Sevdiğini özleyenler buyurun

sinir etti beni yaaaa bu pc ooooooooooooooooooooofffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

iyi geceler tertip kusura bakma lütfen adam akıllı yazamadım bişi sana tatlı rüyalar allahıma emanet ol kendine dikkat et lütfen üzülme hiçbişiye öptüm canım

her defasında yazılarıma slm türünde neşeli sözlerle başladım ama bu sefer hiç içimden gelmiyor... kadınlar kulubüne girince rahatlıyordum soru sormak cevap almak soranlara kendi düşüncende cevaplar yazmak....yukardaki yazıyı yazdım çünkü bu site bana hep sıcak geldi paylaşmak konuşmak hoşuma gidiyordu ama sanırım yanıldım yerim yokmuş bu bölümde...bu yazıyı yazdım çünkü kırgınlığımı dile getirmek istedim... hakkım da yok aslında hiç arkadaşım yokki kırılma hakkım olsun... bana bu yazılarda ve bu sitede yerim olmadığını gösterdiğiniz için gerçekten teşekkür ederim lütfen bana kırılmayın ve yanlış anlamayın belki çok ırıldığım için saçmalıyorumdur da kusuruma bakmayın belki de yanlış kelimelerle ifade ediyorumdur bilemiyorum...neyse Allah bütün sevenleri kavuşturur inşallah...kendinize iyi bakın.:1shok::çok üzgünüm:

ben canım oluşumu çok özledim hakkari yeşilovada askerim bayramda izne geldi çok güzeldi ama şimdi tekrar başa döndüm uyuyamıyorum hep dua ediyorum rabbim onları korusun :çok üzgünüm:

neden canım yaa bişi anlamadım ben senle konuşmuşluğumuz yok ama burada herkese yer var neden öyle düşünüyorsun biri bişimi dedi acaba benmi bişi yaptım sana öyle düşünme litfen arkadaş olmak isteyene kapımız açık bütün kızlar seve seve olurlar nedden böyle düşündün bilemem ama lütfen bi açıklama yap herkes zan altında kalıyo şimdi herkes benmi bişi yaptım acaba diyecek kimden şikayet ediyosan onu yaz lütfen.....ayrıca bil canım burdaki herkes sevdiğinin yolunu gözlüyor bende dahil sende bizim kardeşimizsin herzaman yanında oluruz bil lütfen ve üzülme senağlama:1hug::teselli:a.s.

nıe öle dedın kii:1no2: fırsat buldukça birileri birilerine cewaplıyor..burda daimi olan daha cok samımı olan bır kaç kişi olabilir onlar aylardır konuşuoolar burdan(takip ettiysen eğer) 2 kere msj atmayla tum ilgiyi üztüne cekemeessın ki..alınganlık yapmışşsın bence..bende kendı çapımda takılıyorum burda muhım olan paylaşmak,eğlenmek,vakit gecirmek,yardım almak,yardım etmek,dert ortaklıgı ...burda kimse kimseye kızmassınkötükedihüso bı paylaşım bu sonuçta..:enbuyukkk:

herkes gayet içten gayet samimi burdaki tüm arkadaşlara herşey için teşekkürler iyi ki varsınız:lepi:

rüyanızda askerlerinizi görün diyenlere çok çok tşk ediyorum canlarımmmmmmmmmmm
duanız tuttu ben gördüm a.s.

kaygünaydın arkadaşlar nasılsınız bugün.cicikız sen iyisin belliki.askerini görmüşsün rüyanda.nasıl mutlusundur şimdikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…