Şiddet gördüm

zorkarar34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
16
1
28
Merhaba arkadaşlar eşimden şiddet gördüm kafama yumruk attı hemde çocuklarımın yanında daha sonra kendime gelmem bi saat sürdü travma olarak kaldı unutamıyorum salak gibi korkuma darp raporu alıp gitmedim de şimdide pişmanım olayın üstünden bi ay geçti soğudum artık ondan sürekli beni tehtit ediyor o gün ki şiddetinde kafanı keserim dedi ailesi yüzünden hep oluyor kavgalarımız onların istediği gelin değilim o yüzden sürekli eşimi arayıp bana karşı dolduruyolar buda gelip bana sarıyo dün gece bi ay sonra annem gelicek tek yanlışın da ananın evine gidersin dedi ve önceliğinin annesi sonra çocukları sonrada benim olduğunu söyledi ve tabiki klasik seni çok seviyorumlar pişmanımlar şiddeti için çok pişmanmış falan iki tane çocuğum var 1.sınıfa yeni başladı bi tanesi diğeri küçük hiç bir kanıtım yok çocuklarım için katlanmaktayım ve ondan korktuğum için bana neler yapar düşünemiyorum bile çocuklarımsızda yasayamam onları bensiz düşünemiyorum ne ders yaptırabilirler okula pasaklı pasaklı gönderirler evin içinde iki yabancı gibiyiz telafi edicem dedi ettiğide yok hiç bişey olmamış gibi davranıyor ben bu eve sığamıyorum boğuluyorum

Ah yazık. Lütfen çocuklar için katlanma. Çocuklar için boşan. Emin ol o ufacık cocuklar her seyin farkında ve gene emin ol ki senden çok daha korkuyorlar… yapma bu kötülüğü kendine. Bu adamı düzeltemezsin. Düzelecek bir şey değil bu. Bu kaynanayı düzeltemezsin. Kaynana, oğluyla seni tehdit edecek. Oğlu ben ağzının payını veririm diyecek gelecek seni dövecek. Hiç uğraşma. Çekme de. Boşan. Var mı bir işin , mesleğin , ailen nerede ?

Ruh hastası aile fetişisti. Bir erkek yatağını paylaştığı, en yakın olduğu kadını annesinden ikinci plana atıyorsa sapkın olduğunu düşünürüm.
İkisi çok farklı çünkü birisi annesi, diğeri karısı kıyaslamak bile abes.
Bu tarz erkeklerin sağlıklı bir cinsel yaşamı olacağına dahi inanmıyorum. Yetersiz erkeklerde gördüm bu ailem de ailem hastalığını.
Şiddeti kabullenmek de imkansız, hem de çocuğunun yanında. Allah cezasını dışardan versin.

Malesef babam vefat etti annem yatalak iki kız kardeşim var bekar. Mesleğimde yok işim de yok boşanalım demektende korkuyorum gözü dönünce hersey bekliyorum artık ondan nasıl çıkıcam bu işin içinden bilmiyorum boşansam direk uzaklasıp ailemide alıp gidicem burdan ama çocuklarım ne olcak

Boşanmalısınız, ne olursa olsun hem çocuklarınız hem de kendiniz için. Dersler yoğunlaşmadan çocuğunuzun kaydını annenize yakın bir yere aldırın. Eşiniz işteyen toparlanıp gidin. Uzaklaştırma kararı da alın.
Kanıt için önerim mesajlaşmak. O işteyken yumuşak bir dille mesaj atın, sanki olanlar yüzünden mutsuzmuş gibi, evliliğinizi düzeltmek istiyormuş gibi ama aralara uyguladığı şiddeti ve ettiği tehditleri de yazın. "Bak bana şiddet uyguladı, kafanı keserim gibi tehditler ettin ama sen böyle biri değildin, neden bunları bana yapıyorsun, ben böyle olmamızı istemiyorum" tarzında yazabilirsiniz.
Bu berbat evliliğe katlanmak zorunda değilsiniz.

kafanı keserim dedi
Siz bu cümleyi kuran bir kişiyle aynı evde çocuklarınızla yaşıyorsunuz. Peki bu öfke/cinnet anında ya adam dediğini yapar da, çocuklarınızla beraber söylediği cümleyi gerçekleştirirse??

Hala okul diyorsunuz ya yapmayın Allah aşkında bu geri varlıktan hemen kurtulmanız lazım. Şeref yoksunu ahlaksız!

Son yazdığım cümleleri sence kadın daha önce söylemedi mi? Bu canavar bu tarz bir konuşmadan anlar mı sence?

Son yazdığım cümleleri sence kadın daha önce söylemedi mi? Bu canavar bu tarz bir konuşmadan anlar mı sence?
Amacı kanıt toplamak zaten bu mesajda, evliliği toparlamak değil. Şiddetin olduğu evlilikte bunları gerçek anlamda söylemesini önerdiğimi düşünmüyorsunuzdur herhalde? Darp raporu yok malesef. Mahkemede eline koz geçmesi için en azından yazılı kanıt kalırsa uygulanan şiddet tasdiklenir. Adam çok kurnazsa malesef bu tongaya düşmeyebilir ama denemekte fayda var. Belki iyi tarafına denk gelirde eşinin arayı düzeltmeye çalıştığına inanır ve mesajda şiddeti, tehditi açık eder.

Çalışıyor musunuz? Sosyal güvenceniz varsa gerekenleri yapın tekrarına göz yumma

Maalesef böyle adamlar boşandıktan sonra da rahat bırakmıyor. Bu dedikleriniz mantıklı evet ama ya sonrası ? Adam görünen o ki manyağın teki ve birçok kadın bu sebepten hayatından oldu
Ne yapılabilir kurtarmak için acaba

Annenizin geliri var mı? Evi kendinin mi? Babanızın emeklisi var mı? Kız kardeşlerinizden çalışan var mı? Ailede bu keresteye had bildirip korkutacak kuzen, amca, dayı da olsa bir erkek figürü yok mu? Bir kere şiddet uygulayan yine uygular, lütfen en azından darp raporu alın. Çok üzüldüm.

Ben de çok üzüldüm ya
Keşke kendinizi bu kadar çaresiz bırakmasaydınız
Babanız yok
Annenizin durumu bellikardeşleriniz bakıyormuş
İşiniz bari olsaydı
İki küçük çocuğunuz da var
Gitseniz nereye nasıl gideceksiniz
İş bulabılırseniz önce iş bulun sonra da bu adamdan kurtulun inşallah

Elleri kırılsın

Kafana vurdu ve 1 saat baygın mı kaldın gerçekten Şöyle bir durumda çocukları ona bırakıp gitmek bile bir seçenek. Eğer çocuklara şiddet uygulayan biri değilse sen git o evden, çocuklar babalarıyla kalsın. 3 gün sonra geri getirir zaten.

Size tek diyebileceğim KADES uygulamasını indirin tüm bilgilerinizi girin. Belliki siddete meyilli birisi birdaha yapmayacağının garantisi yok. Boşanmak istiyorsanız da ona söylemeyin şimdi. Ben en yakın arkadaşımı böyle kaybettim. Annesiyle birlikte öldürdü arkadaşımı. Sırf (şiddet görüyordu arkadaşım ) boşanmak istediği için öldürdü kocası onu kades uygulamasını indirin tüm bilgilerinizi oraya eksiksiz girin şiddet gördüğünüzde o uygulamayı açıp butona tıklayın anında polis ekipleri bulunduğunuz konuma gelip sizi kurtaricaktir. Evet koruma olarak devletimiz çok yetersiz çok dikkatli olmalısınız asla ama asla yanlız kalmayın..

Madem ananızın evine gönderirim diyor onun vicdanını mı bırakacaksınız? Kendiniz gidin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…