sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
şişme yelek eşofman takımı aldım
Haha eşiniz de bi hediye ile geçiştirdi insana şöyle evde güzel sofra kurar ortam hazırlar vs diye düşünse ne hissederdin acaba ayrıca aldıgın hediye de ilk sevgililer günü dedigin kadar özelse hiç uygun olmamış o ne emekli amcaya alır gibi pijama ve yelek vs

Biz 5 yıllık evliyiz hiç kutlamıyoruz sevgililer gününü ama özel günleri kutlarız yemeğe çıkarmış gül almış ki miktarının önemi varmı pasta gelmiş bence gayette düşünülmüş pijamalarını giyip evdede oturabilirdiniz

Genel olarak memnuniyetsiz bir insanmısınız eğer öyleyse hediye alsaydıda o hediyede sizi mutlu etmeyecekti biraz pozitif olun yahu önemli olan niyet değilmi ?

Haha eşiniz de bi hediye ile geçiştirdi insana şöyle evde güzel sofra kurar ortam hazırlar vs diye düşünse ne hissederdin acaba ayrıca aldıgın hediye de ilk sevgililer günü dedigin kadar özelse hiç uygun olmamış o ne emekli amcaya alır gibi pijama ve yelek vs
eminim emekli yaşlı amcalarda spor LİSANSLI şişme yelek giyiyordur ayrıca pijama değil LİSANSLI EŞOFMAN

eminim emekli yaşlı amcalarda spor LİSANSLI şişme yelek giyiyordur ayrıca pijama değil LİSANSLI EŞOFMAN
Ay aman LİSANSLI evet çok pahalı evet evet zaten karın agrın bu sen pahalı hediye aldın o sana bişey almadı bi gül aldı o da solar gider dimi off gerçekten hayatımda olmasını istemicegim bi insan türüsün acıdım eşin olan adama sana katlanmak zor olmalı

eşim sevgililer gününde ki ilk sevgililer günümüz pasta ve bir gül alıp yemeğe çıkardı hiç mutlu ve memnun olmadım hediye almamış pastanın gülün ve yemeğin benim için hiç önemi yok gül solup atılacak ki zaten tek gül buket bile değil pasta ve yemekte yenilip geçilecek ben daha kalıcı bişey düşünüp alsın isterdim evli olarak ilk sevgililer günümüzü basite indirgemiş önemsememiş kolaya kaçmış sizce böyle düşünmekle haksızlıkmı yapıyorum abartıyormuyum hayatımda geçirdiğim en kötü sevgililer günüydü
asfhfgaggf
Sen ona ne aldın ?
Aaaa şimdi okudum.
O da sana sürpriz yapmış yahu daha ne olacağıdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X