Sevdiğini özleyenler buyurun

tamam gısss nacide senin dediğin gibi olsun walla bugün iyimiyim kötümüyüm anlamadım kafayı yemiş gibi bişi oldum walla üzüntüden kendimi deliliğe verdim walla deli deli konuşuyom bugün

slm kızlar ben geldim... napıonuz bakalım?
ndn nacide canım denmesinden hoşlanmıosun yani özel bi nedeni mi war ki?

evet var nastasiacım askım öle istio sadece askıma özel olacaakmış öle dedi bnm askımmm o öle diosa doğrudur kıramam kusura bakmayınnnn:çok üzgünüm:

evet var nastasiacım askım öle istio sadece askıma özel olacaakmış öle dedi bnm askımmm o öle diosa doğrudur kıramam kusura bakmayınnnn:çok üzgünüm:

tmm ozmn öle diosa öledir:)
bende mesela bitanem, aşkım gibi sözlerin özel ve bi kişiye söylenmesi gerektiğine inanırım...bende söyleyemem... ama bana söylenmesi rahatsız etmez beni...

tmm ozmn öle diosa öledir:)
bende mesela bitanem, aşkım gibi sözlerin özel ve bi kişiye söylenmesi gerektiğine inanırım...bende söyleyemem... ama bana söylenmesi rahatsız etmez beni...

aslında benide rahatsız etmiodu ama askımın isteği herseyden önemli bnm içinsositososito

aslında benide rahatsız etmiodu ama askımın isteği herseyden önemli bnm içinsositososito

woww ben çok saygı duydum hiç böle olamamışımdır inadına istemediini yapmışımdır... tebrik ediorum seni...:sm_cool:gamyoncuiremsuşakkıdı

kızlaar doğan güneş bizede yaklaşıcak dimi yavaştanda olsa.bugün BİTEN:297,KALAN:163 hem güzel hem kötü bir duygu aynı yastığı paylaştığın insanın sana yakın ama senden uzakta olması.bütün mehmetçiklerimizi korusun rabbim

h.g. dünyam zaten senin duyman normal sende evlisin bende bu satte ikimiz ayakta

h.b gamzecim.dediğin doğru evde olsam belki duymazdıım ama işte olduğum için duydum.mesela yarın hiç yokum evimdeyim çünkü yalnızda olsam.beni boşverelim şimdilik sen nasılsın neler yapıyorsun.ben yalovadan gülçin 17 aylık evliyim eşim 9 aylık asker manisada

ben iyyim baya ya dün bütün gün askerimleydim hiç gitmesin istiyorum ama gidecek napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…