Şiddet gördüm

Merhaba arkadaşlar eşimden şiddet gördüm kafama yumruk attı hemde çocuklarımın yanında daha sonra kendime gelmem bi saat sürdü travma olarak kaldı unutamıyorum salak gibi korkuma darp raporu alıp gitmedim de şimdide pişmanım olayın üstünden bi ay geçti soğudum artık ondan sürekli beni tehtit ediyor o gün ki şiddetinde kafanı keserim dedi ailesi yüzünden hep oluyor kavgalarımız onların istediği gelin değilim o yüzden sürekli eşimi arayıp bana karşı dolduruyolar buda gelip bana sarıyo dün gece bi ay sonra annem gelicek tek yanlışın da ananın evine gidersin dedi ve önceliğinin annesi sonra çocukları sonrada benim olduğunu söyledi ve tabiki klasik seni çok seviyorumlar pişmanımlar şiddeti için çok pişmanmış falan iki tane çocuğum var 1.sınıfa yeni başladı bi tanesi diğeri küçük hiç bir kanıtım yok çocuklarım için katlanmaktayım ve ondan korktuğum için bana neler yapar düşünemiyorum bile çocuklarımsızda yasayamam onları bensiz düşünemiyorum ne ders yaptırabilirler okula pasaklı pasaklı gönderirler evin içinde iki yabancı gibiyiz telafi edicem dedi ettiğide yok hiç bişey olmamış gibi davranıyor ben bu eve sığamıyorum boğuluyorum
Çocuklarınız için katlanmayın, çocuklarınız için boşanın. Adam çocuklarının önünde size şiddet uygulamış bu sadece sizde değil emin olun o çocuklarda da travma olmuştur. Üstelik bir de sizi sürekli tehdit ediyor. Bilmiyorum bunun bir geçerliliği olur mu ama size bu tehditleri hakaretleri ederken ses kaydı alın. Bana şu zamanda vurmuştun diye söyleyin o da zaten iyi bir b.k yemiş gibi onaylayacaktir. Lütfen önce kendinizi düşünün eğer siz iyi olmazsanız çocuklarınızda iyi olmayacaktır. Aileniz arkanızda ise onların yanına gidin. Siz sustukça bu pislik daha fazlasını yapmaya cesaretleniyor malesef. Evde korkuyla yaşamaktansa en azından kendinizi güvende hissettiğiniz bir yerde olun ailenizin yanına gidin. Allah yardımcınız olsun 🙏

Malesef yok kız kardeşim olaydan sonra mesaj attı sen ne biçim adammışsın falan diye bana dediki kardeşini o gün dövmedim dua etsin aynısını tekrarladığı an onu doğduğuna pişman edicem dedi 10 yaş küçük ondan düşünün 😓
Allah akıl versin bu adama. kardeşleriniz çalışıyor mu çalışmıyorsa ikisi de işe gitse çalışsa sizde evde hem annenize hem çocuklariniza baksanız olmaz mı

Malesef ben bana vereceğini düşünmüyorum hatta bana iftiralar bile atarak alır ve çocuklarımı bana bile göstermez yeni biriylede evlenir çocuklarıma bi başka kadın mı annelik yapacak ben onlara kurban olurum 😭😭😭
Aynı şeyler senin için de geçerli sende iftiralar atabilirsin hatta ihtiyacın bile yok gerçekleri anlatsan yeter sende yeni biriyle evlenebilirsin güzel bir hayatın olabilir önemli olan sen bu adamı boşamak istiyor musun

Aynı şeyler senin için de geçerli sende iftiralar atabilirsin hatta ihtiyacın bile yok gerçekleri anlatsan yeter sende yeni biriyle evlenebilirsin güzel bir hayatın olabilir önemli olan sen bu adamı boşamak istiyor musun
Evet ama korkuyorum cesaret edemiyorum bi avukat bile tutamam

Evet ama korkuyorum cesaret edemiyorum bi avukat bile tutamam
Bak sen kendine önce dürüst ol sen boşanmaya mı cesaret edemiyorsun yoksa boşandıktan sonra onun normal hayatına döneceğini senin de anne evinde öyle kendi halinde kalacağını bildiğin için mi cesaretin yok

İleride çocuğunuz bu durumda sessiz mi kalsın sizi mi örnek alsın boşverin çekmeyin boşuna çocuklar büyüdüğü zaman anne ne safmışsın neden katlandın diyecek siz de çektiğinizde kalacaksınız çocukları alıp aile evine gidip çalışma imkanınız varsa daha mutlu olursunuz

Merhaba arkadaşlar eşimden şiddet gördüm kafama yumruk attı hemde çocuklarımın yanında daha sonra kendime gelmem bi saat sürdü travma olarak kaldı unutamıyorum salak gibi korkuma darp raporu alıp gitmedim de şimdide pişmanım olayın üstünden bi ay geçti soğudum artık ondan sürekli beni tehtit ediyor o gün ki şiddetinde kafanı keserim dedi ailesi yüzünden hep oluyor kavgalarımız onların istediği gelin değilim o yüzden sürekli eşimi arayıp bana karşı dolduruyolar buda gelip bana sarıyo dün gece bi ay sonra annem gelicek tek yanlışın da ananın evine gidersin dedi ve önceliğinin annesi sonra çocukları sonrada benim olduğunu söyledi ve tabiki klasik seni çok seviyorumlar pişmanımlar şiddeti için çok pişmanmış falan iki tane çocuğum var 1.sınıfa yeni başladı bi tanesi diğeri küçük hiç bir kanıtım yok çocuklarım için katlanmaktayım ve ondan korktuğum için bana neler yapar düşünemiyorum bile çocuklarımsızda yasayamam onları bensiz düşünemiyorum ne ders yaptırabilirler okula pasaklı pasaklı gönderirler evin içinde iki yabancı gibiyiz telafi edicem dedi ettiğide yok hiç bişey olmamış gibi davranıyor ben bu eve sığamıyorum boğuluyorum
Çocukların yanında vurması özellikle kötü olmuş.
Madem o size önce anne sonra çocuk sonra eş yapiyorsa sizde onu 3 cu sıraya koyun madem.

Malesef yok kız kardeşim olaydan sonra mesaj attı sen ne biçim adammışsın falan diye bana dediki kardeşini o gün dövmedim dua etsin aynısını tekrarladığı an onu doğduğuna pişman edicem dedi 10 yaş küçük ondan düşünün 😓
Valla diyeceğim tek şey şu , eşin evde yokken al çocuğunu tut karakolun yolunu . Biraz sığınma evinde kalırsın sonrada izini kaybettirirsin

Boşan demek ne kadar kolay.. Ülke boşandığı için öldürülen kadınlarla dolu. Konu sahibinin bir işi yok. Boşanınca çocuklara nasıl bakacsk? İki bekar kız kardeşi var.
İnşallah kocanız ölğr geberir de kurtulursunuz

X