Sevdiğini özleyenler buyurun

aman rabbim bozmasın ne güzel yanında darısı başımızaa allah ayırmasın canım arkadaşım

15 şehit var bygün hakkaride yazık günah yaa
Allah ailelerine sabır versin......

Evet canım bende okudum haberi. içim okadar yandı okadar acıdıki anlatamam nedemek ya 15 gencecik beden toprağın altına girecek anneleri babaları eşleri çocukları ne haldedir şimdi düşünmek bile nefesimi kesiyor :çok üzgünüm:Allahım ailelerine sabır versin Geride kalan askerlerimizi korusun (Amin)

günaydın kızlar askerim çarşı iznine çıkmış, bir saat msnde konuştuk mikrofon ve cam ile bu teknoloji icat edenden allah razı olsun... bi nebzede olsa özlemimi giderdim:)
bende gördüm sabah hbrlerde cnm çok üzüldüm... 15 askerimiz şehit Allah geride kalanlara sabır versin...

allah ailelerine sabır versin hepsini korusun dualarımız eksik eetmeyelim onlardan

kusura bakma gülçin ya benim bilg. bozuk yazamadım anca oldu ben afyondan gamze 16 aylık evliyim eşim 1.5 aylık asker daha yeni yani şimdilik ıspartada dağcı komando

arkadaşlar nolur moralinizi bozmayın ağlamak üzülmek bi işe yaramaz artık şimdi dua edelim onları dualarımızla sarıp koruyalım başka çözüm yokki kızlar ağlayınca giden gelmiyorki dua edelim

ah ah kızlar hepiniz rahatsınız walla ben bugün aldığım haberle yıkıldım diye bilirim çünkü benim canım tam o karakola yakın bir yerde asker şafakta 23 şafak sıkıştırıyo bi yandan bu hayinlerin kökü kurumadı bittim bittim bu askerlik bitirdi benii

kıyamam güzelim sana kimbilir ne zordur ben senin yerinde olmak istemezdim walla hergün ölüp ölüp dirilirdim herhalde allahım kazasız kavuştursun tatlım ya bakam biz nolcaz dağıtıma az kaldı walla

ayy canım benim yaa üzülme, az kalmış kavuşacaksın sağ salim askerine inş...üzme kendini

sağol gamzecim zor biraz hafif bi kelime walla birayda tam 12 kilo werdim of of şafakta bu kadar azken çok üzülüyorummm çokkk

slm kızlar şehit haberlerini alınca içime birşey oturdu sanki ya Rabbim ailelerine sabır versinnn
benim askerimde osmaniyede ve şehitlerin bi tanesi ordan yarın çarşı izni vardı ama çıkamıcak ya yasaklamışlarsenağlamasenağlama

senin daha çok gamze bide komando dedin inş doğuya düşmez demekten başka çare yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…