Sevdiğini özleyenler buyurun

yok canım yaa her genç kızz geldikelri gibi banda gelenler oldu ama yok diyom bak haline geliyorlar göstermek için gelsinler dio ben varım dio hiçbişey olmaz sen korkma dio bana yaaaaaaaa.. ama dedim milletin önune ben meraklı degilim çıkmaya dedim .. sonra askere gitmeden annesiyle ablasını tanıştırmaya getirdi bize..
çay içtiler muhabbet ettiler tanıştılar anneler yanı ozaman biraz rahatladım ama çok ta buyuk zan altına girdim eger allah korusun ayrılırsak felan benım annem bana çok laf söyler.. şimdilik bi sorun yok çok şükür..şakkıdı

daha ne cnm bak annesiylede tanışmışsın.korkma sen herşey yolunda.ailelerin tanışması çok büyük bi başlangıç demektir bence.bende senin gibi sabırsızım.bakmayın böyle konuştuğuma.bende seninle aynı şeyleri yaşıyorum.şu askerliklerini bitirsinler o zaman tutarız yakalrını.erkeklerse o zaman bahane bulsunlar:teselli:

daha ne cnm bak annesiylede tanışmışsın.korkma sen herşey yolunda.ailelerin tanışması çok büyük bi başlangıç demektir bence.bende senin gibi sabırsızım.bakmayın böyle konuştuğuma.bende seninle aynı şeyleri yaşıyorum.şu askerliklerini bitirsinler o zaman tutarız yakalrını.erkeklerse o zaman bahane bulsunlar:teselli:

vaLLa canım Seninkide sana bi yamukLuk yapamaz herhaLDe...
Ne kadar kaLdı askerLiğinin bitmesine...
o kadar bekLioruz heLe bi aLmasınLar bAK neLEr oLuo ...
babamın hayrına mı bekLiorum be aLLa aLLa....:tomato:

benmki daha gitmedi cnm kısmetse aralıkta.3gün oldu öğreneli.daha alışamadım bu duruma anlayacağın.sennki ne zaman geliyo

Benimki 15 mayısta FeLan geLicek canım...
Kısa dönemmi Yapıcak seninki yoksa uzun dönemmi....
sınavdan sonra belli olcak cnm.inşallah kısa olur.kamu yönetimi bitirdi.arkadaşlar kısa gelir diyolar ama bakalım.seninde az kalmıs cnm.bende bi şafak saymaya başlasam biticek inşallah.nerde yapıyo askerliğini?

:roflol:

nergiiiiiisss alemsin..alır kız niye almasın :icecream:

bende bugun aşkımı gördüm rüyamda
mehtaba son 6 gün..haftaya bugun bu saatlerde burda aşkım inş.hihoyyyt:lepi:

yok canım yaa her genç kızz geldikelri gibi banda gelenler oldu ama yok diyom bak haline geliyorlar göstermek için gelsinler dio ben varım dio hiçbişey olmaz sen korkma dio bana yaaaaaaaa.. ama dedim milletin önune ben meraklı degilim çıkmaya dedim .. sonra askere gitmeden annesiyle ablasını tanıştırmaya getirdi bize..
çay içtiler muhabbet ettiler tanıştılar anneler yanı ozaman biraz rahatladım ama çok ta buyuk zan altına girdim eger allah korusun ayrılırsak felan benım annem bana çok laf söyler.. şimdilik bi sorun yok çok şükür..şakkıdı

Valla canım benim etrafımda yaşıtlarım ve hatta benden ufak olanlar evlendi.Haliyle sağdan soldan hani sende bişey yok mu falan diyenler oluyor ve sıkılıyorum.Benim derdim hemen olsunda evlenelim değil.Sadece bişeylerin ucundan başlayalım.Mesela ne bilim izne geldiğinde alsın annesini ablasını gelsin.Tanışma olsun.Zaten ayrı şehirlerdeyiz ve 40 kere git gel olması zor.O yüzden bişeyleri denk getirip ayarlamak lazım.Ama bunları anlamıyor bir türlü.Bende dün resti çektim evlilikten bahsetmek istemiorum artık dedim.Sinir oldu öyle diyince...

hozefincim haklısın canım ama şu korkularını anlayamıyorum sevgili olmaktan korkmuyorlar evlenmekten korkuyorlar her 2 turlude aillerin haber var aslında nekadar yok desekte anne bildimi bba baba bildimi annenın haberi oluyor valla benımm yengelerım teyzelerım herp biliyo şunun surasında 6bucuk ayı kaldı bukadar bekledım onuda beklerım ama geldiginde parmagıma o yuzugu takmasın vallahi gözunun yasına bakmam arkdasımın dediği gibi babamın hayrına beklemıyom..

sınavdan sonra belli olcak cnm.inşallah kısa olur.kamu yönetimi bitirdi.arkadaşlar kısa gelir diyolar ama bakalım.seninde az kalmıs cnm.bende bi şafak saymaya başlasam biticek inşallah.nerde yapıyo askerliğini?

Canım Benimkisi tunceLi de yapıor...
işaLLah dediğin gibi kısa dönem oLur çünkü uzun dönemi bekLe bekLe bitmio....

:roflol:

nergiiiiiisss alemsin..alır kız niye almasın :icecream:

bende bugun aşkımı gördüm rüyamda
mehtaba son 6 gün..haftaya bugun bu saatlerde burda aşkım inş.hihoyyyt:lepi:

ohh ne güzeL canım vaLLA....süper vaLLa...
işaLLah mehtap 6 dediğin gibi hepimiz birgün şafak 6 deriz....:Saruboceq:

Canım Benimkisi tunceLi de yapıor...
işaLLah dediğin gibi kısa dönem oLur çünkü uzun dönemi bekLe bekLe bitmio....

ALLAH sabır versin hepimize cnm.çevremdekiler ne kadar abarttığımı düşünsede hiç kolay değil sevdiğini askere göndermek ve yolunu beklemek.3gün öncesine kadar bende farkında değildim bunun ama artık çok iyi anlıyrm.

ohh ne güzeL canım vaLLA....süper vaLLa...
işaLLah mehtap 6 dediğin gibi hepimiz birgün şafak 6 deriz....:Saruboceq:

nergisim ağzından bal damlıyor vallaŞeniz

inş. canım gelsin o günler bir an önce:asigim::nazar::Saruboceq:

hozefincim haklısın canım ama şu korkularını anlayamıyorum sevgili olmaktan korkmuyorlar evlenmekten korkuyorlar her 2 turlude aillerin haber var aslında nekadar yok desekte anne bildimi bba baba bildimi annenın haberi oluyor valla benımm yengelerım teyzelerım herp biliyo şunun surasında 6bucuk ayı kaldı bukadar bekledım onuda beklerım ama geldiginde parmagıma o yuzugu takmasın vallahi gözunun yasına bakmam arkdasımın dediği gibi babamın hayrına beklemıyom..

Ben kendimi bir anlatabilsem şuna.Zaten sabret demesini yasakladım geyik yapıyor telde konuşurken.Bir konu oluyor cümle içinde sabret aşkım geçicek demesi lazımi,sabretme aşkım geçicek diyor.Hayat nasıl laylaylom onlara...

nergisim ağzından bal damlıyor vallaŞeniz

inş. canım gelsin o günler bir an önce:asigim::nazar::Saruboceq:

inŞaLLah geLicek canım o günLerde geLicek...
aLLahın izniyLE .....
Geçicek biticek bizim yapmamız gereken şuanda sadece sabır....

Kızlar sabır sabır deyip dayanmaya çalışıyoruz da.Şöyle gün içinde yada bir anda ağlamak geliyormu içinizden...Valla ne yalan söyliyim ben bazen gece yataktayken diyorum ki hadi çık git:1shok:KK70:elirdim galiba,özellikle geceleri oluyorCADIARZU

inŞaLLah geLicek canım o günLerde geLicek...
aLLahın izniyLE .....
Geçicek biticek bizim yapmamız gereken şuanda sadece sabır....

inş.canım:1hug:

Ben kendimi bir anlatabilsem şuna.Zaten sabret demesini yasakladım geyik yapıyor telde konuşurken.Bir konu oluyor cümle içinde sabret aşkım geçicek demesi lazımi,sabretme aşkım geçicek diyor.Hayat nasıl laylaylom onlara...

canım çok mu ince düşüncelisin yoksa iyice stres yaptın da ondan mı kendini üzüyorsun böyle anlamadım..:uhm:bu kadar ayrıntıya neden takılıyorsun..yapma böyle sıkıntı

Sorun evlilik yüzük değil neden anlamıyorlar bilmiyorum.Herkes sevdiği insanla güzel şeylerin adımını atmak ister.İşlerini halletmeden tamam zaten evlilik olmaz ama bi söz yapmak aileleri tanıştırmak o kadar zor değil.Bişeylerin adını koymak zor değil bence.Neden bunu anlamıyorlar bilmiyorum.Sanki o askerde ya hayat duruyor.13ayda biz hiçbişeyin çabasına girmicez.Ya ben onu 15ay stresle bekliyim.Sonra gelsin işleri halletsin diye 2sene daha beklerim.Eminimki ben o stresle yaşamam zaten.Ben bıktım sağdan soldan birilerinin bana koca adayı göstermesinden.Kalkıp diyemiyorsunda sevgilim var diye.Bende dedim eğer senin hoşuna gidiyorsa benim vitrin süsü gibi millete gösterilmem benim için hiç sorun yok keyifin bilir diye.Çok sinir oldu.Haksız olduğumu düşünmüyorum.Bişeylerin ucundan tutarsak yavaş yavaş herşey olur,bende yolumu idaremi bilirim.Başlamak bitirmenin yarısıdır.Ama anlatamıyorum.:sm_confused:

ah canım sana da sene sunuyoo..benımkide en az iki sene war dıoo..neyı bekliyoruzz dediğimde yasım küçük dio aptal daha dunku pokum ben dıoo..tabıkı bırde parayı öne suruyoo..araba alcam derken parasıı warr dugun yapmaya yok..ya ewlenmekten gectım şu boşş parmaklarıma 1 tanecık yüzük takıp gururla nışanlandım sözlendım dmek istiyorum..söz nişan oldugunda bişi deişmiicek ki gene aynen dewam ama ailelerin onayıyla dewam olcak..daha rahat görüşebilicez..ah ahh ben ogunlerı görrüür müyüm ki senağlama

X