan başladım bakalım inşallah bugün ilk günüm olur bir kaç saat sonra pes etmem

Selammm hoşgeldinn aramıza pes etmezsin kendine inan biraz dişini sık gerisi çorap söküğü gibi geliyor 10 yıldır sigara içiyordum içtiğim günlere üzülüyorum bebek gibi cildim vardı sigaradan sonra mahvoldu şimdi ise sigaraya verdiğim parayı cildime ve kendime harcıyorum darısı senin başına :)

Amin inşallahh çok istiyorum başardım diyebilmeyii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…