Şiddet gördüm

Çocuklarınız için katlanmayın, çocuklarınız için boşanın. Adam çocuklarının önünde size şiddet uygulamış bu sadece sizde değil emin olun o çocuklarda da travma olmuştur. Üstelik bir de sizi sürekli tehdit ediyor. Bilmiyorum bunun bir geçerliliği olur mu ama size bu tehditleri hakaretleri ederken ses kaydı alın. Bana şu zamanda vurmuştun diye söyleyin o da zaten iyi bir b.k yemiş gibi onaylayacaktir. Lütfen önce kendinizi düşünün eğer siz iyi olmazsanız çocuklarınızda iyi olmayacaktır. Aileniz arkanızda ise onların yanına gidin. Siz sustukça bu pislik daha fazlasını yapmaya cesaretleniyor malesef. Evde korkuyla yaşamaktansa en azından kendinizi güvende hissettiğiniz bir yerde olun ailenizin yanına gidin. Allah yardımcınız olsun

Allah akıl versin bu adama. kardeşleriniz çalışıyor mu çalışmıyorsa ikisi de işe gitse çalışsa sizde evde hem annenize hem çocuklariniza baksanız olmaz mı

Aynı şeyler senin için de geçerli sende iftiralar atabilirsin hatta ihtiyacın bile yok gerçekleri anlatsan yeter sende yeni biriyle evlenebilirsin güzel bir hayatın olabilir önemli olan sen bu adamı boşamak istiyor musun

Evet ama korkuyorum cesaret edemiyorum bi avukat bile tutamam

Evet ama korkuyorum cesaret edemiyorum bi avukat bile tutamam
Bak sen kendine önce dürüst ol sen boşanmaya mı cesaret edemiyorsun yoksa boşandıktan sonra onun normal hayatına döneceğini senin de anne evinde öyle kendi halinde kalacağını bildiğin için mi cesaretin yok

İleride çocuğunuz bu durumda sessiz mi kalsın sizi mi örnek alsın boşverin çekmeyin boşuna çocuklar büyüdüğü zaman anne ne safmışsın neden katlandın diyecek siz de çektiğinizde kalacaksınız çocukları alıp aile evine gidip çalışma imkanınız varsa daha mutlu olursunuz

Çocukların yanında vurması özellikle kötü olmuş.
Madem o size önce anne sonra çocuk sonra eş yapiyorsa sizde onu 3 cu sıraya koyun madem.

Valla diyeceğim tek şey şu , eşin evde yokken al çocuğunu tut karakolun yolunu . Biraz sığınma evinde kalırsın sonrada izini kaybettirirsin

Boşan demek ne kadar kolay.. Ülke boşandığı için öldürülen kadınlarla dolu. Konu sahibinin bir işi yok. Boşanınca çocuklara nasıl bakacsk? İki bekar kız kardeşi var.
İnşallah kocanız ölğr geberir de kurtulursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…