sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
o o kadarınıda yapamadı
Ya Allah aşkına eğri oturup doğru konuşalım. Yemeğe çıkılmış zarif bir çiçek alınmış. Eve gelip pijamasiyla oturup suratınıza bakmamış gibi tepki vermişsiniz. Yol üstünde bir kuyumcuya uğrayıp sıradan bir kolye alsa verse daha sonra da yüzünüze bakmasa daha mı hoşunuza gidecek. Kaldı ki hepi topu sevgililer günü diye uydurma bir gün. Doğum günü değil evlilik yıldönümü değil. Ama madem bu kadar beklenti içindesiniz eşinize söyleyin bir daha havai fiseklerle filarmoni orkestrasıyla falan kutlasın 🤷

Yemeğe çıkarmış
Pasta almış
Gül almış.
Sevgililer günü de senin doğum
Yemeğe çıkarmış
Pasta almış
Gül almış.
Sevgililer günü de senin doğum günün değil ki,sen ne yaptın adama,bunca laf ediyorsun?
Şişme yelek 😅masallah çok ro
ben romaniğim demedim ama benim hediyeme kendisi bayıldı hem yeleğide sırtından çıkartmıyor keşke kendiside o kadar düşünseymiş hem bilmiyorum biliyormusunuz lisanslı ürün denen birşey var öyle parası az buz değil

Son düzenleme:
Ya Allah aşkına eğri oturup doğru konuşalım. Yemeğe çıkılmış zarif bir çiçek alınmış. Eve gelip pijamasiyla oturup suratınıza bakmamış gibi tepki vermişsiniz. Yol üstünde bir kuyumcuya uğrayıp sıradan bir kolye alsa verse daha sonra da yüzünüze bakmasa daha mı hoşunuza gidecek. Kaldı ki hepi topu sevgililer günü diye uydurma bir gün. Doğum günü değil evlilik yıldönümü değil. Ama madem bu kadar beklenti içindesiniz eşinize söyleyin bir daha havai fiseklerle filarmoni orkestrasıyla falan kutlasın 🤷
pasta ve gülle kutluyorsa hiç kutlamasın evet bunu söyleyeceğim

eşim sevgililer gününde ki ilk sevgililer günümüz pasta ve bir gül alıp yemeğe çıkardı hiç mutlu ve memnun olmadım hediye almamış pastanın gülün ve yemeğin benim için hiç önemi yok gül solup atılacak ki zaten tek gül buket bile değil pasta ve yemekte yenilip geçilecek ben daha kalıcı bişey düşünüp alsın isterdim evli olarak ilk sevgililer günümüzü basite indirgemiş önemsememiş kolaya kaçmış sizce böyle düşünmekle haksızlıkmı yapıyorum abartıyormuyum hayatımda geçirdiğim en kötü sevgililer günüydü
Dakga geçtiğini düşünmek istiyorum.
Yoksa soruda ciddi misin ?
Ona göre cevap vericem

Çok düşünülerek alınmış hediyeler gerçekten 😌
ne varmış benim hediyemde erkeğe alınabilcek gayetde hoş hediye hem kendisi o dakikasında giydi bayıla bayıla sırtından yeleği çıkartmıyor kendisi hediye dahi almadı

eşim sevgililer gününde ki ilk sevgililer günümüz pasta ve bir gül alıp yemeğe çıkardı hiç mutlu ve memnun olmadım hediye almamış pastanın gülün ve yemeğin benim için hiç önemi yok gül solup atılacak ki zaten tek gül buket bile değil pasta ve yemekte yenilip geçilecek ben daha kalıcı bişey düşünüp alsın isterdim evli olarak ilk sevgililer günümüzü basite indirgemiş önemsememiş kolaya kaçmış sizce böyle düşünmekle haksızlıkmı yapıyorum abartıyormuyum hayatımda geçirdiğim en kötü sevgililer günüydü
Sen böyle devam et, adam bıkıp hiç önemsememeye başlarsa görürsün gününü. Evlilik yıl dönümü sebgililer günü doğum günü annler günü babalar günü çıkma nişanşanma yıl dönümü yılbaşı derken hediye aramaktan mideniz bulanmaya başlar yakında. Önden sipariş verseydiniz keşke kalıcı bir şey al diye. Yazık adamın emeğine.

İlk evlilik yıl dönümlerinde babam anneme elektrik süpürgesi almış (o zamanlar herkeste yok) annem de hastaymış o gün "ne hediyesi be ben canımla uğraşıyorum" diye bağırmış. Ben hiç evlilik yıl dönümü lafı duymadım aile evimde çünkü o ilk ve son olmuş. Aklınızda bulunsun, beklentinize değil yapılana teşekkür edip kıymet verin bir zahmet

ben romaniğim demedim ama benim hediyeme kendisi bayıldı hem yeleğide sırtından çıkartmıyor keşke kendiside o kadar düşünseymiş hem bilmiyorum biliyormusunuz lisanslı ürün denen birşey var öyle parası az buz değil
Hani parası önemli değildi? Bence de siz pahalı hediye beklemişsiniz. İlk sevgililer günümüz diyorsunuz daha niceleri olur neden hayatı bu kadar zorlaştırıyorsunuz?

Pahalı hediye alınca sizi çok sevmiş falan olmayacak eşiniz. Gösterişçi olacak. Sizi sevdiği için mutlu olmanız lazım. Sade bir sevgiyle hem de.

Hani parası önemli değildi? Bence de siz pahalı hediye beklemişsiniz. İlk sevgililer günümüz diyorsunuz daha niceleri olur neden hayatı bu kadar zorlaştırıyorsunuz?
benim aldığım hediye pahalı yazan kişi küçümsemiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X