Şiddet gördüm

E ne diyelim bacım, boşanmayacak isen? Kafasında bilmem kaçıncı sırada olan dövülebilen bir kadınsan sana hangi taktik yarayacak ki? En nihayetinde sopa hakaret aşağılanma hor görülme ile son bulacak.
Bu büyük şiddetin ayak sesleri, artarak devam edebilir dikkat et

Çocuklar için katlanmıyorsun, onları korkularına bahane ediyorsun.
Hala suçu eşine değil ailesine bağlıyorsun.
Her eş ailesi ile anlaşamayan gelin eşinden şiddetmi görüyor?
Bahane üretmeyi bırak ve boşan.
O çocuklara yazık.
Yok gitmeyeceksen başka çocuk yapma bari.

Sizin durumunuzdaki birinin boşanması da boşanmaması da ayrı tehlikeli. Bu adamı en iyi siz tanırsınız. Babanız yok diye iyice cozutmuş belli ki. Ailenizde başka erkek yok mu? Benim bir kuzen vardı eşi şiddet uygulamış. Kardeşleri, kuzenler, dayımlar toplanıp adamı bir güzel dövmüşler. Uzaklaştırma aldı sonra boşandı. Bu tip pislikler korkak oluyor. Gücü size yetiyor diye zaten bu zulüm. Varsa ailede korkutacak biri belki işe yarar. Ama bunun dışında adamı kışkırtmayın derim. Öfke kontrol problemi varsa çocuklara da zarar verebilir. Çocuklarınızı asla bu adama bırakmayın.

Küçük çocuğunuz kaç yaşında? Kız kardeşleriniz çalışıyor sanırım, annenize kim bakıyor? Kocanızdan zarar görmeden boşanabilseniz kardeşler çalışır siz de annenize bakardınız. Siz de bir şekilde uygun bir işte çalışırdınız belki sonra.

Umarım tez vakitte bu adamdan zarar görmeden kurtulursunuz. Yavrularınızla birlikte.

Darp raporu almamanız büyük hata , boşanın şu ayıdan...

Maddi gücün varsa kaç derim , ayaklarının üstünde dur , o evde durup daha fazla üzme kendini ,.

Şiddeti kanıtlasan ne geçecek ki eline çok zengin de tazminat mı verecek çık git anne evine

Boşan yahu böyle hayatmı olur , bu tarz erkekler tehtitleriyle anca zavallı kadınları korkutur ,bu erkekler yolda yürüse gölgelerinden korkar yahu, sizler sessiz kaldıkça bunlar cesaret buluyor adamlık taslıyor . Kardeşimde seninle aynı durumdaydı ve babam olaya köklü bir el attı ve kardeşimi o cehennemden kurtardı kardeşime tehtit savuran adam şimdi köşe bucak korkudan saklanıyor yokmu babanız abiniz arkadanızda duracak kimse

Onların istediği gelin demek ne demek ?
Sanki kendi koyunlarına alacaklar. Abi ilişkiye 3.kişiler girdi mi hep bu sorunlar oluyor. Yıllarca da sürer he gecer zannetme

Malesef yok kız kardeşim olaydan sonra mesaj attı sen ne biçim adammışsın falan diye bana dediki kardeşini o gün dövmedim dua etsin aynısını tekrarladığı an onu doğduğuna pişman edicem dedi 10 yaş küçük ondan düşünün

Onların istediği gelin demek ne demek ?
Sanki kendi koyunlarına alacaklar. Abi ilişkiye 3.kişiler girdi mi hep bu sorunlar oluyor. Yıllarca da sürer he gecer zannetme
Onların istediği gelin kapalı namazında niyazında onlara köpek gibi yalakalık yapacak hergün arayıp hal hatır soracak el üstünde tutacak kaynanayı öyle bir gelin

Onu alırsın bu kocaların çocukları vermem tavrına çok inanmayın genelde boşandıktan sonra aramıyorlar bile o sizin gözünüzü korkutmak için bir tehdit
Malesef ben bana vereceğini düşünmüyorum hatta bana iftiralar bile atarak alır ve çocuklarımı bana bile göstermez yeni biriylede evlenir çocuklarıma bi başka kadın mı annelik yapacak ben onlara kurban olurum

Sonum ölüm benimde bu adamın ellerinde öyle gözüküyor

Onların istediği gelin kapalı namazında niyazında onlara köpek gibi yalakalık yapacak hergün arayıp hal hatır soracak el üstünde tutacak kaynanayı öyle bir gelin
Bunu anlamıyorum işte elalemin kızını kendine alamazsın ki. Kendi kişisel beğenileri gore oğullarına eş seçiyorlar. Allah onlara kapalı gelin verir ama sulu getirip susuz götüreninden. Bu analar paşa oğullarını evlendirince ailecek hep birlikte evlendiklerini sanıyorlar.

Sonum ölüm benimde bu adamın ellerinde öyle gözüküyor
Bir komşunuz yok mu abla gibi gördüğünüz ona anlatsanız durumu da o polisi arasa anonim ihbar ediyor gibi? O şekilde eve polis gelip götürürler belki şerefsizi. Ya da Kades uygulamasından yapsanız acil durumda?

O vermeyecek çocukları sana, mahkeme verecek. Yeni evlendiği kadın senin çocuklarına annelik etmek için yanıp tutuşmaz merak etme. Hatta ben niye bakıyorum gönder anneleri baksın der.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…