Sevdiğini özleyenler buyurun

rüyanızda askerlerinizi görün diyenlere çok çok tşk ediyorum canlarımmmmmmmmmmm
duanız tuttu ben gördüm a.s.

gunaydın canlarım bu gece o duayı ben ettim ama ben göremedim sen görmüşsün kız:),
burada zuhalı tayıyanlar bilirler zuhalın sevgilisi döndumu askerden bilginiz varmı ?nekks=nilayda indi plakara unuttu bizi..

Kızlar günaydın nasılsınız.Dün akşam benimkiyle telde bozuştuk biraz.Aslında benim keyfim yok diye o meraklandı üzüldü bende bişeyim olmadığını ısrarla söyledim.Sonra konu aramızdaki meselelere döndü ve gerginlik oldu.Kapadık teli.Sonra ben 10dk sonra aradım yine.Şasırdı beklemiyordu.Öyle telefon kapamaya gönlüm razı olmadı dedim.Güldü keyfi yerine geldi.Ama işler kötü oldu ne yapcam bilmiyorum kızlar.Millet askerdeyken işleri yoluna koyup nasıl söz nişan evlilik yapıyor anlamıyorum.:a015:

Tatlım üzülme..Bak tatlıya bağlamışsınız..Askerlik bu psikolojileri o kadar kötü ki..Kardeşim bile bize neler yapıyo düşün..Heleki insanın sevgilisi neler hisseder kıyamam :teselli:

ben de bu konuda müzdaribim..ben ne zaman söz nişan yapacamm yaa..benım bildigim kız nazz yapar ben adamın keyfinin gelmesini bekliyrumÇok üzgünüm çoook tık yok ya bende yüzük takmak istiyorum ama:Saruboceq: senağlama

Tatlım üzülme..Bak tatlıya bağlamışsınız..Askerlik bu psikolojileri o kadar kötü ki..Kardeşim bile bize neler yapıyo düşün..Heleki insanın sevgilisi neler hisseder kıyamam :teselli:

Canım sorun o değil alttan alıyorum arada idare ediyorum sinirlenmemeye çalışıyorum ama şu aralar konumuz farklı.İzne geldiğinde(yaklaşık 6-7ay var)aileleri buluşturup bi söz falan yapılsın diyoruz.Ama bunu sadece kendimiz aramızda konuşuyoruz sonra tartışıyoruz.İş durumu karışık biraz ya kendi işini yapıcak yada maaşlı bir işte çalışıcak ama bunu ayarlamak zor değil.Babası iş için zemini kurar,bir süre babası idare ettirir.İş yürürse zaten yürür.Yürümezse de ona göre aklında kalmaz ve işe girer.Bunu anlatamıyorum.O herşeyin başında olması gerektiğini anca öyle ilerliyeceğine inanıyor.Bende dün bir daha duymak istemiyorum evlilik konusu dedim kızıp.Oda bunu demiş olmama kızdı.Ufffff bilmiyorum ya...:a015:

sea sea sen nasılsın okuduğuma göre şimdiden stres başmıs sana. şimdiden hayırlı teskereler cnm.geçmez diyoruz ama geçiyor bak biz 145 güne düştük bile .sen üzülme burdaki oda orda rahat ve huzurlu olsun

hozefin sabır cnm.ben evli olduğum halde neler yaşıyorum ama alttan alan ben oluyorum.onlar yalnız orda psikolojileri çok farklı sıkma sakın canını düzelir herşey meraklanma

Herşeyi Zamanına Bırak Sen Kasıldıkça Dahada Kötüye Gidecek Gibi Gelir Herşey..

evet cnm çok haklısın.bizim sıkıntımız bu zamana kadar hiç ayrılmamamız.hiç uzun bi hasretlik yaşamadık.15gün tatile gitmiştim ağlayıp geri getirtti beni inanırmısın.şimdi düşünüyorum nası dayanıcaz diye.güçlü olmam lazımki gözü arkada kalmasın.seninki nerde yapıyo cnm askerliği?

Sorun evlilik yüzük değil neden anlamıyorlar bilmiyorum.Herkes sevdiği insanla güzel şeylerin adımını atmak ister.İşlerini halletmeden tamam zaten evlilik olmaz ama bi söz yapmak aileleri tanıştırmak o kadar zor değil.Bişeylerin adını koymak zor değil bence.Neden bunu anlamıyorlar bilmiyorum.Sanki o askerde ya hayat duruyor.13ayda biz hiçbişeyin çabasına girmicez.Ya ben onu 15ay stresle bekliyim.Sonra gelsin işleri halletsin diye 2sene daha beklerim.Eminimki ben o stresle yaşamam zaten.Ben bıktım sağdan soldan birilerinin bana koca adayı göstermesinden.Kalkıp diyemiyorsunda sevgilim var diye.Bende dedim eğer senin hoşuna gidiyorsa benim vitrin süsü gibi millete gösterilmem benim için hiç sorun yok keyifin bilir diye.Çok sinir oldu.Haksız olduğumu düşünmüyorum.Bişeylerin ucundan tutarsak yavaş yavaş herşey olur,bende yolumu idaremi bilirim.Başlamak bitirmenin yarısıdır.Ama anlatamıyorum.:sm_confused:

ben 18 aylık evliyim ,eşimi 9 aylık evliyken askere gönderdim.rabbime şükür bende geçmez diyordum ama geçti.kaldı 145 günümüz .eşim manisada askerlik yapıyor canım.sen sakın sıkma canını biz burdayız.ben dayandıysam sen de dayanırsın bitanem

hozefin sabır cnm.ben evli olduğum halde neler yaşıyorum ama alttan alan ben oluyorum.onlar yalnız orda psikolojileri çok farklı sıkma sakın canını düzelir herşey meraklanma

Bence bencilleşiyorlar askerdeyken.Dün dediki işte askerdeyim şöyle böyle.Tek asker sen değilsin hayatım,seninle aynı kaderi paylaşan bir sürü insan var,böyle yapıp beni üzme dedim.Bişey diyemedi,anlatıyorum diyorum ki bak böyle böyle oluyor.Bizimkiler böyle diyor napcaz nolcak diyorum,herşeyi halletcez sen sıkma canını diyor iyice deli oluyorum.Nasıl sıkmıyım ya,kendi bizim ilişkimizin zorluklarını sorunlarını fazlasıyla biliyor.

çok sağol canım benim.iyiki varsınız.yazdıklarınız beni öyle rahatlatıyoki anlatamam.bak sen evlisin bide.sana çok daha zordur eminim.dayanıcm inşallah sizin desteğinizle.gelir gelmez bizde evlenicez biliyomusun!bunları düşünüyorum.önümüzdeki bütün engeller kalkıcak.kavuşucam ona...:asigim:

bizimkide sadece evlencem senınle diyo ne zaman nasıl olacak dedigimde herşeyin zamanı var diyo benı deli ediyo istiyo ama icraat yok..

cnm yazdıklarını okudum.bence onun kendine göre düşündüğü şeyler olabilir.sen haklısn bana göre.bende 3yıldır bekliyorum onu.okul bitsin dedik bitti.kardeşimi nişanlıycaklar dedi onuda bekledik (ki sevgilimden küçüktür erkek kardeşi)iş bulayım dedi oda olmadı.şimdide askerlikten sonra diyoruz bakalım.bu konuda üzerine gitme fazla.sen gttikçe o kaçar.ben öyle yapıyorum.

bizimkide sadece evlencem senınle diyo ne zaman nasıl olacak dedigimde herşeyin zamanı var diyo benı deli ediyo istiyo ama icraat yok..

cnm bu sözleri sarfetmesi bile çok büyük bişey.erkeklerin geneli evlilikten korkar çünkü.siz istekli olmayın bırakın onlar düşsün peşinize.sizin kısmetleriniz arttıkça ve sizde böyle rahat davrandıkça dıııınk eder kafalarına...

yok canım yaa her genç kızz geldikelri gibi banda gelenler oldu ama yok diyom bak haline geliyorlar göstermek için gelsinler dio ben varım dio hiçbişey olmaz sen korkma dio bana yaaaaaaaa.. ama dedim milletin önune ben meraklı degilim çıkmaya dedim .. sonra askere gitmeden annesiyle ablasını tanıştırmaya getirdi bize..
çay içtiler muhabbet ettiler tanıştılar anneler yanı ozaman biraz rahatladım ama çok ta buyuk zan altına girdim eger allah korusun ayrılırsak felan benım annem bana çok laf söyler.. şimdilik bi sorun yok çok şükür..şakkıdı

sLm kızLar ben geLdim...
Bende benim sıpayLa kavgaLıyım ...
Bu arada güzeLLer güzeLi ...zuhaLin sevdiğinin askerLiği bitti...
ama zuhaL buna biLe sevinemedi çünkü ayrıLdıLar...:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…