Sevdiğini özleyenler buyurun

Benimki fazla rahat düşündüğünden bende fazla ince düşünmeye başladım ve stres oldum.Ama olay düşünmek değil.2insan birbiri arasında olanları zorlukları görür.Yani buna göre davranması lazımken,rahat ol diyo bana.Gelip istesin yakında bi başkası bende arayıp aynen öyle diycem rahat ol diyekafamçokkarıştı

Bende öyle düşünüyorum canım.Aileler okeylesin ki bişeyler rahat olsun.Yada onu geçtim en azından kendimi bilirim,bende ona göre hazırlığımı yaparım.Şimdi bişey yapmak gelmiyor içimden bir amacım yok.Kim için neden yapcam.Kendi kendime gelin güveymi olayım.Bizim yüzüğümüz var parmaklarımızda kendi aramızda yaptık söz.Bende onun adı ve tarih yazıyor.Onda da benim adım ve tarih.Dün dedim 10aydır parmağımda yüzük diye rahatsın sanırım dedim.Valla bi gümüşle iş yürümüyor dedim.O da düşünüyormuş bunları ama ben bilmiyomuşum.ahhhh ahhhhhhhhhh erkek milleti işte...

hozefincim gümüşle iş yürümüyo demişsin bizim de aramızda ama altın, kurtatır mı cnm :))

aynen hozecimm bende hiç bişey almıyorum..alamıyorum..(çeyizlik)bakıp bakıp içim gidiyo sadece..önceki erkek arkadasımla yuzukte vardı bı yıgın bişiler almıştım da newresımdi catal-bıçak takımı cart curt..sonu hüsran oldu..annemde almaya yeltendigimde bile kızım alma bak önceden aldın da noldu aranızda ciddii bişiler olmadan hiç bişey aldırmam sana dioo..yıldırım aynı yere iki kere düşerse die...senağlama

aman kızlar olur bakalım geç olsunda güç olmasın derler herşeyin zamanı vardır allah bi vakit biçmiş herşeye o vakit gelince olur elbet zamanını bekliyodur dert etmeyin lütfen kızzz seninkine az kaldı ne gün geliyo pazartesimi ?

muhammedimi çok özledim içimde biyerler acıyo napsam geçmiyo dayanmak okadar zorki şu odaya giriyorum öyle boş sessiz sevgisiz soğuk geliyoki gözlerim doluyo çok özledim be merviş

ewet gamzecım...benım sewgilim bugun tegmen oldu hihoyyyt ama 3 gun sürecek tabii :roflol: pazartesi gunu de gitcek akşamına ewınde olacak zaten askerlik yaptıgı yer ewıne 45 dk uzaklıkta :jeyyar: akşam babası alıp ewine götürcek işte ben göremiicemm :1no2:

canım nerde yapıyor askerliğini?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…