Sevdiğini özleyenler buyurun

kuşum işim vardı okudum ama yazamadım kusura bakma... inş bişey olmazda yanımızda kalırsın ben hftaiçleri giremiordum çok yalnız hissediordum kendimi, netim olsada yazsam dediim öle çok şey oluoduki...anlıorum seni tatlım

canım kendi annemlerin evinde net yok inan net yok die orda bile yatmıyorum birgün yattım kafyı yiyecek gibi oldum çok sıkıldım ya siz olmadan sinirlerim bozuk zaten dün eşimin yanındaydım bayramlaşalım die gittim ama dönerken çok koydu bana ben daha bikaç gün kendime gelemem herhallll bide bilg. bozulursa deli olurum hiç olmazsa sizle dertleşiyorum burda

çok zor geliyo kendim dönüyorum onu oralarda koyuyorum getiremiyorum.çok özledim onu onsuz hiçbişi eskisi gibi olmuyo.onsuz yapamıyorum nefes almak bile sanki büyük zahmetmiş gibi geliyor.tadsız tuzsuz bi hayat işte.ne bayramlar bayram ne güzellikler güzel geliyor.onu çok özledim çok

gamzecim çok iyi anlıorum seni bende yemin törenine gidip geldikten sonra aynı senin gibi olmuştum çok kötü oluo insan heleki orada bırakıp geliosun yaa sanki bi yarın orada bırakıp geliosun...
nacideciğim seninde geçmiş bayramın kutlu olsun...

evet her gidiş gelişte dahada zorlaşıyo bu ayrılışlar yine getiremedim diyosun bu seferde gelemedi diyosun insan bi süre sonra sıkılıyo ne zaman gelecek bitsin artık
diyo walla allaha şükür bizimki şimdilik yakın yerde afyonla ısparta 2 saatlik yer 15 günde bi gidebiliyorum ona bugün 40.gün ben 3.cü kez gittim törenden sonra getirdikmesela. allahıma binlerce şükür şimdilik iyiyiz. ama doğu çıkarsa gidememki.böyle göremem onu inş. çıkmasın ya gidebilceğim biyer olsun

cnm inş yakın bi yer olur içini ferah tut tatlım

iyyiyim iyi olmaya calışıyorum
AŞKIMI COKKKK ÖZLEEEEDİİİİİİİİİİİMMMMMMMMM ÇOKKKKKKKKKKK:1no2:

herkes iyi olmaya çalışıyor canım hiç birşey onlarsız güzewl değil sanki dünya durmuuş dönmüyor,hele bide evliysen o zaman daha fena dokuynuyor insana onlar orda rahat olsunlar sağlıklaerı yerinde olsun yeter. biz burda sabredicez beklicez.bende çok özledim dünyamı,hayatımı,nefesimi,canımın canını

kızım benımkısnın manyak kız sayıyo saymıs barnaklarıyla 17 ocaktan gerı gerı
bu cıktı 141 dı
sımdı 140 oldu kısım doğru olmalı wala kaydirigubbakcemile2

patiş nasılsın?bundan sonra imadan konuşmöak yok oldu artık:teytey:

slm kızlar ben geldim... napıonuz bakalım?
ndn nacide canım denmesinden hoşlanmıosun yani özel bi nedeni mi war ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…