nasıl kandırılmışım ama

Sakın kendini yargılama, boşver! Geçmişte ne yaşanırsa yaşansın geleceğine odaklan. Ben de ihanete uğradım, kiminle kendinden 30 yaş küçük bir kevaşeyle. Adam çöplük seviyorsa benim suçum mu? Hayatıma bakarım. Zaten problem biriydi, hayatımızı güzelleştiren bendim, gitsin çöplüğünde yaşasın. Sizde boşverin. Sevgiyle.
Boşverebilsem keşke olmuyor, çok fena aldatılmışım çok

Boşverebilsem keşke olmuyor, çok fena aldatılmışım çok
Bakın asıl kendinizi suçluyorsunuz, tabiki baştan yaptığımız seçimler yanlış, biz bu seçtiğimiz kalitesiz, zampara erkeklere çok iyi özellikler yükledik, onları iyilikle ve güzellikle kendimize kendimize bağlarız, yola getiririz diye düşündük ama fıtratında ihanet varsa adamın elden ne gelir. Zamanımızda bakıyoruz Demet Şener, Hülya Avşar gibi kadınlar aldatıldı. Zuhal Olcay, Haluk Bilginer tarafından Aşkın Nur Yengi ile aldatıldı, Aşkın Nur Yengi'de Zerrin Tekindor'la aldatıldı. Bir erkek zamparaysa, karısı dünya güzeli olsa aldatır. Pek çok erkek, karısının ruhu duymadan karısına İhanet ediyor.

Ah biz kadınlar bende çok aptalmışım kandırıldım aslında bile bile kandım değiştirmeye çalıştım uyuşturucu bağımlısı bir sapkını Allahından bulsun hepsi

Bakın asıl kendinizi suçluyorsunuz, tabiki baştan yaptığımız seçimler yanlış, biz bu seçtiğimiz kalitesiz, zampara erkeklere çok iyi özellikler yükledik, onları iyilikle ve güzellikle kendimize kendimize bağlarız, yola getiririz diye düşündük ama fıtratında ihanet varsa adamın elden ne gelir. Zamanımızda bakıyoruz Demet Şener, Hülya Avşar gibi kadınlar aldatıldı. Zuhal Olcay, Haluk Bilginer tarafından Aşkın Nur Yengi ile aldatıldı, Aşkın Nur Yengi'de Zerrin Tekindor'la aldatıldı. Bir erkek zamparaysa, karısı dünya güzeli olsa aldatır. Pek çok erkek, karısının ruhu duymadan karısına İhanet ediyor.
Kendimi suçladığım tespiti çok doğru. Kesinlikle onun yaratılışında var, mayasında var. Bozuk yani. Keşke anlaşmalı boşansaydık da bu iğrençliklerden kendimi sıyırsaydım. Bu yaşta sıfatım evlenmiş-boşanmış oldu. Onun pislikleri yüzünden

Avukatım iyi hoş ama karşı taraftaki 5 avukatı nasıl yenecek bilmiyorum
Karşı taraf 5 avukat mi tutmuş boşanmak için 😨

Evlenmeden önce alınan ev varmış galiba birde kredisi devam eden normalde pay alınmaz ama siz kredi ödemesine yardım ettiniz mi eğer ettiyseniz odediginiz kısmı talep edebilirsiniz diye biliyorum.

Karşı taraf 5 avukat mi tutmuş boşanmak için 😨

Evlenmeden önce alınan ev varmış galiba birde kredisi devam eden normalde pay alınmaz ama siz kredi ödemesine yardım ettiniz mi eğer ettiyseniz odediginiz kısmı talep edebilirsiniz diye biliyorum.
Evet ortak mal ve çocuk olmamasına rağmen 5 avukat tutmuş
Kredi ödemesine yardım değil ama eşime birkaç sefer para göndermiştim onu yardım gibi göstermeyi düşünüyoruz

Evet ortak mal ve çocuk olmamasına rağmen 5 avukat tutmuş
Kredi ödemesine yardım değil ama eşime birkaç sefer para göndermiştim onu yardım gibi göstermeyi düşünüyoruz
Biraz zor olur gibime geliyor para yollarken açıklama kısmına eşime borç yada x kredi odemedi diye yazmismiydiniz bunlar önemli çünkü.

Eski eş kişisi ve 5 adet avukatı benim satın aldığım eşyaları ve takıları asla vermeyeceğini söylemiş, anası danası herkes o eve yerleşmiş.Bu nasıl iğrençlik ben nerden rast geldim ya

Eski eş kişisi ve 5 adet avukatı benim satın aldığım eşyaları ve takıları asla vermeyeceğini söylemiş, anası danası herkes o eve yerleşmiş.Bu nasıl iğrençlik ben nerden rast geldim ya
Takılar sizin hakkınız video,resim vs ispatlarsiniz eşyalarınizida alabilirsiniz hatta sizin aldiginiza dair fatura dekont vs(kart dökümü) duruyorsa zaten rahat alırsınız

Takılar sizin hakkınız video,resim vs ispatlarsiniz eşyalarınizida alabilirsiniz hatta sizin aldiginiza dair fatura dekont vs(kart dökümü) duruyorsa zaten rahat alırsınız
Eninde sonunda alacağım zaten ama şu an veremezmiş, gitsin dava açsın demiş. Biliyor ki davalar uzun sürüyor. Ben de eşyaları kullandığı için yıpranma bedeli isteyeceğim

İyi geceler herkese,
Geçenlerde eşimin X hesabını buldum, onun olduğundan son derece eminim.Sürekli aşk meşk şeyleri yazmış, aşk acısından bahsetmiş.Whatsapp durumuna da “benim duygularımla oynama’’ yazmış. Duygusu da varmış bakın hele. Arkadaşım ss attı.Sonra da eşim olacak kişi aniden silmiş muhtemelen arkadaşı durumdan engellemeyi unuttu.Tabiki de aşk acısı bana değil.

Ben ne aptalmışım nasıl aptalmışım yahu ben ağlayacağım diye gözümü ve psikolojimi bozarken herif sevgilisiyle aşkı geçip acısını bile yaşıyormuş helal olsun.Ben aldatıldığımı yakalamıştım ama çok daha fazlasını okudum.Benimle neden evlendi paravan evlilik miydi, kimi en başından beri seviyordu anlamıyorum. Kafamda deli sorularrrr. Yaşadığım her ama her şey yalanmış.Hiç mi vicdanı sızlamadı hiç mi üzülmedi yazık değil mi demedi 27 yaşında bekar hayatımı yaşardım nerden bu herife bulaştım.Evlilik sandığım şey beni sevip öpmesi sevişmemiz ya da gözyaşı döktüğüm her şey yalanmış yalanın içinde yaşıyormuşum ve maalesef ailem de buna dahil olmuş insanlar da mağdur oldu onlar da dert sahibi oldu :KK43: Ben ne aptalmışım bendeki bu nasıl bir aptallıkmış. Acaba çok aptallığımı fark edip ben bunu kandırırım diye mi evlendi. Ne hali varsa görsün ama zoruma gitti. Kendimi çok aptal ve gerizekalı hissediyorum. Sürekli kendimi suçluyorum beyinsizliğime dair. Bu iğrenç duyguyu nasıl aşacağım canım çok yandı :KK43: onu sevdiğimden değil çok büyük kandırıldığımdan
180 derece değişin yok sayın bırakın artık onu öyle insanlar mutlu olamıyor hep bi hata hep bi çukur içinden çıkamazlar emin olun buna siz daha gençsiniz hayatınızı çok daha güzel yaşayabilirsiniz o insana bağlı kalmayın. Yaşadığınız size acı verici de olsa kandırılmış hissetseniz de bişeye yaramaz bi an evvel kendinizi toparlayın kendinizi de verin bavulu eline tekmeyi koyun o herifin G*tune bunu hak. Ediyor gitmiyorsa bütün eşyalarını pencereden aşağı at cepte keklik taşı masın seni

5 avukat tutmuş nafaka mı istiyor. Tam duruşmada çatır çatır konuşulacak konu. 5 ayrı avukat tutmamıştır muhtemelen. Hepsi aynı hukuk bürosunda çalışıyordur. Hiç korkma, eski eşin hiç bi halt yapamaz, hoplaya zıplaya ödeyecek tazminatı.

5 avukat tutmuş nafaka mı istiyor. Tam duruşmada çatır çatır konuşulacak konu. 5 ayrı avukat tutmamıştır muhtemelen. Hepsi aynı hukuk bürosunda çalışıyordur. Hiç korkma, eski eşin hiç bi halt yapamaz, hoplaya zıplaya ödeyecek tazminatı.
Araştırdım 2’si bir hukuk bürosunda, 3’ü bir hukuk bürosunda. 2 ayrı hukuk bürosu yani. Aynen öyle maaşı benden kat kat fazla ve nafaka+tazminat talep ediyor. Somut delili yok iftira saymış erkekliği gururu incinmiş falan

180 derece değişin yok sayın bırakın artık onu öyle insanlar mutlu olamıyor hep bi hata hep bi çukur içinden çıkamazlar emin olun buna siz daha gençsiniz hayatınızı çok daha güzel yaşayabilirsiniz o insana bağlı kalmayın. Yaşadığınız size acı verici de olsa kandırılmış hissetseniz de bişeye yaramaz bi an evvel kendinizi toparlayın kendinizi de verin bavulu eline tekmeyi koyun o herifin G*tune bunu hak. Ediyor gitmiyorsa bütün eşyalarını pencereden aşağı at cepte keklik taşı masın seni
Önceden duygusaldım çok ağladım ettim. Ama öyle hamleler yaptı ki kendinden soğuttu beni sağ olsun😀 Kendimi topluyorum iş yerimdekiler öğrendiler onlara da rezil oldum

Araştırdım 2’si bir hukuk bürosunda, 3’ü bir hukuk bürosunda. 2 ayrı hukuk bürosu yani. Aynen öyle maaşı benden kat kat fazla ve nafaka+tazminat talep ediyor. Somut delili yok iftira saymış erkekliği gururu incinmiş falan
Ancak 3ün 1 ini alır o. Ağzımı bozmadan yazabileceğim tek şey bu. Ruh halini bozmaya çalışıyor. Amacı gözünü korkutmak. Hakimler yemez onun oyunlarını merak etme.

Önceden duygusaldım çok ağladım ettim. Ama öyle hamleler yaptı ki kendinden soğuttu beni sağ olsun😀 Kendimi topluyorum iş yerimdekiler öğrendiler onlara da rezil oldum
İş yerindekiler neden öğrendi sizin özel durumunuzu ? onları ilgilendirmez dünyada bitek sizin başınıza gelmiyor dünyanın sonu da değil onların da hikayesi daha bitmedi kimseye gülmesinler 😉☺️ rezil olan senin eski eşin sen bişey yapmadın başın dik olsun

Ancak 3ün 1 ini alır o. Ağzımı bozmadan yazabileceğim tek şey bu. Ruh halini bozmaya çalışıyor. Amacı gözünü korkutmak. Hakimler yemez onun oyunlarını merak etme.
Yemişler hakimler, hiç alakam yokken iletişimi kesmişken, çok uzakta yaşarken bana uzaklaştırma aldırmış

X