sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bulaşıkları makine yıkıyor sıkıntı yok
Makineye robot mu diziyor? Bir günlük bu dertlerle uğraşmamak bile gayet güzel bir hediye ama siz bu cimrilikle, bu hayattan zevk alamamakla bilemezsiniz tabii.
Ben eşime eşofman yada çiçek almazdım. Ben eşime bu sene başbaşa bir gecelik otel hediye aldım yıldönümünde mesela ağvada. Jakuzi fln keyif yapalım diye. Evde de yatak var boşver derdiniz siz olsanız ama hava değişimi güzel geliyor.
Restoran yada otel yada masaj yada tatil gibi hediyeleri tercih ederim ben

demekki eşinizle birbirinizin beklentilerinizi bilmiyorsunuz. sizin tercihiniz bu ama eşiniz sizin kopyanız, emir eriniz değil. onun tercihi bu olmuş. kırmadan söylersiniz bir daha yapmaz niye bu kadar doldurdunuz kendinizi? ilk sevgililer gününüz mü eşinizle? yoksa sevgiliyken bunlar kabul edilirdi ama evlenince olmaz mı diyorsunuz. tamam burada sizinle dalga geçilmesi hoş olmamış ama sizin bedduaya başlamanız çok daha kötü bence. şikayet edin, konunuzdan engelleyin ne bileyim var bir sürü yolu. hemen bedduayla karşılık vermek nedir. birde yaşınız gerçekten 41 mi?
evet ilk sevgiler günümüz mutlu olmadım yöneticilere yazdım ilgilenen yok söyleyeceğim bu konuda böyle bir kutlama istemediğimi

peki bu düşüncelerinden eşinin haberi var ,
şuna baştan beri beyniniz basmadı romantiklik söz konusu olmadı benim yazdıklarımda romantiklikse zaten vardı pasta mum gül dışarıda yemek yaaa derdim ne para ne romantiklik ben çöp olan hediye sevmiyorum tercih etmiyorum olamazmı nutluda olmuyorum buda benim düşüncem ben romantik bir hediye aldım diye bir iddam da olmadı ama eşofman alsa daha mutlu olurdum en azından giyerdim

gerçekten ona söyledin mi yoksa sadece bizlemi paylaştın

ben şunu anlatamıyorum herkes aynı olmak aynı düşünmek zorunda değil herkes aynı hediyeden mutluda olmayabilir ben eşimin böyle yapmasına gerçekten ciddi ciddi çok üzüldüm ve mutluda olmadım ben günün sonunda elimde tutup eşimin sevgililer günü hediyesi diyebileceğim birşey tercih ederdim ama uslup çok önemli yazraken insan bile diyemeyeceklerim usluplarına hiç dikkat etmiyor benimle dalga geçenlere Rabbim şu cuma gününde beşbin beterini yaşatsın kul kınadığını görmeden ölmezmiş

basite kaçmış yemek gül pasta mum her kadın sever değilmi her kadın sevmez ben sevmiyorum hem tek gül buket bile değil

ben şunu anlatamıyorum herkes aynı olmak aynı düşünmek zorunda değil herkes aynı hediyeden mutluda olmayabilir ben eşimin böyle yapmasına gerçekten ciddi ciddi çok üzüldüm ve mutluda olmadım ben günün sonunda elimde tutup eşimin sevgililer günü hediyesi diyebileceğim birşey tercih ederdim ama uslup çok önemli yazraken insan bile diyemeyeceklerim usluplarına hiç dikkat etmiyor benimle dalga geçenlere Rabbim şu cuma gününde beşbin beterini yaşatsın kul kınadığını görmeden ölmezmiş
Kınadım diye eşim bana gül alıp dışarı yemeğe götürecek😂😂 aman yarabbim bu acıyla naparım. Yada sevmediğim hediyeyi alacak bana tencere eşofman alıp gelecek😂😂 nasıl büyük bir dert bu

maddiyatçı değilim cuma gününde kimsenin bir kuruşuna ihiyacım yok kendi kazancım var Rabbime çok şükür ama siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz

Ne beddua ettin be bacım amin diyelim de boşa gitmesin 🤣🤣
Bin beteri derken size göre gül, pasta ve yemeğin beteri tam olarak ne oluyor ?
Neyse yaşadık kızlar gül banyosuna hazır olunnnn🤣🤣🤣
Pasta ve yemeğe de boğulacağiz şimdi boşaltım sistemimiz düşünsün 😂😂😂😂

O halde eşim demek ki bana seni kınadım diye sana alınan gül ve ısmarlanan yemeğin beş bin katını yaşatacak.
Çok amin :KK70:

Kınadım diye eşim bana gül alıp dışarı yemeğe götürecek😂😂 aman yarabbim bu acıyla naparım. Yada sevmediğim hediyeyi alacak bana tencere eşofman alıp gelecek😂😂 nasıl büyük bir dert bu
saat takmıyor parfüm kişisel bakım malzemelerine ayakkabı vs ihtiyacı yok en azından havalara uçtu benim hediyemle çok mutlu oldu ben olmadım olmadım olmadımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Ben böyle husni niyetle beddua eden kk üyesi görmedim qhJKFF

en azından eşim mutlu oldu ve elinde eşimin sevgilier günü hediyesi diyebieceği birşey var

saat takmıyor parfüm kişisel bakım malzemelerine ayakkabı vs ihtiyacı yok en azından havalara uçtu benim hediyemle çok mutlu oldu ben olmadım olmadım olmadımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Siz olamazdınız zaten, ayakkabı alsa bu markayı sevmem giymem bu renk ayakkabım vardı. Dikkat edip bakmamış bile demek ki derdiniz. Yani yapınız mutlu olmaya müsait değil hep olumsuzu görüp sinir olacak bir şey bulan birisiniz belli ki

Bu bedduanin tutmasini dort gozle bekliyorum

eşim sevgililer gününde ki ilk sevgililer günümüz pasta ve bir gül alıp yemeğe çıkardı hiç mutlu ve memnun olmadım hediye almamış pastanın gülün ve yemeğin benim için hiç önemi yok gül solup atılacak ki zaten tek gül buket bile değil pasta ve yemekte yenilip geçilecek ben daha kalıcı bişey düşünüp alsın isterdim evli olarak ilk sevgililer günümüzü basite indirgemiş önemsememiş kolaya kaçmış sizce böyle düşünmekle haksızlıkmı yapıyorum abartıyormuyum hayatımda geçirdiğim en kötü sevgililer günüydü
Ansjsjsj 2.sene evlilikten bildiriyorum benimki dediki evde sade makarna yapalım askım yoğurtla yeriz:KK70: (tabı bu hamile oldugum icin yoksa bi rakı sofrasına otururduk)
Ben kabul etmedm tabı balık yedik sonra… hediye filanda almadık 9 sene sevgililik+1,5 sene evlilikten sonra gına geldi bu hediye isinden… normal günlerde alıyoruz biz😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X