Sevdiğini özleyenler buyurun

ben daha yeni evliyim ama bitanemi o kadar özlüyorum ki
çünkü hiç görüşemiyoruz gibi bişey
ben haftaiçi çalışıyorum 09.00-19.00 hafta sonu izin
eşim haftaiçi 11 e kadar çalışıyo 1 gün izni var ve hafta sonu izni yok

slm arkadaşlar nasılsınız?ben biraz daha iyiyim.bugün buluştum sevgilimle.biraz zor bi gündü benm için.ağlamamak için çok tuttum kendimi.valla şimdiden başladım stres yapmaya.daha 1 buçuk ayımız var ayrılmamıza ama ne biliyim.ağlamakta iyi değil.kararlıyım iyi olcam olmam lazım.sizler ne durumdasınz?

ahh ah sen şükret biz daha evlenemedik bile:1no2:

Allah kavuştursun güzelim ne bilim işte garip bişey
insana geçirdiği dakikalar yetmiyo
düşünsene 1 günün var onda da anne baba ziyareti yapman gerekiyo
1 hafta yapmasan öbür hafta yapıyosun
bi de yakın oturunca yani istanbulda bi otobüs mesafesinde
o işten geliyo ben erken kalktığım için uykum geliyo :1no2:

kendimi gördüm sende.....
iyi olmaya çalış şimdiden düşünme gidecegini
gerçi ben bi sene önceden başlamıştım

kendimi gördüm sende.....
iyi olmaya çalış şimdiden düşünme gidecegini
gerçi ben bi sene önceden başlamıştım

cnm çok haklısın ama elde değilki.beni anlayan birileri olduğunu bilmek çok güzel.çevremdekiler çok abarttığımı düşünüyolar biliyomusun?canım acıyo ama beni kimse anlamıyo...

cnm çok haklısın ama elde değilki.beni anlayan birileri olduğunu bilmek çok güzel.çevremdekiler çok abarttığımı düşünüyolar biliyomusun?canım acıyo ama beni kimse anlamıyo...

normal ya hiç de abartmıyosun seni anlamayacak olana anlatma sen de cnm
eşekten düşeni eşekten düşen anlar

ayy canım ne kadar zordur kimbilir eşinin meslegii ne..umarım bi şekilde mesai saatlerınız falan da ayarlanır da ewliliğinin tadını cıkarırsın..ben su an keşke sewgilimle olsakda sen gibi olsak razıyım diye düşünüyorum ama ne kadar zor oldgunu da tahmın edebiliyorum sabrın sonu selamettir

tertipler hepinize slm tertibim olmayanlarda slm iyi olun hep gülün dua edin olurmu kib a.e.o. bende yatcam birazdan askerlerimiz allaha emanet merak etmeyin

offfffffffff yaaaaaa şu pc bi kapanmasa deminden beri 3 oldu kapandığı seviye meselesini bilenler yazsın lütfen kafama takıldı 9dan 4e nasıl düşüyo ya bi karışıklıkmı var acaba lütfen yazın

gamze ne seviyesi kız
ben anlamadım neyden bahsediyorsun:uhm:

neyse kızlar kimse yok ben yatıyorum a.e.o. kib iyi geceler tatlı rüyalar hepinizi öpüyooooooommm kocaman hepinizi seviyooommmm gooocaamannnn byby

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…