sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benim aldığım hediye pahalı yazan kişi küçümsemiş
Anlamak istemediğiniz nokta şu, pahalı olup olmaması önemli değil. Önemli olan gönlünüzden kopması. Eşinizin gönlünden de bu kadarı kopmuş.
Annem de hediyeye pahaya önem veren biriydi. Doğum günlerinde ille de hediye isterdi. Almayınca da burnumuzdan getirirdi. Bir süre sonra olay yeter ki sussun bize bir şey demesin diye hediye almaya döndü. Sizin de sonunuz böyle olsun ister misiniz? Sırf dırdır yapmasın diye alınan bir hediye ne kadar kıymetli?

Anlamak istemediğiniz nokta şu, pahalı olup olmaması önemli değil. Önemli olan gönlünüzden kopması. Eşinizin gönlünden de bu kadarı kopmuş.
Annem de hediyeye pahaya önem veren biriydi. Doğum günlerinde ille de hediye isterdi. Almayınca da burnumuzdan getirirdi. Bir süre sonra olay yeter ki sussun bize bir şey demesin diye hediye almaya döndü. Sizin de sonunuz böyle olsun ister misiniz? Sırf dırdır yapmasın diye alınan bir hediye ne kadar kıymetli?
bu sevgililer günü faciasından sonra beklenti içine girmemeye karar verdim

ben romaniğim demedim ama benim hediyeme kendisi bayıldı hem yeleğide sırtından çıkartmıyor keşke kendiside o kadar düşünseymiş hem bilmiyorum biliyormusunuz lisanslı ürün denen birşey var öyle parası az buz değil
Böyle günler insanı mutlu etmek için var. Güzel bir evliliginiz varmış,adam sizi düşünmüş bir şeyler de yapmış kendince. Mutsuz olmaya, sorun çıkarmaya gerçekten gerek var mı?
Daha ilk yıldan böyle böyle adamı pişman edip 'ne yapsak da yaranamiyorum zaten, amaaaan' moduna sokacaksiniz,sonra bunları da bulamayacaksınız
Verdiğiniz para gucunuze gittiyse alın adamın kredi kartini, bir takım da kendinize siparis verin, belki hirsiniz azalir

Ne alsaydı mutlu olurdunuz mesela?
ben düşünüp eşimi ne mutlu eder diye hareket etmesini isterdim buradaki yazılanlar gibi altın vs takıntım yoktur ama eşimin yaptığı kutlamadı olmasın diye günü geçirmenin derdiyle yaptığı şeyler

Ne alsaydı mutlu olurdunuz mesela?
Pahalı bir hediye . Hanımefendinin tek derdi o aslanlar gibi kendi parasını kazanıyomuş ama sıkıntı lisanlı şişme yelek aldığı eşinin hediye almaması. Konunun bütününde para var ama başlık sahibi ısrarla paraya önem vemediğine inandırmış kendini

Pahalı bir hediye . Hanımefendinin tek derdi o aslanlar gibi kendi parasını kazanıyomuş ama sıkıntı lisanlı şişme yelek aldığı eşinin hediye almaması. Konunun bütününde para var ama başlık sahibi ısrarla paraya önem vemediğine inandırmış kendini
asla vermiyorum eşofman takımı ve yelekle dalga geçenler için söyledim onu

eşim sevgililer gününde ki ilk sevgililer günümüz pasta ve bir gül alıp yemeğe çıkardı hiç mutlu ve memnun olmadım hediye almamış pastanın gülün ve yemeğin benim için hiç önemi yok gül solup atılacak ki zaten tek gül buket bile değil pasta ve yemekte yenilip geçilecek ben daha kalıcı bişey düşünüp alsın isterdim evli olarak ilk sevgililer günümüzü basite indirgemiş önemsememiş kolaya kaçmış sizce böyle düşünmekle haksızlıkmı yapıyorum abartıyormuyum hayatımda geçirdiğim en kötü sevgililer günüydü
Off böyle biri ile hayat yaşamak zor olmalı eşine üzüldüm ne yapsa memnun olmayan bi kadın var karşısında fazla abartıyorsunuz anı olarak kalması yeterli degil mi hiçbir anlamı yok vs demeniz ne kadar kötü

eşimin aldığı pasta tek gül ve yemek çokmu düşünülmüş
Screenshot_20220216_155923.jpg

Benim sevdicek de böyle desin bana 😂 millet gülü beğenmiyor...

eşim sevgililer gününde ki ilk sevgililer günümüz pasta ve bir gül alıp yemeğe çıkardı hiç mutlu ve memnun olmadım hediye almamış pastanın gülün ve yemeğin benim için hiç önemi yok gül solup atılacak ki zaten tek gül buket bile değil pasta ve yemekte yenilip geçilecek ben daha kalıcı bişey düşünüp alsın isterdim evli olarak ilk sevgililer günümüzü basite indirgemiş önemsememiş kolaya kaçmış sizce böyle düşünmekle haksızlıkmı yapıyorum abartıyormuyum hayatımda geçirdiğim en kötü sevgililer günüydü
Siz ne aldınız eşinize ?
Yorumlarda gördüm , yelek almışsınız .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X