sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
saat takmıyor parfüm kişisel bakım malzemelerine ayakkabı vs ihtiyacı yok en azından havalara uçtu benim hediyemle çok mutlu oldu ben olmadım olmadım olmadımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Yani seni burda nasıl mutlu edelim git kocana söyle yedin be bizi ne istiyorsan onu alsın içimiz şişti ama gülmekten 🤣🤣😂😂

ben şunu anlatamıyorum herkes aynı olmak aynı düşünmek zorunda değil herkes aynı hediyeden mutluda olmayabilir ben eşimin böyle yapmasına gerçekten ciddi ciddi çok üzüldüm ve mutluda olmadım ben günün sonunda elimde tutup eşimin sevgililer günü hediyesi diyebileceğim birşey tercih ederdim ama uslup çok önemli yazraken insan bile diyemeyeceklerim usluplarına hiç dikkat etmiyor benimle dalga geçenlere Rabbim şu cuma gününde beşbin beterini yaşatsın kul kınadığını görmeden ölmezmiş
Tabiki de sevmeyebilirsiniz. Herkes aynı şeylerden hoşlanmaz sizde bu şekilde hoşlanıyor olabilirsiniz. Ama şöyle bir durum var ki açtığınız konuda "sizce böyle düşünmekle haksızlık mı yapıyorum abartıyor muyum" diye bir soru yoneltiyorsunuz. Ve herkes kendi fikrini söylüyor haksizsiniz deyince de kızıyorsunuz . Sonrasında gelen cevaplara beddua ediyorsunuz lütfen yapmayın..

Tabiki de sevmeyebilirsiniz. Herkes aynı şeylerden hoşlanmaz sizde bu şekilde hoşlanıyor olabilirsiniz. Ama şöyle bir durum var ki açtığınız konuda "sizce böyle düşünmekle haksızlık mı yapıyorum abartıyor muyum" diye bir soru yoneltiyorsunuz. Ve herkes kendi fikrini söylüyor haksizsiniz deyince de kızıyorsunuz . Sonrasında gelen cevaplara beddua ediyorsunuz lütfen yapmayın..
usluplu yazsınlar dalga geçmeden alay etmeden

ayrıca evliliğimi 2. evlilik diye kınayanların Rabbim dilerim daha beterini yaşatsın
Kınamadım asla bunu yapmam ama herkesin de bedduası kabul olmaz. Haksız yere edilen beddua sahibine döner hatırlatayım istedim.

Buraya bir konu aciyorsaniz malesef ki her türlü yoruma da açık olmanız gerekiyor..Rabbim huzur mutluluk versin İnşallah. Selametle
amin şükür biri güzel yorum yaptı eleştriye açığım ama hakaret edip dalga geçmek insanı üzüp kırıyor

Kınamadım asla bunu yapmam ama herkesin de bedduası kabul olmaz. Haksız yere edilen beddua sahibine döner hatırlatayım istedim.
Allah cuma gününde kimin ne olduğunu görüyor diğer konuyla bunu karıştıranda sizdiniz

ben söyledikten sonra gereği yok kendi düşüncekti onu
Ozaman seneye de buraya yazarsınız 🤷‍♀️
İletişim kurmadan bu iş olmaz.
Bende buket çiçek sevmem mesela her aldığında söylerdim yazık solup gidiyor saksı çiçeği alsan ben ona bakar büyütüm diye 🤗
Kaldı ki evim botanik gibi ona rağmen eşimin aklına saksı çiçek almak gelmiyordu hep buket 😅 şimdi çiçek alacaksa evde olmayan cinse denk getirmeye çalışıyor 🤣 özetle bunu ona hatırlatmak yönlendirmek yanlış değil ki.
yani karşınızda ki bi insan uygun dille anlatıp orta yolu bulabilirsiniz
Ben anısı olsun saklayabileyim istiyorum bu 1. Sevgililer günü hediyem olarak bi köşede dursa daha mutlu olurum diye anlatın kalıcı bir sey alacaktır bu kadar basit.
Sizin aklınızı okuyamaz çünkü.

ben şunu anlatamıyorum herkes aynı olmak aynı düşünmek zorunda değil herkes aynı hediyeden mutluda olmayabilir ben eşimin böyle yapmasına gerçekten ciddi ciddi çok üzüldüm ve mutluda olmadım ben günün sonunda elimde tutup eşimin sevgililer günü hediyesi diyebileceğim birşey tercih ederdim ama uslup çok önemli yazraken insan bile diyemeyeceklerim usluplarına hiç dikkat etmiyor benimle dalga geçenlere Rabbim şu cuma gününde beşbin beterini yaşatsın kul kınadığını görmeden ölmezmiş
Siz de dikkat etmediniz ki üslubunuza. Öyle bir yazmışsınız ki siz kibar kibar tartışırken biz gerilmişiz gibi. Evet haklısınız herkes aynı hediyeyi sevmez ama herkesin isteklerimiz doğrultusunda hediye vermesi de beklenemez. Bu hediye olmaz, olsa olsa ısmarlama bir durum olur. Size başta da demiştim yeter ki kapasın çenesini diye hediye alınan bir kadın mı olmak istiyorsunuz diye. Onlara cevap vermek yerine siz kavgayı tercih ettiyseniz ben ne yapıyım şimdi?

Siz de dikkat etmediniz ki üslubunuza. Öyle bir yazmışsınız ki siz kibar kibar tartışırken biz gerilmişiz gibi. Evet haklısınız herkes aynı hediyeyi sevmez ama herkesin isteklerimiz doğrultusunda hediye vermesi de beklenemez. Bu hediye olmaz, olsa olsa ısmarlama bir durum olur. Size başta da demiştim yeter ki kapasın çenesini diye hediye alınan bir kadın mı olmak istiyorsunuz diye. Onlara cevap vermek yerine siz kavgayı tercih ettiyseniz ben ne yapıyım şimdi?
durduk yeremi gerildim yazılanlardan haberiniz yok galiba onlar dalga geçsin ben sesimi çıkarmayayım öylemi hem konuyu kayanana konusuylada karıştıranlardan biride sizsiniz

basite kaçmış yemek gül pasta mum her kadın sever değilmi her kadın sevmez ben sevmiyorum hem tek gül buket bile değil
Hala aynı terane. Buket olsa çöpe gitmeyecek miydi? Ama yok buket daha pahalı değil mi?

Allah cuma gününde kimin ne olduğunu görüyor diğer konuyla bunu karıştıranda sizdiniz
Karıştırdım doğru sizin kompleksli olduğunuzu anlatabilmek için. Siz ikinci evliliğiniz olmasıyla dalga geçtiğimi söylemişsiniz. Ben sizin ilk evliliğiniz sanarak yazdım hatta o yorumu. Düzgünce okusaydınız bilirdiniz. Allah gerçekten biliyor içimi. Beddua umarım size dönmez.

Hala aynı terane. Buket olsa çöpe gitmeyecek miydi? Ama yok buket daha pahalı değil mi?

Karıştırdım doğru sizin kompleksli olduğunuzu anlatabilmek için. Siz ikinci evliliğiniz olmasıyla dalga geçtiğimi söylemişsiniz. Ben sizin ilk evliliğiniz sanarak yazdım hatta o yorumu. Düzgünce okusaydınız bilirdiniz. Allah gerçekten biliyor içimi. Beddua umarım size dönmez.
benim 2. evliliğim olduğumu kim söyledi tek gül basit eve boş gitmemek için

ben değil eşimin 2. evliliği siz kendiniz demişsiniz yukarıda 2. eş diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X