SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Ceren0134 Ceren0134 çok sevindim babanın iyi olmasına inşallah daha iyi olur❤️ Benim 46 gün oldu sanırım.. hergğn 1 kere bir olsa canım çok çekiyor bikaç dakika sürüp yok oluyor.. senin nasıl peki E Ecem1628 arada canın istiyormu?

Çok sevindim durumunu iyiye gitmesine bu zor zamanda sigara içmediysen bir daha hiç içmezsin tebrik ederim seniii
Allah razı olsun canım Rabbim şifa bekleyen tüm. Hastalara şifa versin ve çevredekiler de öyle söylüyor şu günlerde bile içmedin sen kafada bitirmissin maşallah diyen dolu şükür ki içmedim sanırım başardım kızlar kurtuldum dumandan

Ceren0134 Ceren0134 çok sevindim babanın iyi olmasına inşallah daha iyi olur❤️ Benim 46 gün oldu sanırım.. hergğn 1 kere bir olsa canım çok çekiyor bikaç dakika sürüp yok oluyor.. senin nasıl peki E Ecem1628 arada canın istiyormu?
Kız pepete devam deme sakın tövbe estağfurullah şu durum da bile güldürdün beni aklıma geldi o pipeti içine çeksin 😊

Kız pepete devam deme sakın tövbe estağfurullah şu durum da bile güldürdün beni aklıma geldi o pipeti içine çeksin 😊
Hahahaha onuda bıraktım valla😂😂😂 en son yazdığımızdan beri onuda elime almadım😂 ama özlüyorum ve hala canım istiyor şu sigarayı ne illet birşeymiş.. ALLAH dahada başlamamızı nasip etmesin..

Hahahaha onuda bıraktım valla😂😂😂 en son yazdığımızdan beri onuda elime almadım😂 ama özlüyorum ve hala canım istiyor şu sigarayı ne illet birşeymiş.. ALLAH dahada başlamamızı nasip etmesin..
Eğer bir anlık gafletle içersen o kadar emeğe yazık olur ama bence sende kurtuldun farkında değilsin 😊

Eğer bir anlık gafletle içersen o kadar emeğe yazık olur ama bence sende kurtuldun farkında değilsin 😊
Öylemidir acaba?😞 bazen kurtuldum diye seviniyorum bazen korkuyorum içicem diye veree halaaaa sigara içilen ayrıca sigara için arkadaşlarımla yanlarında sigara var ise görüşmeye cesaret edemiyorum😞 nezaman tamamen “tamam artık bitti içmem “ dicem bilmiyorum 😞 kiloda aldım🤦🏻‍♀️ Hem kilolarla hemde tekrar başlama korkusuyla boğuşuyorum..

Uzun süredir bırakan tecrübelilerde yazsa keşke benim gibi olan varmı bu hasret bu isteme nezaman biticek yoksa hiç bitmicekmi🤷🏻‍♀️ Ama okadar zorlanmaya 46.günüm pes etmiyorum sadece sigara içenlerden hala uzak duruyorum alıp yakıcam diye..

5 gün bitti benim de beklediğimden kolay geçiyor geçen gece eşim krize girdi evde blr tane sigara buldu bana çok ısrar etti bir iki nefes Çek diye ama 3 günlük emeğime kıyamadığım için hiç sürmedim ağzıma bugün daha iyi arada kendini tabi hatırlatıyor krizler geliyor ama geçiyor bir şekilde böyle böyle inşallah daha da kolaylaşacak tek problem zar zor verdiğim kiloları geri alacağım sanırım boğazım çok açıldı🙈
Senin nasıl gidiyor ? ❤️🙂

Mesela biz aynı zaman bıraktık. Hiçmi canın çekmiyor? Yanında sigara içildimi nasıl tutuyorsun kendini? Nasıl hissediyorsun mesela?
Ya inan ben de cok şaşkınım ilk 3 gün çok zorlandım 4 ve 5gun bende istek birden bire azaldı 1 hafta sonra hiç aklıma gelmedi rüyalarimda görmemiş olsa idim çoktan unuturdum ve ben sigara içilen ortam da nefes alamıyorum koku aşırı rahatsız ediyor beni 😟 sanki yıllardır icmemisim de yanımda içen olduğu an tiksinti geliyor

Ben şuan memleketteyim uzun zamandır görmediğim akrablarimla beraberim inanın amcalarım dayilarim kısaca içen akrablarima sarilamiyorum ne kadar kötü kokarmisiz :KK43: bizi seven içmeyen dostlarımıza ne kadar kötü kokmusuz :KK43:

Ya inan ben de cok şaşkınım ilk 3 gün çok zorlandım 4 ve 5gun bende istek birden bire azaldı 1 hafta sonra hiç aklıma gelmedi rüyalarimda görmemiş olsa idim çoktan unuturdum ve ben sigara içilen ortam da nefes alamıyorum koku aşırı rahatsız ediyor beni 😟 sanki yıllardır icmemisim de yanımda içen olduğu an tiksinti g
Ya inan ben de cok şaşkınım ilk 3 gün çok zorlandım 4 ve 5gun bende istek birden bire azaldı 1 hafta sonra hiç aklıma gelmedi rüyalarimda görmemiş olsa idim çoktan unuturdum ve ben sigara içilen ortam da nefes alamıyorum koku aşırı rahatsız ediyor beni 😟 sanki yıllardır icmemisim de yanımda içen olduğu an tiksinti geliyor
Ne güzel ya neolur bende öyle olayım😞 çok sevindim senin adına inşallah bende öyle olurum bakalım🤷🏻‍♀️

İnşallah bir gün bende buraya sigarayı bıraktım yazabilirim :KK43: 15 yaşımdan beri içiyorum 25 yaşındayım 🥺🥺

yok canım hiç istemiyor aksine kokusu beni tiksindiriyor bende söyle birşey oldu sigara kriziyle tatlı krizi birbirine karıştı galiba çünkü bazen yemekten sonra inanılmaz bir tatlı krizi tutuyor beni cerenin dediği gibi sanki yıllardır hiç sigara içmemişim gibi

yok canım hiç istemiyor aksine kokusu beni tiksindiriyor bende söyle birşey oldu sigara kriziyle tatlı krizi birbirine karıştı galiba çünkü bazen yemekten sonra inanılmaz bir tatlı krizi tutuyor beni cerenin dediği gibi sanki yıllardır hiç sigara içmemişim gibi
Aaaa bendede işte deli gii tatlıya saldırdım ve gerçekten şekeri çikolatayı bırakmak sigarayı bırakmaktan daha zormuş.. oyüzden kilo aldım çok… inşallah bazen bendede o çoook içme isteyi geliyor oda yok olur inşallah

İnşallah bir gün bende buraya sigarayı bıraktım yazabilirim :KK43: 15 yaşımdan beri içiyorum 25 yaşındayım 🥺🥺
Zaman ilerledikçe daha zor oluyor bırakmak tam 15 yaşımda başladım 35 yaşındayım bıraktım.. nezamanki yüzün yıpranıyor nezamanki sağlığını bozmaya başlıyor ozaman akıl ediyor insan😞 en güzel yaşın keşke bıraksan içmesen 30 unda çok daha iyi hissederdin ama sen devam edersen 30 unda kötü hissedicen emin ol😞

Zaman ilerledikçe daha zor oluyor bırakmak tam 15 yaşımda başladım 35 yaşındayım bıraktım.. nezamanki yüzün yıpranıyor nezamanki sağlığını bozmaya başlıyor ozaman akıl ediyor insan😞 en güzel yaşın keşke bıraksan içmesen 30 unda çok daha iyi hissederdin ama sen devam edersen 30 unda kötü hissedicen emin ol😞
İnşallah ne diyeyim alışkanlık çok zor

36 gün oldu bırakalı iyi gidiyorum şimdilik arada canım çekiyormu çekiyor dur diyorum kendime.
Dün akşamda aş erdim sanki olsa içecektim eşim içiyor gerçide.
Bu arada kilo durumumda iyi ger.i 2 aydır diyetteyim kilo alma durumumda yok şu anda.

X